ZÁSADNÍ AKTUALIZACE - "RASA STAROVĚKÝCH STAVITELŮ" A OBNOVA DĚDICTVÍ STARÉ MILIARDU LET (4)

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

autor

01.02.2018 Exkluzivně

Obří "koule/sféry" a rok 2012

Když nadešel tolik proklamovaný konec "Mayského kalendáře", aniž by došlo ke "slunečnímu záblesku", nebo objektivně jsoucímu "Povznesení", strhla se na internetu (a nejen zde) doslova bouře. Pozornost směřující k datu 21. 12. 2012 byla enormní, ale já jsem tušil, že jsme se jako lidstvo dostali skutečně velmi blízko. Ovšem nebyli jsme jako civilizace, a zřejmě i včetně naší planety, zcela připraveni.

Jenomže v tu dobu měla pozemská "Aliance" v rámci "tajných kosmických programů" zcela jiné starosti. Snažila se pochopit, proč se uvnitř naší sluneční soustavy objevily, skutečně náhle, bez jakéhokoliv varování, doslova stovky kulových objektů o velikosti našeho Měsíce. K této bezprecedentní události došlo právě v roce 2012.

Bytosti "Blue Avian" Corymu vysvětlily, že tyto "koule/sféry", se v naší soustavě objevily mimo jiné proto, aby zabránily předčasnému  "solárnímu záblesku" (pokud by se naše Slunce k tomu chystalo) a to z toho důvodu, že po energetické a vibrační stránce naše lidstvo v tu dobu nebylo ještě připraveno. Pokud by k avízovanému jevu skutečně došlo, znamenalo by to zánik lidské civilizace.

Abychom náležitým způsobem pochopily a také docenili o co tu ve skutečnosti jde, je potřeba abychom se jako lidstvo (tedy globálně a nikoliv malých skupinách), již konečně dozvěděli kým skutečně jsme. K tomu z roviny edukativní slouží projekt "Odhalený vesmír" (u jehož zrodu stál i náš portál Matrix-2001, kde můžete všechny epizody shlédnout a studovat v české verzi, pozn. J.CH.)

Souběžně na jiných úrovních našeho světa však probíhá mnoho dalších aktivit. Dochází k odhalení skutečného rozměru "Deep state", včetně zakořeněného satanismu a pedofilie v prostředí "elity" našeho světa. A to všechno je pouze prvním krokem mnohem rozsáhlejšího procesu. Přesto všechno mnohem důležitější je fakt, že vidíme, jak pomalu, ale jistě se odstraňují bariéry tajemství kolem problematiky UFO a "tajných kosmických programů".

Psychologické posuny v této míře jsou a bud

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly