"TVŮRCI KŘÍDEL" - O TOM, CO MOŽNÁ NEVÍTE (1)

Velmi dlouhou dobu a spíše pro své vlastí účely jsem se zabýval studiem problematiky "Tvůrců Křídel". Šlo mi především o to, abych se alespoň částečně přiblížil k poznání toho, zda je tento rozsáhlý a velmi propracovaný materiál chytře a precizně vyrobeným podvodem, anebo zda se skutečně jedná o reálná fakta. Z následujícího obsahu je zřejmé, na kterou stranu jsem se na základě sesbíraných poznatků nakonec přiklonil.

Hned na úvod však mohu s klidným svědomím prohlásit, že kauza "Tvůrců Křídel" je výrazně komplikovanou a mnohovrstevnatě poskládanou záležitostí, takže nyní mohu retrospektivně říci, že jsem si na počátku mého pátrání poměrně fandil (přihlédnu-li ke svým tehdejším představám). Nejdříve bych uvedl několik všeobecně známých zkratek s doplňujícími údaji:

  • "LPG-C" (Live Physics Group) by měla sídlit v Kalifornii.

  • "Labyrinth Group" by měl sídlit také v Kalifornii, ale v průběhu pátrání jsem narazil na stopy, které minimálně naznačují, že je třeba hledat na východním pobřeží Spojených států.

  • "NSA" (National Security Agency) má svá střediska rozprostřena na různých místech USA doslova od pobřeží k pobřeží.

  • "ACIO" (Advanced Contact Intelligence Organization) se sídlem ve státe Virginia, USA.

  • "SAALM" (Supreme Anunnaki Assembly of Lord Marduk) se sídlem na základně "Pine Gap", Austrálie. (K této zkratce se v tomto textu budu ještě několikrát vracet. Mělo by se jednat o malou, ale poměrně výkonnou skupinu bytostí "Anunnaki - Nephilim"... Oficiálně měla tato výrazně minoritní frakce militantních Anunnaki opustit naši planetu někdy před 5000 lety, což se také stalo... Je však možné, že zde, ze zatím neznámých důvodů, zůstala malá skupina čítající asi 80 až 120 jedinců).


Poslední tři instituce - "NSA", "ACIO" a "SAALM", by měly být poměrně zajímavým způsobem vzájemně propojeny. Každopádně celá záležitost kolem "Tvůrců Křídel" doslova "protéká" vojensko-průmyslovým komplexem, a to až na samý vrchol poměr

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly