TĚLESO "OUMUAMUA" JE OPĚT STŘEDEM POZORNOSTI ------- PODIVNÉ UDÁLOSTI UVNITŘ NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVY (2)

Pojďme se nyní podívat do vnitřních částí naší sluneční soustavy, neboť doslova před několika dny „NASA“ a „Jet Propulsion Laboratory“, potvrdily přítomnost velkého množství vody na Měsíci. Tento objev je extrémně důležitý, neboť během několika následujících let plánuji mocnosti našeho světa výstavbu lunárních stanic a voda je jedním ze základních předpokladů pro kolonizaci Měsíce a další zkoumání sluneční soustavy. (https://www.jpl.nasa.gov/news/news.php?feature=7218)

Po tomto oznámení ze strany „NASA“, se ozvalo Rusko se svým vlastním oznámením ohledně výstavby trvalé lunární základny na měsíčním povrchu. Za oznámením stojí Dmitrij Rogozin, vedoucí ruské kosmické agentury „ROSKOSMOS“. (https://www.rt.com/russia/442965-russia-moon-base-rogozin/) Stavba ruské základny by měla začít nejpozději v roce 2030. V souladu s tím existují plány na realizaci pilotované kosmické stanice, která by měla být instalována na oběžné dráze kolem Měsíce. Podobné plány má ale také americká „NASA“ a Čína. Analogickým způsobem vrcholí plány na pilotovanou misi k Marsu. V tomto ohledu, ale Rogozin Spojené státy zkritizoval za to, že požadují, aby v těchto plánech hrálo Rusko pouze sekundární roli.

A proč takový náhlý OFICIÁLNÍ zájem o Mars? Tak on existoval vždycky. V rámci „tajných kosmických projektů“ je na Marsu již mnoho desetiletí velmi živo. Z nějakých důvodů bylo rozhodnuto propustit část informací ohledně „rudé planety“ na veřejnost. A tak tu máme čerstvou studii, která potvrzuje na této planetě přítomnost kyslíku. A to v takové koncentraci v blízkosti povrchu Marsu, která zabezpečuje přítomnost mikrobů a menších organismů, jako jsou například houby.

Studii na veřejnosti propustila již zmíněná „JPL“. Vlado Stamenkovič, který je pod tímto materiálem podepsán, připouští možnost, že na povrchu Marsu existuje přinejmenším život na bakteriální úrovni. „JPL“ ve své studii uvádí, že největší koncentrace kyslíku se nachází v blízkosti obou pólů. A to je také oblast plánovaného přistán

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly