VOLÁNÍ ALDEBARANU (6)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

25.05.2022 Fenomenologie

Co řekla Maria Orsic kardinálu Michaelu von Faulhaberovi o mimozemšťanech, Bohu a náboženstvích

Kardinál von Faulhaber a Maria diskutovali o několika tématech, mimo jiné o lékařských experimentech doktora Raschera, o zadržování 2345 katolických kněží v Dachau u Mnichova a o Mariiných mimozemských poselstvích o náboženstvích, povaze Boha a původu člověka. Kardinál byl fascinován jasnovideckými a channelingovými schopnostmi Marie Orsic, a proto ji požádal, zda by uspořádala seanci, při níž by komunikovala s duchem Františky Streitelové, františkánské jeptišky, která zemřela v roce 1911. Maria Orsic kardinálovi zdvořile sdělila, že komunikuje pouze s mimozemšťany, nicméně ráda s ním probere, co jí bytosti Adelbaranu řekly o Bohu, náboženství, mimozemských civilizacích na Zemi a o spáse lidského rodu.

Kardinál dychtil slyšet, co by mu Maria mohla říci o Bohu, Ježíši Kristu, pozemských náboženstvích a zejména o křesťanství. A Maria mu vyhověla. Dozvěděli jsme se také, že bytosti z Aldebaranu Marii Orsicové sdělily, že Ježíš Kristus (pravým jménem Immanuel "Imanu-il") nebyl Žid; byl to fénický léčitel narozený v Týru (dnešní Súr v Libanonu) a jeho matka, Marie Magdalena, a Ježíšův strýc Josef Aramathejský, všichni byli Féničané. Kromě toho Immanuel "Imanu-il" nezemřel na kříži. Dozvěděli jsme se o tom z překladu profesora Friedricha Delitzsche, z důvěrných spisů vrchního římského rabína Israela Zolliho a ze spisů reverenda Arthura B. Klybera.

Rabín Israel Zolli, vrchní římský rabín

Rabín Zolli byl pokřtěn v bazilice Panny Marie Andělské - Msgre Luigi Traliou. Rabín Zolli byl považován za jednu z předních světových autorit v oblasti Bible, Tóry, Talmudu a židovských písem. Po 35 let působil jako vrchní rabín v Terstu. Mnozí, včetně reverenda Arthura B. Klybera, hebrejského katolického kněze (ortodoxního Žida, který rovněž konvertoval ke křesťanství), se domnívají, že se rabín Zolli podílel na překladu sumersko-akkadsko-ana'khských textů, které Orsic obd

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.