Záhada mise "Apollo 20"- Příběh pokračuje!!!! (aneb došlo v roce 1976 k tajné expedici na Měsíc za účelem průzkumu neznámého kosmíckého plavidla?) - (9)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

23.10.2008 Exkluzivně

            Po jisté době se nezávislý internetový magazín Matrix-2001 vrací k seriálové kauze "Apollo 19 a Apollo 20". Důvod je prostý. Vyskytly se nové skutečnosti o kterých byste jistě měli být informováni. Luca Scantamburlo je ústředním badatelem, který se velmi vytrvalým způsobem snaží objasnit nejen sérii podivuhodných videí o kterých se šíří všemožné spekulace, ale identitu doposud žijícího člověka, který o sobě sděluje, že se osobně jako astronaut zúčastnil mezinárodní a přísně tajné kosmické mise Apollo 19 na Měsíc. Posádka této mise prý na Měsíci skutečně přistála a objevila zde sérii velmi podivuhodných artefaktů včetně obrovského velmi starého plavidla. Luca Scantamburlo se tomuto případu věnuje velmi intenzivně jako nezávislý investigativní novinář. Případu okolo kterém je v oficiálních sdělovacích prostředcích naprosté ticho. Vše nasvědčuje tomu, že jediný Kevin Smith pootevřel čestnou diskuzi o tomto kontroverzním tématu (bližší informace jsou k dispozici v rozhovoru, který proběhl v květnu 2007 ve Phoenixu v Arizoně v pořadu "The Kevin Smith Show". Mezi nemnoho zpráv, které na naše téma existují by bylo dobré upozornit na materiál jehož autorem je Steev Johnson a který vyšel v dvouměsíčníku "UFO - Data Magazine" pod názvem "Apollo XX. Controversy, str. 31-35 v listopadu roku 2007. Dnes je zřejmé, že příběh Apollo 19 - Apollo 20 je složený množství pravdivých skutečností, ale i padělků. Existují zde mnohé neslučitelné fakty a dokonce i falešná data. Zároveň však máme k dispozici i zajímavá videa a mnohé velmi podrobné informace týkající se výzkumu Vesmíru a kosmických letů. Sám Luca Scantamburlo, který je velmi střízlivý novinář říká, že každopádně stojíme před některými jádry pravdy které mohou být velmi důležité pro budoucnost lidstva.

 

 

Rozhovor s "MOONWALKER1966DELTA - první část

       Následuje rozhovor, který se uskutečnil před několika měsíci mezi investigativním novinářem Luca Scantamburlo a zatím blíže neidentifikovanou osobou vystupující pod přezdívkou "moonwalker1966delta", který o sobě prohlásil, že je bývalým astronautem NASA a byl zároveň velitelem údajné mise Apollo 19. Tento člověk, jehož identitu Scantamburlo zatím tají se podělil a mnoho nesmírně závažných informací a zároveň poskytl velmi podnětné a logické indicie, které vybízejí k dalšímu vyšetřování případu "Apollo 19 - Apollo 20". Konečně posuďte sami.

 

Luca Scantamburlo: Nejdříve ze všeho bych vám chtěl poděkovat za váš drahocenný čas a laskavost, že jste svolil k tomuto rozhovoru. Vaše virtuální identita na You Tube zní "moonwalker1966delta". Zatím jste mi neposkytl žádné dokumenty, které by potvrdili kým jste. Ovšem přesto jste sdělil vaše jméno a příjmení. Také jste prohlásil, že bývalým astronautem NASA a byl zúčastnil jste se mise Apollo 19 na pozici "CMDR" což předpokládám je to samé jako "CDR", což je pozice velitele. Slíbil jsem vám, že budu chránit vaší identitu a tak také učiním, také pro tuto chvíli nebudu zmiňovat jména astronautů, které jste mi sdělil a které hrají důležitou roli ve vašem příběhu. Ovšem předpokládám, že v blízké budoucnosti budu moci tato data zveřejnit. Můžete mi prosím sdělit proč jste si vybral právě takovouto přezdívku?

Monwalker1966delta: Chci vám poděkovat za příležitost k diskuzi o naší společné věci a příbuzným tématům. Nemám k dispozici žádnou informaci o tom, že jsme byli na Měsíci kolem roku 1962. S touto hypotézou nemohu souhlasit pro jeden jednoduchý důvod. Neměli jsme na to technologii. Vím to zcela bezpečně jelikož jsem procházel krok za krokem lunárními misemi a kosmickou éru spojenou s Měsícem od "Mercury" misi, přes "Gemini" misi až po program Apollo. Nikdy jsem o nějaké jjiné předchozí misi neslyšel. My jsme startovali z vojenské základny Vandenberg a startovací věže, která byla umístěna na "plujícím ostrově" na moři. Jedna z jednoduchých zkompletovaných startovacích konstrukcí slouží dodnes pro speciální kosmické vojenské mise. Věž "LUT" byla v podstarě stejný model. Řídící středisko pro zónu Ruska bylo lokalizováno v Jevpatorii a pro zónu USA ve Vandenberg.

