Temná mise NASA, aneb skryté praktiky zatajování a manipulace směrem k veřejnosti (1)

Hoagland Richard

Hoagland Richard

autor

03.04.2008 Rozhovory

          Nezávislý internetový magazín Matrix-2001.cz svým příznivcům přináší unikátní rozhovor s autorem světového bestselleru "Dark Mission" panem Richardem Hoaglandem. Tento rozhovor byl v rámci "Projektu Camelot" uskutečněn v prosinci roku 2007 (jde tedy o velmi čerstvý a hlavně aktuální materiál) v Albuquerque, Nové Mexiko. V písemné podobě má bezmála 70 stran textu a Matrix ho zprostředkuje v plnném znění. Na jeho konci budete mít možnost shlédnout tento rozhovor ve video záznamu. Richarda Hoaglanda se ptá jeden z autorů jmenovaného projektu paní Kerry Cassidy. Vážení přátelé již v minulosti v několika reportážích jsem poukazoval na vrcholný význam výše uvedené knihy pana Hoaglanda, kterou napsal společně se svým kolegou Mike Barou. Materiál poukazuje na temné praktiky americké agentury NASA včetně systematického zatajování nesmírně zásadních skutečností před světovou veřejností. Tento rozhovor vám umožní lépe pochopit jisté skryté souvislosti spojené s prezentovaným tématem. Jsem hluboce přesvědčen, že informace zde uvedené budou skvělým přínosem pro Váš osobní rozvoj a aktuální přehled v nastíněném tématu. V současné době nezávislý internetový magazín Matrix-2001 připravuje překlad dalších nesmírně zajímavých rozhovorů na aktuální témata - např. s panem Valeri Uvarovem, Davidem Wilcockem, dr. Chernobrovem, Lucou Scantamburlou a dalšími. Máte se tedy na co těšit.


 

Kerry: Já jsem Kerry Cassidy. Toto je Projekt Camelot a jsme zde s Richardem Hoaglandem, který právě napsal knihu nazvanou Dark Mission/Temná mise se svým partnerem Mikem Barou - a jsme nadšení, že jsme zde v jeho domově v Novém Mexiku.

Takže Richarde, na začátku poběžíme podle Vás a necháme Vás, abyste nás tak trochu vedl tam, kam nás chcete zavést. V určitém bodě Vám do toho vstoupím a začnu Vás směrovat různými směry. Můžete se se mnou přít nebo se mnou můžete souhlasit!

Richard: [Směje se] O to už se pokoušeli jiní, víte.

 

K: Můžeme se dát malý zápas. Jakkoli se s tím chcete vypořádat, ano?

R: [Usmívá se] Ok.

 


Richard Hoagland

 

K: Ale určitě to bude zábava a snad se všichni něco dozvíme [směje se].

Co nám můžete říci o této nové ohromující tajné historii NASA?

 

R: Je to příběh rodící se po mnoho let. Chci říct, alespoň nějakých 40 let od zrodu samotné NASA, v roce 1958. Co mě zaujalo je, že jsem se pokoušel vypovědět tento příběh již dříve při různých příležitostech. Pověděl jsem ho v pořadu Art Bell, Coast to Coast. Také jsem jej vyprávěl pro National Press Club, při tiskové konferenci, kterou jsme dělali s osmi dalšími lidmi - velmi prestižní zázemí, lidé z NASA, lidé, kteří to zaznamenávali - bylo to v roce 1996.

Je to příběh, který jsem vyprávěl v televizi, ale zdálo se, že dokud jsme nenapsali Dark Mission, nějak se nechytil. Dva týdny poté, co byla vydána kniha, stala se bestsellerem na seznamu bestsellerů New York Times. Vlastně to je to, co říká tento [ukazuje na obrázek knihy na monitoru počítače] pěkný malý emblém nahoře v rohu knihy.

To není nejhorší počin, když vezmete v úvahu, že na titul jako je tento nebyla žádná propagace v národní televizi. Jedinou publicitu, kterou jsme měli, jediný způsob, jak se lidé dověděli, že jsme napsali novou knihu o zákulisí NASA a o tom, co nám říkali na pozadí toho, kým ve skutečnosti jsou, bylo vysílání pro posluchače Coast to Coast a na internetových stránkách.

Máme dvoje webové stránky. EnterpriseMission.com, což jsou oficiální stránky badatelů mise Enterprise. A pak máme DarkMission.net, což jsou oficiální stránky nové knihy.  

 


Bestseller, který odhaluje skrytý komplot NASA

Domnívám se, že jsme v této zemi, vlastně ve světě, politicky, obzvláště posledních 8 let... my všichni jsme připraveni slyšet pravdu. Nechat lží. V tuto chvíli je to tak ohromující, už je víc než jasné, že lidé, kterým jsme důvěřovali, kterým jsme svěřili naše životy, naše osudy, naši posvátnou čest, nám lhali a dívali se do kamer a v klidu nám předkládali lež za lží.

Takže když jsme s Mikem vyšli ven s knihou, která vám má odhalit pravdu za některými z těch lží o agentuře, která není soustředěna v mainstreamu, tedy kromě startů raket na Cape, myslím, že to vysvětluje zrod této doslova mocné vlny, k níž teď dochází v knihkupectvích, kde např. v Barnes & Noble a dalších řetězcích ji nemohou udržet na pultech.

