"TVŮRCI KŘÍDEL" - O TOM, CO MOŽNÁ NEVÍTE (15)

Především je třeba si uvědomit, že naše bioenergetická výbava je vskutku unikátní povahy a je produktem mezigalaktického výzkumu, který se nazývá "Živá knihovna". Na tento fakt poukazuje známý informátor Corey Goode, když říká, že se v rámci svého dvacetiletého kontraktu, kdy pracoval v rámci tajných kosmických projektů pro tzv. "Korporátní konglomerát", setkal s dokumentací, jež poukazovala na existenci 22 různých genetických programů, na kterých pracují velmi vyspělé mimozemské inteligence.

Lidská bytost by sama o sobě měla být součástí těchto genetických programů. Domnívám se však, že v tomto ohledu půjde ryze o lidskou bytost obývající planetu Zemi. Víme o tom, že uvnitř naší galaxie jsou na mnoha místech rozprostřeny civilizace humanoidního charakteru, ve kterých dominuje parametr "lidské bytosti". Mnozí si tak položí otázku, proč je pouze lidská bytost planety Země zastřešena těmito 22 genetickými mimozemskými programy? Důvodů, proč tomu tak je, může být mnoho. Já osobně se však domnívám, že zde bude hrát velmi významnou roli prvotní starověký genetický program bytostí Anunnaki Nephilim.

Víme, že na jeho konci povstal fyzický nosič, do kterého se počal vtělovat duch lidské bytosti. Tento fyzický nosič byl obdařen 12 vláknovou DNA (která však v důsledku následných neodborných zásahů ze strany jiných mimozemských entit - jako např. Grays, draco apod. - na fyzické úrovni zkolabovala do dvouvláknové struktury, přičemž původních dvanáct vláken je aktivních spíše pouze v informačním poli lidské bytosti. V tomto ohledu někteří hovoří o tzv. "světelné DNA", to je však nepřesný termín).

Ovšem velmi podstatná je existence biochemické esence, jež je produkována některými mozkovými centry a která vešla ve známost pod názvem "Argentum Astrum", neboli "Hvězdný oheň". Tato esence je genealogicky reprodukovatelná pouze po ženské linii. To znamená, že je to žena, která prostřednictvím své genetické výbavy předává faktor "Argentum Astrum" na další potomstvo. To by také odůvodňovalo,

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly