ŽIVOT MEZI DIMENZEMI (3)

Vallee Jacques

Vallee Jacques

autor

13.06.2024 Fenomenologie

Návrat humanoidů

Jedné lednové noci roku 1958 jela jistá dáma, jejíž jméno nejsem oprávněn zveřejnit, po dálnici státu New York v okolí Niagarských vodopádů uprostřed prudké sněhové bouře. Bylo přesně půl druhé ráno. Paní jela navštívit svého syna, který byl tehdy v armádě, a jela velmi opatrně a snažila se najít výjezd, protože se domnívala, že dálnice Thruway je před ní uzavřena. Viditelnost byla velmi špatná. Proto neměla šanci přemýšlet, když najednou spatřila na centrální dálnici něco, co vypadalo jako vrak letadla:

"V chumelenici jsem viděla cosi velmi zvláštního. Můj motor zpomalil, a když jsem se přiblížila, auto se úplně zastavilo. Zpanikařila jsem a zoufale se snažil nastartovat, protože jsem neměl žádná světla. Moje první myšlenka byla vystoupit a podívat se, co se děje, ale najednou jsem uviděl dva objekty. Pak jsem si uvědomila, že se dívám na dva diskovité objekty, roztočil se a vznesly se do vzduchu a já ani neviděl, kam letí. Najednou se mi rozsvítila světla na palubní desce. Nastartoval jsem auto. Zastavila jsem u inkrimnovaného místa, vystoupila s baterkou a šla k místu, kde to sedělo na zemi. Ve sněhu byla roztátá velká díra o průměru několika metrů a byla v ní vidět tráva. Tráva vyzařovala teplo".

Paní, která se setkala jen s nedůvěrou, když svůj příběh vyprávěla rodině, o případu informovala v dopise Otto Binderu, když v novinách začal vycházet jeho syndikovaný seriál "Náš kosmický věk". Nejzáhadnějším prvkem v tomto vyprávění není ani tak to, co je popisováno, ale skutečnost, že se podobné příběhy staly od roku 1946 poměrně běžnými ve všech částech světa. Fyzikovi se samozřejmě jeví jako neuvěřitelné, stejně jako by se podivný pidimužík, kterého potkal svatý Antonín, zdál neuvěřitelný biologovi. A přesto je zaznamenáno několik případů, kdy jsou podobná vyprávění spojena se stopami, které lze jen stěží zpochybnit. Při slavném incidentu v Socorro v Novém Mexiku to byl policista Lonnie Zamora, který uvedl, že viděl dvě malé bytosti v bílém ob

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly