V KOLIZNÍM KURZU: ÚVOD DO PROBLEMATIKY (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

24.05.2023 Ufo

Existují nejrůznější příběhy o UFO - světla na obloze, denní disky, přistávající plavidla, únosy mimozemšťany a havarovaná UFO. To vše si zaslouží důkladné studium. Tento materiál se však zaměřuje na to nejpodstatnější, na důkazy o havarovaných UFO. Přímo řeší zásadní problém ufologie v oblasti vztahů s veřejností - bez drahých fyzických důkazů v podobě havarovaného mimozemského vybavení nebo mimozemských těles není malý pokrok v úplném odhalení "kosmického Watergate". Jádrem tohoto materiálu je představa, že neidentifikované létající objekty UFO havarovaly na Zemi z různých důvodů a že vybrané vojenské a světové vlády se živě zajímají o zachycení, získání a využití těchto "nebeských darů", jak je nazval generál George C. Marshall ve svém memorandu z roku 1942.

Je rozumnou otázkou, proč by taková vyspělá mimozemská plavidla cestovala tak daleko - pravděpodobně napříč naší galaxií - jen proto, aby se zřítila na planetu Zemi. Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, pouze spekulace o tom, proč UFO někdy havarují. Přesto tento materiál poskytuje údaje o tom, že došlo k nejméně sedmdesáti čtyřem haváriím UFO, a to jsou údaje, které nelze ignorovat ani odmítat. Jistě, případy se liší kvalitou a podrobností. Některé jsou překvapivé a seriózní čtenáři mohou od těchto shrnutí přejít k podrobným popisům v citovaných zdrojích. Tyto případy jsou mnohem podstatnější, než se podle všeobecného mínění zdá. Jiné případy mají nejistou hodnotu, kdy svědci, dokumenty, celková kvalita, délka, propracovanost a věrohodnost mohou být ztraceny časem nebo prostě chybné. Některé z nich však poskytují dráždivé náznaky - součást širšího vzorce, který tnto materiál odhaluje -, kde výzkum může objevit další důkazy o tom, že mimozemšťané a jejich plavidla havarovaly na Zemi.

Proč by tedy UFO mohlo havarovat na Zemi? Nejjednodušší myšlenka je, že vysoce vyspělé civilizace nejsou dokonalé a během nebezpečných letů dochází k nehodám stejně jako u lidských kosmických letů k nehodám a havárií

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly