ZÁSADNÍ AKTUALIZACE - "RASA STAROVĚKÝCH STAVITELŮ" A OBNOVA DĚDICTVÍ STARÉ MILIARDU LET (1)

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

autor

18.01.2018 Exkluzivně

Je tomu již několik týdnů co Corey Good avizoval generální aktualizaci informací, které se dotýkají několika velmi zásadních okruhů, jež nás v důsledku celé řady souvislostí nás eminentně zajímají. Pojďme se tedy do toho pustit. Představitelé, jež jsou angažováni v "SSP" - "Tajném kosmickém programu", ze zcela pochopitelných důvodů, se věnovali po své vlastní ose zkoumání podezřelého objektu doutníkové tvaru, který vešel ve známost pod označením "Oumuamua". Sled informací na toto téma proběhl pod záštitou NASA sdělovacími prostředky během prosince.

Astronomové nedokázali vysvětlit celou řadu velmi podezřelých prvků chování výše uvedeného objektu uvnitř naší soustavy. Je potřeba připomenout, že jde o vůbec první mezihvězdný objekt, jehož přítomnost byla zachycena uvnitř našeho slunečního systému. U mnoha vědců přítomnost "Oumuamua" vyvolala velké vzrušení a i na veřejnost se dostaly informace o tom, že by v tomto případě mohlo jít o mimozemské kosmické plavidlo.

I z tohoto důvodu bylo plavidlo testováno prostřednictvím rádiových signálů, ale objekt neodpovídal, zůstal tichý. Následná přesná analýza povrchu objektu prostřednictvím specializovaných dalekohledů potvrdila, že těleso je doutníkového charakteru a je pokryto vrstvou ledu s přítomností organického materiálu. Zpočátku měli zato, že se dívají na velmi vzácný tvar jádra komety, ale záhy byla tato hypotéza dementována.

Utajované složky "SSP" - "Tajného kosmickém programu" nakonec v utajeném režimu použili jedno ze svých super moderních plavidel malé velikosti a jeho prostřednictvím se podařilo na povrchu tělesa přistát. Poté, ve velmi rychlém sledu, následovala série velkých překvapení. Především se podařilo prokázat, že:

a) Objekt je umělého původu

b) Jeho staří přesahuje miliardu let

c) Objekt patřil "Rase Starověkých Stavitelů"

(Základní informace o "Rase Starověkých Stavitelů" jsem již dříve zveřejnil na zdejším internetovém portálu. Detailně jsem pak na toto téma referoval v rámci "Konferencí Blue Avian

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly