VOLÁNÍ ALDEBARANU (2)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

01.03.2022 Fenomenologie

Členové "Thule Gesellschaft" a "DHvSS" požívali alkohol a jedli maso. Maria Orsič byla vegetariánka a alkoholu se nikdy nedotkla. Členové "Thule-Gesellschaft" a "DHvSS" byli hluboce zapojeni do Hitlerova vývoje zbraní hromadného ničení a Himmlerova vyhlazování Židů. Byli antisemity a podíleli se na četných útocích na židovský majetek. Maria Orsič tyto aktivity odsuzovala a odmítala se zapojit do Hitlerova a Himmlerova válečného úsilí. Členové "Thule Gesellschaft" a "DHvSS" usilovali o Agarthu. Maria usilovala o Aldebaran. Členové "Thule Gesellschaft" a "DHvSS" věřili, že jejich původ má kořeny v rijské rase; rase "bohů", kteří údajně žili v Atlantidě, Zemi Mu a na dalších posvátných místech na Země. Orsič věřil, že mimozemšťané z Aldebaranu sestoupili v Mezopotámii a ve Fénicii (na hoře Haramoun) a vytvořili největší civilizace starověkého světa.

Při svých rituálních obřadech nosili členové "Thule Gesellschaft" a "DHvSS" středověká roucha a oblečení a někteří byli oblečeni jako středověcí rytíři. Členové Orsičovy společnosti se rituálům těchto společností vysmívali. Mariina "Společnost Vril" nevyžadovala žádná zvláštní roucha a oblečení. Ve skutečnosti se dámy ze spolku "Vril" na svých setkáních i v reálném životě oblékaly velmi skromně. Příležitostně nosily náhrdelníky s vyrytým znakem "Vrilu" a ve velmi vzácných případech i Mariin portrét. Členové "Thule Gesellschaft" a "DHvSS" praktikovali makabrózní a bizarní rituály. Maria Orsicová a "Dámy z Vrilu" praktikovaly meditaci, spiritistické seance, techniky přenosu mysli, channeling a příležitostně techniku chůze po labyrintu; o té členové "Thule Gesellschaft" a "DHvSS" nikdy neslyšeli.

Labyrint v katedrále Grace v San Franciscu.
Jen málokdo zná esoterický význam těchto obrazců.

Tyto obrazce jsou součástí "Procházek labyrintem", nazývaných také "Klikatá cesta k jasnosti". Existuje část praktik označovaných jako "meditace při chůzi", z nichž některé zahrnují speciální pozice, kroky a mentální cvičení, označované jako přenos mysli. Jedna z velm

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly