TŘETÍ SÍLA (17)

Farrell Joseph

Farrell Joseph

autor

16.11.2023 Exkluzivně

3. Rockefellerovo spojení a jeho důsledky

a. Přehodnocení epizody Martina Bormanna s výběrem šeků

Ve své knize The Nazi International (Nacistická internacionála) jsem vyprávěl o podivné příhodě neobvyklého šeku, který byl proplacen počátkem 60. let a který odhalil bývalý novinář CBS - Paul Manning, spolupracovník zpravodaje CBS Edwarda Murrowa. Manning tuto kuriózní příhodu zaznamenal takto s odkazem na spisy FBI o pobytu Martina Bormanna v Latinské Americe:

"John Edgar Hoover pověřil vyšetřováním svého nejzkušenějšího a nejobratnějšího agenta v Jižní Americe, který prokázal, že je opravdu takový, když nakonec získal kopie spisů Martina Bormanna, které byly přísně utajovány argentinským ministrem vnitra v Central de Intelligencia. Když se spis (který jsem nyní vlastnil) dostal do centrály FBI, ukázalo se, že říšský vůdce byl skutečně po léta sledován. Jedna zpráva se týkala jeho pobytu v letech 19481961 v Argentině, Paraguayi, Brazílii a Chile. Ze spisu vyplynulo, že od roku 1941 bankoval pod svým jménem ze své kanceláře v Německu v Deutsche Bank of Buenos Aires; že měl jeden společný účet s argentinským diktátorem Juanem Perónem a že 4., 5. a 14. srpna 1967 vypsal šeky na vyžádání na účtech ve First National City Bank of New York, The Chase Manhattan Bank a Manufacturers Hannover Trust Co. a všechny byly zúčtovány prostřednictvím Deutsche Bank of Buenos Aires.83

Důsledky této události jsou ohromující a odhalují plný rozsah civilizačního rozkolu, neboť na jedné straně je zřejmé, že oficiální orgány americké vlády vynakládají prostředky na zjištění místa pobytu nechvalně proslulého říšského vedoucího nacistické strany, avšak jeho existence je zjevně známa soukromým americkým bankovním zájmům spojeným s Rockefellerovými zájmy! Jinými slovy, tyto zájmy jednají v rozporu s cíli a záměry americké vlády a do té míry symbolizují americkou složku odštěpenecké civilizace. Vyžaduje proto bližší pohled.

 

b. Předválečné vazby Rockefellerovy skupiny a nac

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly