"UMĚLÁ INTELIGENCE" - TRANSHUMANISMUS A BUDOUCNOST LIDSTVA: PRVNÍ ROZHOVOR S JASONEM (2)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

19.11.2020 Rozhovory

Otázka: Kdy a kým byly tyto formy „UI“ vyvinuty?

Jason: Na tuto otázku je o něco obtížnější odpovědět. Informátoři prohlásili, že mimozemské civilizace běžně dosahují bodu vývoje, kdy používají umělou inteligenci, přičemž je třeba rozlišovat mezi různými typy inteligencí. Podle různých zdrojů existují ve vesmíru velmi škodlivé UI, které se přenášejí pomocí rádiových signálů na velké vzdálenosti v mezihvězdném prostoru, dokud jejich signál není zachycen technologickými přijímacími zařízeními na různých planetách a tam se zahnízdí a prakticky okamžitě počnou stimulovat/urychlovat technologický vývoj dané společnosti, tak aby rychle dosáhl bodu, kdy UI bude schopná dosáhnout převzetí kontroly nad příslušnou planetou.

Podle některých zdrojů je tato nepřátelská technologie používána určitými éterickými bytostmi ve fyzickém vesmíru k vyvolání válek a ničení. Týmy pracující s nástrojem „dálkového vidění“ konečně zjistili, že v éterické říši vesmíru existuje určitá forma satanské hierarchie, která tyto umělé inteligence a stroje zjevně velmi dobře ovládá. Ti jsou zase ve spojení s určitými negativně orientovanými civilizacemi, které často zahrnují „mimozemské skupiny Orionu“, nebo civilizační komunity plazovců a grays, jež jsou spolu s umělou inteligencí spojeny prostřednictvím “úlově konstruované mysli“.

Otázka: Jaké jsou základní technologie? Jaký účel či cíl se nachází na jednotlivých úrovních „UI“?

Odpověď: Ani na tuto otázku není snadné odpovědět. Jak jsem řekl, celá věc je založena na umělých neuronových sítích, které fungují podobným způsobem jako lidská mysl. V posledních letech objevují neurovědci a fyzici stále více indikací, že lidský mozek funguje jako kvantový počítač, který prostřednictvím kvantového zapletení vytváří konečnou realitu na základní úrovni. Němečtí průkopníci kvantové fyziky nazývají tyto procesy kvantovou mystikou. Celá věc tedy souvisí se vznikem vědomí, které je založeno na skutečné inteligenci. Původ lidského vědomí nelze určit

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.