VÝPOVĚĎ ASTRONAUTA, KTERÝ SE POHYBOVAL NA POVRCHU MARSU (2)

Kochel Morgan

Kochel Morgan

publikováno: 09.01.2018 kategorie: Rozhovory

Laboratoř NASA pro tryskové pohony

Rakety, které jsme použili, byly pokročilou verzí  běžně používaného typu; nic jiného nebylo k dispozici. Jak jsem řekl, nejednalo se o žádné cestování v čase, plazmické rakety a podobně. Ale přesto byly dostatečně spolehlivé, aby mohly být použity v reálném světě. Důvod sabotování ruské mise, spočíval ve snaze zabránit tomu, aby okamžitě navázali na naše objevy.

M: To bylo docela zajímavé. Děkuji. A teď: již dříve jste řekl, že jste „uprchl“. Proč by vám ti lidé chtěli nějak ublížit, či udělat ještě něco horšího?

C: Jediný důvod, proč by chtěli, abychom byli mrtví bylo, aby se to tajemství nedověděli jiní, aby oni měli náskok. Nejednalo se o konspiraci, jenom o hamižnost. Mise na Měsíc byly pravděpodobně zastaveny proto, že tam nebylo nic cenného. (Zvláštní tvrzení, se kterým bych osobně moc nesouhlasil, pozn. J.CH.).

 

M: Co jste během té cesty jedli?

C: Například jsme měli přísnou proteinovou a uhlovodanovou dietu, trénink prodlouženého spaní, abychom ušetřili potraviny, atd. Celé si to vyžádalo přibližně rok výcviku, ale je to velmi únavné a není to nic, co by lidé chtěli slyšet.

 

M: Vůbec to není únavné! Vždyť jste byl na Marsu! Je to přece velmi zajímavé a důležité. Lidé toto budou chtít vědět,a proto se musím zeptat: viděli jste v kosmu nějaká UFO anebo nějaké neobvyklé objekty?

C: Na kamery jsme zaznamenali nějaké zajímavé prvky, ale nic průkazného. Také to bylo okamžitě posláno zpátky a vymazáno z našich počítačů, takže jsme se na to již nemohli podívat znovu. Jsem si ale jistý, že raketoplán získal nějaké zajímavé záběry.  Hodně se o tom šeptalo, když jsem tam byl, ale nikdo na těch misích s námi nemluvil.

 

M: Jak vypadá Mars, když to porovnáte s obrázky, které byly ukázány veřejnosti? Podívejte se na toto video, na kterém jsou údajně záběry z Marsu.

C: Mars je přesně takový, jako na těch fotkách.  

 

M: Kdy jste naposledy viděl svou rodinu?  

C: S rodinou nejsem v kontaktu j

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly