Vzpomínky na život Williama Tompkinse

Odhalený vesmír

série 11, epizoda 5, délka 00:33:51
Dr. Robert Wood a Emery Smith vzpomínají na fascinující práci Williama Tompkinse, který navrhoval plavidla pro tajné vesmírné programy. Po dobu působení v námořnictvu William Tompkins pracoval na projektech, o kterých mnozí lidé nikdy neslyšeli nebo by odmítali přijetí jejich existence. Z námořnictva se přesunul do leteckého sektoru a podílel se na navrhování mnoha vyspělých technologií tajného vesmírného programu. Také byl zapojený do vzdáleného pozorování a měl přístup k tajným pozdemním tunelům pod Severní Amerikou. Dále tvrdí, že mu celou dobu pomáhaly nordické bytosti, které měly zájem o tajné i veřejné vesmírné programy.
Dr. Robert Wood je výzkumník a redaktor dvou knih, které napsal Tompkins o svém životě a kariéře. Dlouho se pohyboval v leteckém průmyslu a spolupracoval s mnoha stejnými společnostmi jako William Tompkins.
Po dlouhotrvající kariéře v námořnictvu navrhoval William Tompkins pokročilá plavidla pro letecké výrobce, včetně TRW, North American Aviation, Northrop a Douglas. Navíc také asistoval u programů Saturn a Apollo pro NASA.
uvádí: Emery Smith žánr: Rozhovor kategorie: Tajemství a přísně tajné jazyk: angličtina titulky: čeština vydání překladu: 31.07.2020

Další epizody