ÚNOS MIMOZEMŠŤANY V PASCAGOULA A PŘÍSLUŠNÍCI BEZPEČNOSTNÍCH JEDNOTEK

Případ únosu mimozemšťany v Pascagoula, Mississippi dne 11. října 1973 se nyní nepochybně stal jedním z nejlépe zdokumentovaných případů, které známe. Té  noci v roce 1973  nahlásili Charles Hickson a Calvin Parker úřadovně šerifa v okrese Jacskson, co se stalo jim osobně. Úřad vedl šerif Fred Diamond. Službu měl také kapitán Glen Ryder. Charles Hickson telefonoval na policii ještě té noci, ale byl do toho zapojen úřad šerifa. Celý popis toho, co se té noci stalo, lze najít na webové stránce  Calvina Parkera: www.calvin-parker.com. V tomto článku se podíváme na to, co řekli příslušníci bezpečnostních složek tehdy, v roce 1973 a co teď, v roce 2020. Nejdřív začneme policejním dispečerem, který obdržel první hovor Charlese Hicksoa v noci 11. října 1973. Když jsme se s tímto člověkem, který je již v penzi, spojili,  nedal nám svolení uvést jeho jméno, ale máme jeho vyjádření. Označujeme ho jako pana MD:

“Jsem MD, jsem penzionovaný policejní důstojník z policejní stanice v Pascagoula a měl jsem v noci, kdy došlo k únosu UFO, pohotovostní službu. Řešil jsem případ dvou zástupců církevní školy a charity Panny Marie vítězné, kteří navštívili naši stanici, měl jsem na starosti policejní hlídky a mnoho dalšího a také hodně telefonních hovorů- cca přes padesát. Jako pracovník služby na příjmu jsem musel zaznamenat jména a adresy a obsah stížnosti či podání do záznamové knihy policejního oddělení a zapsat to do příslušného formuláře a na konci směny odevzdat vedoucímu směny. Jak asi víte, Charlie Hickson zavolal  policii a nahlásil incident mně. Stárneme, a já teď chci poskytnout výpověď“.

Pan MD potvrdil vše, co víme a to, že v tu noc bylo mnoho dalších hlášení o výskytu UFO. Když hovoří o přibližně minimálně padesáti hovorech,  hovoří o telefonátech, které hlásily pozorování UFO a byli zde dokonce lidé, kteří přišli hlášení podat osobně na policejní stanici. Pan MD říká, že to vše bylo zapsáno do policejního protokolu. Proto jsme kontaktovali policejní oddělení v Pasca

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.