Mnozí zapálení fanoušci v oblasti raketové technologie, ale i mnozí tzv. popularizátoři tohoto oboru jsou přesvědčeni, že ze základny Vandenberg by byla jakákoliv mise na Měsíc nemožná vzhledem k tomu, že velmi důležitou roli pro kosmické mise hraje rychlost zemské rotace. Ovšem takové tvrzení je mylné. Klasickým příkladem může být vypuštění rakety bez posádky "Clementine 1". Tato raketa byla z vojenské základny Vandenberg vypuštěna k Měsící a to 25. ledna 1994. Ve skutečnosti je možné vypustit raketu k Měsící z kteréhokoliv místa na Zemi. Jediný rozdíl spočívá ve dvou faktorech: delší době letu a podstatně větší spotřebě paliva během "TLI" v rámci nastavení správně trans lunární trajektorie.

Vím, že někdo používal software, který simuloval start Apollo ze základny Vandenberg. Výsledkem by bylo, že první stupeň a druhý stupeň by se měl rozpadnout nad Arizonou a jižní Georgii. Skutečně! Pokud se podíváte na oddělení prvních stupňů ze záznamu Apolla 11 a Rutledgovy stopáže Apolla 20, kterou przentujete všimnete si něčeho velmi zajímavého. Všimnete si, že oddělení prvního stupně u Apolla 11 se odehrává v podstatně větší výšce a tudiž rychlost separace je vlivem nižší gravitace o hodně pomalejší. Jediným důvodem zde je to, že první a druhý stupeň je sice přitahován zemskou gravitací, ale proces se odehrává v takové výšce, že během letu atmosférou se oba dva stupně kompletně zničí.

A nyní k mé přezdívce. Mohu říci tolik, že reprezentuje tři slova, která jsou součástí mého vnitřního osobního vesmíru. Slovo "moonwalker" proto jelikož jsem se dostal na Měsíc. Číslo "1966" proto, že v průběhu mezi projekty "Gemini 10" až "Gemini 18" do 21. července 1966 jsem mohl pracovat na prvním skutečném počitači, který na naší planetě existoval. A pak je tam slovo "delta". A to z toho důvodu, že toto slovo je ve skutečnosti speciální výraz, který je rozšířen v prostředí špičkových vojenských a bezpečnostních složek mocností našeho světa. Obsahuje skrytý význam, který se dokazuje na mimozemské technologie v prostředí naší planety a nebo označuje přímo zásah takové inteligence. (Poznámka pro studenty Modrého Světla: Začali jsme probírat tajné učení zvané "Ulema Vědění". Vzpomeňte si jaké informace jste získali ohledně signatury "delta". Zajímavé, že?, pozn. J.CH.).

 

 

Luca Scantamburlo: William Rutledge - velitel mise Apollo 20 mi sdělil, že vy, tedy členové posádky Apolla 19, jste se ztratili ve vesmíru na konci "TLI" manévru. Proto mne nesmírně překvapilo vaše tvrzení o tom, že jste sice z obtížemi, ale přesto všichni přežili. Ve zprávě ze dne 12. května 2008 jste mi doslova napsal: "Já nechápu proč vám William Rutledge sdělil, že jsme se ztratili ve vesmíru. To není vůbec pravdivá informace. Ve skutečnosti do nás něco vrazilo".

Pak jste mi napsal toto: "Nevěděli jsme co způsobilo náhlé zhroucení gyroskopického inerciálního vektoru, ztrátě elektrické energie a kompletní ztrátě telemetrie. Všude kolem nás byl kouř a hořel hlavní panel, ale byli jsme schopni ho prakticky okamžitě uhasit. Jakmile se nám podařilo získat znovu elektrickou energii ručně jsme zastavili gyroskopickou odchylku. Naštěstí jsme měli radiový kontakt z Houstonem a jakmile (jméno vynecháno) a (jméno vynecháno) vstoupil do simulátoru byli jsme schopni dálkově přijmout telemetricka data od (jméno vynecháno) z Houstonu."

Prosím opravte mne jestli říkám něco špatně, ale to znamená, že Apollo 19 odstartovalo  v Kalifornii a pak po startu jste měli podporu z řídícího centra v Houstonu (Texas) a nikoliv z vojenské letecké základny ve Vandenbergu která se nachází v Kalifornii.

Mimochodem 24. července 2007 jsem obdržel zprávu od Williama Rutledge ve které mě sděluje: "Ahoj Luca, ano potvrzuji, že řídící středisko bylo ve Vandenbergu a nikoliv v NASA. To byla politická mlžící záležitost. NASA poskytovala dopravní prostředek, to byla ruská podmínka, dopravní prostředek musel být civilní povahy. Subdodavatelé "ILC" nebyly čistě vojenského charakteru. Řídící středisko ve Vandenbergu bylo nepatrně odlišné. Disponuje pěti místnostmi místo velkého sálu. Jde o malou základnu, ale nesmírně výkonnou."

Můžete to nějak komentovat?

 

Monwalker1966delta: Ano. Tyto informace jsou správné. Řídící centrum pro zónu USA bylo ve Vandenbergu AFB, ale my jsme byli nuceni používat řídící středisko v Houstonu ohledně nepředvídatelné situace ¨jelikož simulátor, používáný Armstrongem a Aldrinem byl lokalizován v "KSC" a telemetrická spojovací data simulátoru byla přímo propojená na řídící středisko Houston, tak bylo běžné během misí Apollo. To je také důvod proč jsme používali radiové a datové spojení pouze s řídícím střediskem v Houstonu.

-pokračování-


(c)2008 Luca Scantamburlo

(c)2008 Jaroslav Chvátal