TECHNOLOGIE ORIONU - TAJNÉ ARMÁDNÍ PROGRAMY - MANIPULACE MYSLI A MIMOZEMSKÉ REZIDUUM (1)

Valerián Skupina

Valerián Skupina

autor

04.12.2018 Rozhovory

Úvod

Tato zpráva vychází z video rozhovorů, osobních rozhovorů a individuálních komentářů. Je strukturován ve formátu otevřených otázek a odpovědí, bez ohledu na to, kdo se ptá a kdo reaguje; tento formát také umožňuje vložení dalších údajů do zadní části zprávy ve stejném otevřeném formátu dotazů a odpovědí. Ne všechny informace se podařilo do současné doby ověřit. Ti, kteří odpovídali na kladené otázky jsou udržováni v anonymitě.  Tento materiál obsahuje velmi důležité informace, jež se dotýkají následujících témat:

Projekt Philadelfia, Projekt Rainbow, Projekt Phoenix 1-3, vývoj specializovaných radiosond s odkazem na práci Wilhelma Reicha, využití mentální energie ke kontrole klimatu, Projekt Montauk, únosy dětí v ranci řízených projektů kontroly mysli, projekty zaměřené na mechaniku a řízení časových tunelů v návaznosti na skrytou agendu vládních projektů s využitím nadčasových poznatků Nikola Tesly a dr. Von Neumanna, vývoj technologií pro realizaci holografických projekci v atmosféře – viz. tzv. Maitrea efekt, vysvětlení uzavřených čajových smyček, strategie a taktika výstavby a řízený internačních táborů určených pro otrocké práce, Dreamscan projekt, Moonsan projekt, Mindwrecker projekt, aktivity mimozemských skupin v našem planetárním prostředí v rámci skupiny Kondraskin a její interakce s vládními projekty zaměřené na mentální kontrolu lidské populace, aktivity skupiny Kamagol II. a tajemství Gízy,  analýza síriánské civilizace, energetické zbraňové technologie mocenských geopolitických celků, manipulační aktivity mimozemských skupin systému Orionu, problematika inkarnace tzv. šesté kořenové rasy zrozenců, černé projekty a skrytá podpora drogové distribuce ze strany mocenských složek, potenciál a možnosti telepatických aktivit, problematika Mezinárodní Aerokosmické Aliance, časové akupunkturní uzly a tachyonové generátory, problematika implantátů mimozemské povahy, tajemství jednotek psy-Corps, aktivity americké vlády a entity typu Grays, tajemství p

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly