TARA TRIVECTA (4)

Prokopenko Igor

Prokopenko Igor

publikováno: 16.06.2017 kategorie: Tajná historie lidstva

Dokonce s vypnutým motorem model perfektně klouzal a letěl více než 200 metrů. Německý letecký modelář se rozhodl provést neuvěřitelný experiment: další model byl vybaven proudovým motorem. Jak se bude chovat zlatý pták, vytvořený neznámým mistrem před více než 1000 lety?

Peter Belting: „Profesoři technického institutu v Brémách provedli pro nás výpočty. Došli k závěru, že je to zjevně předmět aerodynamiky, který rozhodně nepochází ze živočišné říše: zvířata fungují jinak. A všechny tyto geometrické tvary nepotkáme nikde v živočišné říši. Jedná se o čistě technickou funkci a technickou formu. Můžeme dokázat, že to lítá“.

Na testovacím místě se sešli přední odborníci z Německé společnosti letectví a kosmonautiky. Vědci, konstruktéři letadel a profesionální piloti, se zatajeným dechem čekali na start. A starodávný indiánský pták rychle vzlétnul až do nebe. Možná, že takové letadlo, ale mnohem větší, se před tisíci lety přehnalo nad hlavami strnulých Indiánů, pozorujících ho s hrůzou.

Peter Belting si je jistý, že právě tato letadla jsou zobrazena na zdech egyptských chrámů. A tajemné figurky, nalezené archeology – to je zapomenuté dědictví starodávné, ztracené civilizace. Té civilizace, kterou před 2000 lety považovali za bohy.

Peter Belting: „V době, kdy byl tento artefakt uložen do hrobu, lidé už uměli vytvořit slitinu mědi a zlata. A to byla nesmírně obtížná práce. Muselo to být neméně důležité. Možná že to bylo jako jakési božstvo, sestupující z nebe“.

Senzační objev v Egyptě udělal historik Reinhard Habeck. Chrám bohyně Hathor v Dendeře je obrovským rituálním komplexem. Do současnosti je archeology málo probádaný. Krypty uchovávají úžasné tajemství – jeho starodávné podzemí. Je to 14 tajných místností, vytesaných přímo do tlustých stěn. Na stěnách jsou podivné nástěnné malby. Bohové, vyobrazení na nich, drží v rukách podivné předměty, připomínající bubliny s hady uvnitř.

Velkolepý chrám zasvěcený "bohyni Hathor"

Reinhard Habeck, histori

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.