DUCHOVÉ MOHAVSKÉ POUŠTĚ (6)

Forest Crawford pokračuje:

"(Oscar, podle toho, co mu sdělil 'Hank') tvrdí, že také unášejí děti. Tau Cetiané se již dříve stali kořistí těchto mimozemšťanů a spolupracují s dalšími rasami a komunitami, které se také staly jejich oběťmi. JEDNOU Z TAKOVÝCH RAS, O KTERÉ OSCAR TVRDÍ, ŽE BYLA Z DOMÁCÍ PLANETY VYHNANÁ KUDLANKOVITÝMI BYTOSTMI, BYLA RASA, KTERÉ SE NYNÍ ŘÍKÁ "NORDICI" NEBO "PLEJÁĎANÉ". Tvrdí, že díky svým trvalým kontaktům se dozvěděl o případu Billyho Meiera ve Švýcarsku, a přísahá, že je to skutečný kontakt...

Všechny tyto komentáře mi připadají zajímavé, zvláště když si uvědomíte jeden vyšetřovací detail tohoto případu. Viděl jsem Oscarův dům, dům jeho matky, jeho dílnu a nákladní auto, a v žádném okamžiku nebyly nalezeny žádné knihy, časopisy, přepisy nebo filmy na jakékoli téma, natož nedávné materiály o UFO... Že by byl vášnivým čtenářem nejnovějších a nejkontroverznějších dokumentů o UFO a jen je schovával, když jsme přišli? To je velmi nepravděpodobné, protože bez telefonu byly naše návštěvy vždy neohlášené.

Oscar chce, aby lidé věděli, že pokud je kontaktují Tau Cetiané, aby se nebáli, protože jsou tu, aby pomohli. Tento postoj se odráží v korelacích se zcela nezávislým případem, který se týkal ženy poblíž Springfieldu ve státě Illinois. Jill Waldportová vypráví o probíhajícím a velmi vážném kontaktu s šedými mimozemšťany. Poté, co s ní Budd Hopkins (jehož výzkum inspiroval v květnu 1992 minisérii CBS Network, INTRUDERS) dlouze hovořil, byl případ doporučen Johnu Carpenterovi, řediteli státní sekce Missouri MUFON, a poté mně. Případ svou intenzitou a podrobnostmi připomíná zážitky Debbie Tomiesové (Cathy Davisové). V mém prvním rozhovoru s Jill se mě zeptala, zda byl někdo někdy unesen/kontaktován více než jednou rasou nebo skupinou mimozemšťanů. Řekla jsem jí, že to bylo hlášeno s určitou frekvencí, a zeptala jsem se jí, které další viděla u Šedých. Odpověděla, že to byl zcela samostatný kontakt a že Šedé NEMĚLI rádi.

Nevím, jak to v

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly