Nápověda – časté dotazy

Jak získám přístup k placenému obsahu?

Pro přístup k placenému obsahu musíte mít zaregistrovaný uživatelský účet a uhrazené předplatné. Pokud ještě nemáte registrovaný uživatelský účet, registrujte se zde: www.matrix-2001.cz/registrace. Pokud již uživatelský účet zaregistrovaný máte, přihlašte se zde: www.matrix-2001.cz/prihlaseni. Po přihlášení klikněte na své uživatelské jméno v záhlaví stránky - zobrazí se hlavní stránka vašeho uživatelského účtu, kde v sekci "Objednávky předplatného" můžete předplatné objednat. Objednávku předplatného můžete uhradit online kreditní kartou a nebo bankovním převodem.

Při odesílání platby předplatného věnujte pozornost správnému vyplnění variabilního symbolu platby. Jako zprávu pro příjemce uveďte Vaše uživatelské jméno/login, které je rovněž důležité pro rozlišení platby.

Jaké jsou ceny předplatného?

Ceník pro předplatitele zobrazíte po kliknutí zde.

Uhradil/a jsem objednávku předplatného bankovním převodem, proč přesto placený obsah není přístupný?

Platnost vytvořené objednávky je 14 dnů - ujistěte se, že platíte objednávku včas po jejím vytvoření. Zpracování platby převodem trvá 3 až 5 pracovních dní, pokud ani po této době není placený obsah přístupný a informace o přijatém předplatném se nepromítnou ve vašem uživatelském účtu, kontaktuje technickou podporu na e-mailu admin@matrix-2001.cz.

Jak prodloužím přístup k placenému obsahu?

Po přihlášení na hlavní straně vašeho uživatelského účtu v sekci "Objednávky předplatného" vytvořte novou objednávku a uhraďte ji. Po přijetí platby se další předplacené dny přičtou ke stávajícím.

Jak objednám předplatné jako dárek?

Máte-li zájem objednat předplatné internetového magazínu Matrix 2001 jako dárek, kontaktujte nás na e-mailové adrese admin@matrix-2001.cz pro další podrobnosti jak dárkové předplatné objednat a zaplatit.

Po zaplacení obdržíte e-mailem dárkový poukaz s kódem pro aktivaci dárkového předplatného. Pro aktivaci dárkového předplatného je třeba registrovaný uživatelský účet: www.matrix-2001.cz/registrace.

Jak vyřeším problémy s přehráváním videí?

Ujistěte se, že používáte internetový prohlížeč v jeho poslední aktuální verzi. Vyzkoušejte přehrávání z jiného zařízení na stejné internetové přípojce (např. domácí WiFi), abyste se ujistil/a, že problém není na straně poskytovatele internetu. Pokud problémy přetrvávají, kontaktujte technickou podporu na e-mailu admin@matrix-2001.cz a zašlete nám co nejvíce podrobností o zařízení, na kterém se problémy vyskytly.