Nápověda – časté dotazy

Jak získám přístup k placenému obsahu?

Pro přístup k placenému obsahu musíte mít zaregistrovaný uživatelský účet a uhrazené předplatné. Pokud ještě nemáte registrovaný uživatelský účet, registrujte se zde: www.matrix-2001.cz/registrace. Pokud již uživatelský účet zaregistrovaný máte, přihlašte se zde: www.matrix-2001.cz/prihlaseni. Po přihlášení klikněte na své uživatelské jméno v záhlaví stránky - zobrazí se hlavní stránka vašeho uživatelského účtu, kde v sekci "Objednávky předplatného" můžete předplatné objednat. Objednávku předplatného můžete uhradit online kreditní kartou a nebo bankovním převodem.

Při odesílání platby předplatného věnujte pozornost správnému vyplnění variabilního symbolu platby. Jako zprávu pro příjemce uveďte Vaše uživatelské jméno/login, které je rovněž důležité pro rozlišení platby.

Jaké jsou ceny předplatného?

Ceník pro předplatitele zobrazíte po kliknutí zde. Webináře, školení a audio přednášky nejsou součástí předplatného magazínu Matrix 2001 / Gaia.

Proč je většina obsahu přístupná pouze pro předplatitele?

Magazín Matrix 2001 / Gaia je nezávislý projekt, který nepřijímá žádné granty nebo dotace ze státního sektoru a není sponzorován žádnou třetí stranou. Naše předplatitele nevystavujeme žádným reklamám, nejsme tedy závislí ani na reklamních agenturách, dalších médiích nebo inzerentech. Obsah, který publikujeme, není cenzurován či jinak omezován vlivem třetích stran. Finanční prostředky získané z předplatného od našich čtenářů a diváků jsou použity pro udržení a rozvoj tohoto projektu. Děkujeme všem předplatitelům ze jejich podporu.

Uhradil/a jsem objednávku předplatného bankovním převodem, proč přesto placený obsah není přístupný?

Platnost vytvořené objednávky je 14 dnů - ujistěte se, že platíte objednávku včas po jejím vytvoření. Zpracování platby převodem trvá 3 až 5 pracovních dní, pokud ani po této době není placený obsah přístupný a informace o přijatém předplatném se nepromítnou ve vašem uživatelském účtu, kontaktuje technickou podporu na e-mailu admin@matrix-2001.cz.

Jak prodloužím přístup k placenému obsahu?

Po přihlášení na hlavní straně vašeho uživatelského účtu v sekci "Objednávky předplatného" vytvořte novou objednávku a uhraďte ji. Po přijetí platby se další předplacené dny přičtou ke stávajícím.

Jak objednám předplatné jako dárek?

Máte-li zájem objednat předplatné internetového magazínu Matrix 2001 jako dárek, využijte náš objednávkový formulář nebo nás kontaktujte na e-mailu admin@matrix-2001.cz.

Po zaplacení obdržíte e-mailem dárkový poukaz s kódem pro aktivaci dárkového předplatného. Pro aktivaci dárkového předplatného je třeba registrovaný uživatelský účet: www.matrix-2001.cz/registrace.

Jak vyřeším problémy s přehráváním videí?

Ujistěte se, že používáte internetový prohlížeč v jeho poslední aktuální verzi. Vyzkoušejte přehrávání z jiného zařízení na stejné internetové přípojce (např. domácí WiFi), abyste se ujistil/a, že problém není na straně poskytovatele internetu. Pokud problémy přetrvávají, kontaktujte technickou podporu na e-mailu admin@matrix-2001.cz a zašlete nám co nejvíce podrobností o zařízení, na kterém se problémy vyskytly.