VĚC SE MÁ HODNĚ JINAK. V OBLASTI ANTARKTIDY A ARKTIDY OZBROJENÉ KONFLIKTY S MIMOZEMSKOU INTELIGENCÍ JAK NA BĚŽÍCÍM PÁSU. SVĚDECTVÍ ZAZNAMENANÁ NA JEDINEČNÝCH FOTOGRAFIÍCH (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

02.09.2015 Ufo

Blíží se podzimní/listopadový termín "Konference Anunnaki", na které mimo jiné zazní velmi výbušné téma týkající se historické problematiky Antarktidy v kontextu se zájmy zástupců jisté skupiny mimozemských inteligencí a předních mocností našeho světa (USA/Rusko). Z rukou "Kříženců" se mi do rukou aktuálně dostaly nesmírně zajímavé materiály na téma konfliktu sil tvořících mocenský trojúhelník zájmů: ET - USA - Rusko. Společně s těmito materiály jsem získal i kopie dobových fotografií, na kterých jsou patrné velmi bizarní objekty v akci. Některé z těchto fotografií jsou součástí i tohoto materiálu.

První konflikt mezi zástupci lidské civilizace a mimozemskou inteligencí v oblasti Antarktidy proběhl již před 68 lety. Bylo mi sděleno, že dodnes se z této události dochovalo poměrně velké množství dokumentárního materiálu různého charakteru, který však stále podléhá přísnému utajení. Ukazuje se, že již několik let po II. světové válce se především Spojené státy zapojily do velmi intenzivní přestřelky s bytostmi z jiných světů. "Kříženci" mi také sdělili, že další série konfliktů probíhala i na druhé straně našeho světa, tedy v oblasti Arktidy.

Zjistil jsem, že u celé řady těchto fotografií se v jejich středu nachází nenápadný jakoby "zaměřovací kříž". Na tento dotaz mi bylo ze strany "Kříženců" sděleno, že asi 80% těchto fotografií bylo pořízeno prostřednictvím ponorkového periskopu. Bylo mi také sděleno, že poslední velký ozbrojený konflikt v oblasti Arktidy (nebo v její blízkosti) proběhl v roce 1971 a to v regionu mezi severním Norskem a ostrovem, který se jmenuje Jan Mayen (viz foto níže).


Během tohoto incidentu došlo k sestřelení dvou mimozemských objektů (přibližná místa jsou znázorněna na obrázku). Torza těchto objektů se nacházejí na dně oceánu v hloubce přibližně 3000 metrů. Chtěl bych zdůraznit, že tato informace nebyla doposud mezi lidmi publikována. Oficiálně se také řadí mezi přísně tajné materiály. Z tohoto důvodu nebyl také do dnešní doby uskutečněn pokus

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly