"TEMNÁ FLOTILA" A "SOLÁRNÍ STRÁŽ"

Vznik tajného kosmického programu „Temná flotila“

Podle Goodeho patří „Temná flotila“ mezi pět hlavních tajných kosmických programů, které se objevily v moderní době. Jak název napovídá, je spojován s negativními okultními silami; s tajnými společnostmi, které fungují temným způsobem a spolupracují se skupinou mimozemských, které doprovází zlověstná historie. Goode shrnuje „Temnou flotilu“ zhruba takto:

„Temná flotila“ –její aktivita fungovala výhradně mimo náš sluneční systém. Striktně militaristická (útočná), extrémně utajená oproti jiným také utajeným kosmickým programům. „Temná flotila“ byla v mnohém řízená tzv. „Dračí aliancí“. Její doktrína jaksi automaticky předpokládala a stále předpokládá se, že spolu s nimi budou bojovat v jiných slunečních systémech vojáci/kontraktoři dalších jiných přidružených ras včetně naší pozemské (pod záštitou globálního mocenského systému)".

Spolupráce s „Dračí Aliancí“ je velmi významná. Existuje rozsáhlé svědectví od informátorů o plazích entitách ve smyslu imperialistické mimozemské rasy s extrémní dobyvačnou a expanzní politikou, jež používá obrovské množství zajatců k těžkým otrockým pracím.  Na mnoha jiných místech je možné se seznámit s informacemi o tom jak nacistický řád SS „Black Sun“ praktikoval okultní komunikaci s mrtvými germánskými duchy. Není těžké pochopit, že mohlo vedení Reptiliánů snadno proniknout do nacistického SS „Black Sun“ a kooptovat jeho vedení vydáváním se za mrtvé Germány. Tato souvislost mezi Drakoniány a Reptiliány a „temnou magií“ nebo „černou magií“ vedla mnoho vědců k přesvědčení, že jsou to démonické entity vyvolané satanismem.

Goode odpověděl na otázku týkající se „Temné flotily“, která pomáhá lépe porozumět jejímu personálu, který byl silně ovlivněn nacistickými ideály a vírami, které dobře ladily s Drakoniánským imperiálním myšlením dobyvačné expanzní politiky a obskurní rasové čistoty:

"Je pravda, že personál „Temné flotily“ byl nazýván „Storm Troopers“ nebo „Space Nazis“, a to j
Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.