Mikeův bratr zašel nedávno do Barnes & Noble v Seattlu a prodavač mu řekl: "Omlouváme se, pane Bara, ale včera jsme jich měli dvacet a zbyla tu jen jedna". A samozřejmě, že to je pro mne skutečně dobrá politická zpráva. To znamená, že se nějak propojujeme. Napojujeme se na americký lid a máme šanci ukázat jim, doložit jim pravdu.

 

K: Takže, jaká je tedy pravda? Jaký je rozhodující výsledek? A můžete ten příběh postavit jakkoli chcete, ale v zásadě říkáte, že nám NASA lhala. V podstatě nám lhala naše vláda, protože oni jsou jedno a totéž, je to tak? Jsou nějakým způsobem propletení?

R: Ne nezbytně. Víte, v tomto musí lidé přemýšlet v nuancích. Je třeba, aby lidé byli mnohem sofistikovanější, což jistě divák 21.století, nebo dnešní čtenář, je. Není to vláda. Nic jako vláda neexistuje. Je zde několik vlád a ty jsou navzájem ve válce.

Příležitostně zaznamenáte na veřejnosti, že existuje určitý druh války, ale ve skutečnosti jsou po většinu času jemné nuance pozic skryty. Skutečně je to téměř jako starý feudální systém. Však víte, všichni jsme vyrůstali na příbězích o Robinu Hoodovi a o Sherwoodském lesu, o Nottinghamu, pamatujete, král Jan a ty děsivé věci, které se odehrávaly v Anglii, když Sir Richard, "klaďas", král Anglie, byl pryč a bojoval v křížových výpravách. "Záporňák" Jan se v zásadě pokoušel ukrást mu jeho říši za zády, zatímco byl pryč a konal dobré skutky.

A na co se díváme u současné americké vlády - o tom se zakládajícím otcům nezdálo ani v těch nejdivočejších nočních můrách, možná kromě té vize, kterou měl Washington údajně ve Valley Forge - nikdy si nepředstavovali, že zde budou tato hrabství, tyto feudální království a tato lenní panství bojující se sebou navzájem a také s americkým lidem, kvůli moci. V důsledku je to všechno o moci.

 

K: Tak jmenujte ta lenní panství. Jste ochoten to učinit?

R: Dobrá, podívejme se na to, máme tu Ministerstvo obrany, Ministerstvo zahraničí, NASA, CIA a všechny ty agentury z abecedy. Pamatujte, že odhad národní výzvědné služby, který nám právě před pár dny sdělil: "Jejda, ehm, Írán doopravdy nevyvíjí žádnou jadernou zbraň a nečiní tak po čtyři roky", byl kompilací 16ti nebo 17ti zpravodajských služeb, které se nějak všechny shodly na konsensu a řekly: "OK, skutečně jsme se mýlili/y". Protože nedělají to, co nám prezident tvrdil, že dělají už měsíce, bubnují na válečné bubny. Hrozí Třetí Světovou Válkou. Takže lidé mohou vidět, že zde ve vládě USA probíhá neuvěřitelný boj o koryto.

...že není žádná jedna vláda. Je zde, jen v samotném parlamentu a senátu, 535 vlád. Každý člen, každý poslanec, každý senátor má svou vlastní perspektivu, když jsou skutečně zodpovědní voličům.

 

K: Dobrá, můžeme mluvit o skutečných vládách, které jsou pod hranicí obecného konsenzu?

R: Dobře, to je vzdáleno pět světelných let. Pojďme se tam nenápadně přenést. Pojďme se tam přenést pomocí nějaké proměny, protože pro většinu lidí je myšlenka, že to, co vidí na CNN není skutečnost, šokující.

Jsme teprve na začátku hlavního proudu toho, co nazývám Bell Curve (křivka připomínající zvon), protože přesně o to se jedná. Umírněný střed. Je to "tichá většina", jak tomu říkal Nixon. Teprve začínáme probouzet ty lidi k uvědomění, že jejich vláda, lidé, kterým důvěřují, lidé, které si zvolili, lidé, kterým dali svým hlasem moc, možná nejsou těmi lidmi, kteří řídí tohle představení.

To je enormní skok pro většinu lidí, kteří se doopravdy domnívají, že pokud se dostaví k volební urně nebo jdou na nějakou schůzi nebo se zúčastní nějakého druhu hlasování, že toto má skutečnou moc. Ne, to má moc na veřejném místě, avšak skuteční vykonavatelé či ti kteří rozhodují o našem osudu jsou voleni v soukromí a tajně. A my je identifikujeme v Dark Mission... všiml jste si, jak jsem elegantně navázal zpět?

 

K: To byl nádherný přechod.

R: Děkuji. My označíme tři tajné mocné skupiny, které za vším ve skutečnosti stojí a které jsou ve vedení a bojují jedna s druhou o moc pod emblémem NASA. A jsou to... protože vidím, že to je to, kam chcete zamířit [Kerry se směje] - jsou to nacisté, zednáři a mágové.

 

K: Velmi dobře, velmi dobře! To je ohromé, že jste je skutečně vyjmenoval, alespoň na této úrovni.

R: Proč ohromující? To je pravda.

 

K: Protože velmi málo lidí by to udělalo.

R: To je přesně to, o čem je Dark Mission. Říci lidem pravdu.

 

K: Správně.

- pokračování -


(c)2007 Project Camelot

(c)2007 Kerry Cassidy

(c)2007 Richard Hoagland

(c)2008 Translation: Adriana Křížová

Další díly