TERMONUKLEÁRNÍ THEURGIE: ANEB JAK SE V MÍSTĚ VÝBUCHU ODEHRÁLO COSI ZVLÁŠTNÍHO (1)

Farrell Joseph

Farrell Joseph

autor

30.04.2021 Exkluzivně

„Pokud jde o čas, existuje rovněž proměnlivá vlastnost, kterou lze nazývat jako hustota intenzity času. Je-li hustota nízká, je pro čas obtížné ovlivnit materiálové systémy, a zde je potřeba silný důraz vztahu příčiny a důsledku, aby se síla zapříčiněná časovým vzorcem objevila.“ Doktor Nikolaj Kozyrev1

 

Jmenovali se „Mike“, „Prcek“ (Shrimp) a „Skrček“ (Runt). Představovali skutečnou alchymistickou trojici – pravé dílo alchymie – protože po jejich odpálení byly při explozi na krátký okamžik rekapitulovány veškeré prvky vesmíru. „Mike“ byl prvním „termonukleárním zařízením“ na světě, což je uklidňující eufemismus pro světově první vodíkovou bombu, jelikož „Mike“ byl ve všech ohledech umělým, člověkem vytvořeným sluncem, ohněm dávných hvězdných bohů sneseným na zemi aktem termonukleární theurgie. „Mike“ byl hvězdou, která měla po krátkou a děsivou chvíli zažehnout a rozzářit nebe, přičemž by zastínila samotné Slunce, dokud by za ohlušujícího burácení destrukce nevyčerpala své palivo, a která měla vystoupat jako sloup ohně a kouře až do stratosféry.

Byla tedy podniknuta veškerá preventivní opatření – kalkulace jeho účinku byly zkontrolovány a překontrolovány. Americký lid, a světová populace vůbec, byl chlácholivým prohlášením vůdců z Pentagonu ujištěn, že „Mike“ nezapálí vodík v atmosféře a nepromění celou planetu na pohřební hranici. Byly připraveny filmové týdeníky s klidnými a sebevědomými představiteli armády pokuřujícími dýmku, aby světu oznámily, že lidstvo vstoupilo do nového, „termonukleárního“ věku, ve srovnání s kterým by se krátkodobý „atomový“ věk zdál jako pouhá mateřská školka. I „Prcek“ a „Skrček“ byli „zařízeními“, až na to, že v tomto případě šlo o eufemismus pro skutečné doručitelné zbraně, ale k těm se ještě vrátíme. Nejprve se musíme podívat na „Mika“.   

Armáda samozřejmě nemluvila tak úplně pravdu a v tomto klamu byla vedena celá šílenost „termonukleárního věku“. Komise, která dohlížena na vývoj „Mika“, komise Panda, „odhadla, že úči

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.