TAJNÉ UFO PENTAGONU, EFEKT STOPAŘE A MODEL NÁKAZY

V září 2008 zahájila "Agentura pro obranné zpravodajství" (DIA) dvouletou smlouvu s "Bigelow Aerospace Advanced Studies" (BAASS) v hodnotě 22 milionů dolarů, jejímž cílem je vědecké zkoumání UFO a jejich vlivu na člověka. A tak začal jeden z nejkontroverznějších programů v historii vlády Spojených států. Program nesl název "Advanced Aerospace Weapon System Applications Program" (AAWSAP) a byl před veřejností utajován až do prosince 2017, kdy na něj upozornil deník "The New York Times" (Cooper, Blumenthal & Kean, 2017). Hlavním tvůrcem programu "AAWSAP" byl vedoucí analytik "DIA" - James T. Lacatski.  

Během pěti měsíců od zahájení projektu "AAWSAP" v roce 2008 byl přijat, zaměstnán a přidělena bezpečnostní prověrka týmu 50-ti vědců, techniků, inženýrů, analytiků, odborníků na vojenské zpravodajství, programových manažerů a bezpečnostních pracovníků na úrovni doktorů a magistrů. Během 24 měsíců trvání programu a tříměsíčního prodloužení bez nákladů dodala "BAASS" více než sto technických zpráv o různých aspektech fungování UFO a také zprávy popisující lékařské, psychologické a fyziologické účinky UFO a souvisejících jevů.  

 

Ranč Skinwalker

Jedna z oblastí vyšetřování iniciovaná "AAWSAP" se týkala neznámého ranče Skinwalker, kde v průběhu desetiletí došlo k četným pozorováním UFO a také k množství anomálií, které zahrnovaly mrzačení dobytka, pozorování koulí různých barev, ztělesněných entit a poltergeistické aktivity (Kelleher a Knapp, 2005). Krátce po zahájení vyšetřování "AAWSAP" vyslala DIA na ranč Skinwalker několik vojenských pracovníků, aby potvrdili a vyhodnotili dřívější zprávy o anomálních jevech. Sám Lacatski zažil na ranči v roce 2007 hlubokou anomálii; tato zkušenost byla vlastně významným podnětem pro vznik programu "AAWSAP/BAASS"

Všech pět pracovníků DIA vyslaných na ranč zažilo během pobytu na pozemku hluboké anomálie, a co je důležitější, všech pět si "něco přivezlo domů". Vedoucím těchto pěti vojenských pracovníků byl důstojník námořní rozvědky, kterému j

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.