DUCHOVÉ MOHAVSKÉ POUŠTĚ (5)

V důsledku této války podle Meiera vůdce jménem Pleiore údajně vedl masový exodus přeživších uprchlíků z Lyřanské soustavy ve snaze dosáhnout a kolonizovat Plejády, Hyády a Vegu. I dnes, jak jsme již dříve viděli, se údajně někteří "kontaktéři" setkali s dnešními Vegany, stejně jako s Plejáďany. Zda byla Tau Ceti kolonizována v důsledku tohoto exodu, nebo zda byla původním "článkem" ve zjevné kolonizaci soustavy Lyry ze strany starověkých pozemšťanů, není jisté. Je však zajímavé, že při pohledu ze Země jsou tři hvězdná uskupení - Plejády, Cetus a Eridanus nacházejí PŘÍMO vedle sebe (viz. obr. níže) a ve stejném sektoru oblohy. V tomto okamžiku, jak bylo Meierovi řečeno, byli Plejáďané součástí svazu mezihvězdných kolonistů a civilizací čítajících více než 127 miliard lidí. Jedna zajímavá věc, která byla Meierovi sdělena, je, že "Nordici" nebo "Plejáďané" byli v technologickém vývoji přibližně 3000 let před námi!

(Tato extrémní blízkost ve vývoji v porovnání s mnohamiliardovou historií galaxie se může zdát velmi neobvyklá, stejně jako skutečnost, že téměř všechny lidské kultury v tomto sektoru Vesmíru, které kontaktovaly pozemšťany, tvrdí, že nejsou oproti nám vyspělejší o více než několik tisíc let. Nejpravděpodobnějším vysvětlením je, že lidský život v této části galaxie se objevil na jednom jediném světě a rychle se rozšířil do dalších soustav a přizpůsobil se novému prostředí, zejména poté, co se "hyperprostorové" cestování stalo skutečností).

Existují ještě nějaké další příběhy, které by mohly podporovat výše uvedený scénář?

V jarním čísle časopisu "UFO JOURNAL OF FACTS" (Box 17206., Tucson, AZ 85710) z roku 1991 uvádí badatel Forest Crawford velmi pozoruhodný popis nálezu disku, který ohlásil bývalý hluboce postavený vládní zaměstnanec, kterého Crawford označuje pouze jako "Oscar". Z důvodů, které by měly být zřejmé, nebylo uvedeno Oscarovo příjmení. Jeho příběh, jak ho cituje Crawford, je následující:

"...Vejce měla svou typickou nepevnost a klobása chutnala

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly