ZNÁMÝ FYZIK JE PŘESVĚDČEN O TOM, ŽE NÁŠ VESMÍR JE NEUVĚŘITELNĚ POKROČILÁ FORMA DATOVÉ SIMULACE (2)

Kódy opravující chyby v super-symetrických rovnicích

Ve hře je opravdu matematika! Je to počítačový kód, který vypočítává naši realitu. V současné době je k dispozici ohromné množství experimentů, které dokládají to, na co již přišel prof. Gates. Když se díváte do nitra reality dostatečně hluboko, zjistíte, že není materiální povahy. Naopak je postavená na informacích. S těmito fakty jsme se seznámili v úvodní části tohoto materiálu. Nyní bychom se měli posunout trochu dál. Začneme částí rozhovoru, který se svého času objevil v jednom zahraničním časopise.

-------------------------------------

Jak se prof. Jim Gates dostal ke kódům opravující chyby uvnitř super-symetrické funkce naší reality? A jak to všechno souvisí s tzv. „super-strunovou teorií“?

V podstatě udělal jednoduchou, ale zároveň geniální věc. Soustředil se na „teorii strun“ prostřednictvím které se pokusil modelovat naši realitu. Nic moc si od toho nesliboval, ale pak zjistil, že k dosažení žádoucího výsledku je nutno použít jistý velmi specifický typ rovnic. Když se těmito rovnicemi začal zabývat detailněji s úžasem zjistil, že vypadají jako počítačový kód! Každý datový systém se chce vyvíjet pomocí snížení své entropie dělá to prostřednictvím organizace.

 

Aby toto fungovalo, pak projektor virtuální reality by se měl nacházet v nějakém jiném rozměru. Profesor Guth na Harvardu (a nejenom on samozřejmě) je přesvědčen o tom, že existuje velké množství dimenzí. Jiné jsou zase přesvědčeni o tom, že Vesmír je nějakým způsobem jakoby zasazen sám do sebe v nekonečném množství vlastních replikací.  Pokud je projektor virtuální reality v jiné dimenzi a projekce sama o sobě zahrnuje holografický přenos, pak toto všechno by vysvětlovalo, proč existuje sloučení dvou konceptů: holografický Vesmír a simulovaný počítačový Vesmír. Neboť to, co se promítá je má holografickou a fraktálovou povahu od toho nejvyššího makrokosmického řádu až po ten nejhlubší řád mikrokosmické povahy?

Holografický Vesmí

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly