TAJEMSTVÍ VNITŘNÍHO VIDĚNÍ (1)

Brennan Barbara

Brennan Barbara

autor

25.09.2014 Esoterika

Má první zkušenost s vnitřním viděním byla tato: jednou ráno jsem ležela a pozorovala strukturu svalů a kostí na šíji mého muže, který spal vedle mě. Pomyslela jsme si, že to, jak jsou svaly připojeny ke krčnímu obratli, je úžasně zajímavé. Náhle jsem si uvědomila, co dělám, a rychle jsem pozorování přerušila. Po nějakou dobu jsem se do této úrovně reality nevrátila a říkala jsem si, že jsem si to všechno vymyslela. Jistě uhodnete, že se to opakovalo. Začala jsem vidět do svých klientů. Nejdříve jsem byla vyvedená z rovnováhy, ale vnitřní vidění přetrvávalo - a bylo v souladu s ostatními informacemi, které jsem získala buď přímo od pacientů, nebo od jejich lékařů.

Vnitřní zření je jakási lidská obdoba rentgenu nebo nukleární magnetické rezonance a je právě tak složité. Zahrnuje schopnost vidět - v rámci určitého rozsahu - do jakékoliv hloubky a v jakémkoliv rozlišení (měřítku), přesně tak, jak chci a potřebuji. Je to nový způsob vnímání věcí. Když chci pozorovat nějaký orgán, soustředím se na něj. Pokud chci vidět do orgánu nebo jeho určité části, zaměřím se tam. Jestliže chci vidět mikroorganismus, který pronikl do těla, zaměřím se na něj.

Obrázky, které vidím vnitřním zrakem, vypadají úplně stejně jako skutečné obrazy orgánů: například zdravá játra mají tmavě červenou barvu - a právě tak je vidím. Jestliže játra byla nebo jsou postižena žloutenkou, skutečně jsou žlutohnědá. Pokud byla osoba léčena chemoterapií, obvykle jsou játra zelenohnědá. Mikroorganismy vypadají stejně jako pod mikroskopem. Tyto zážitky vnitřního vidění, které byly zpočátku spontánní, jsem se později naučila kontrolovat. Zjistila jsem, že k tomu, abych mohla vidět tímto způsobem, se musím nacházet ve stavu otevřenosti, kdy je aktivovaná šestá čakra (třetí oko) a mysl je klidná a soustředěná.

Později jsem nalezla techniky, které mi pomáhaly tento stav navodit, což mi umožnilo své vnitřní vidění používat, kdykoli bylo potřeba. Nedařilo se mi to však, pokud jsem byla unavená - jednak je tehdy těžší soustředit se a uklidnit mysl, jednak je těžké zvýšit frekvenci vibrací. Také jsem přišla na to, že málo záleží na tom, jestli mám oči otevřené nebo zavřené, kromě těch situací, kdy dochází k prolínání s informacemi přijímanými otevřenýma očima. Někdy tato doplňková informace moje soustředění zlepší, jindy naopak. Mívám oči otevřené, když chci zaměřit pozornost na určité místo. Jindy oči zavírám, abych nevnímala ostatní informace, které by mohly moji pozornost narušit.


PŘÍKLADY VNITŘNÍHO VIDĚNÍ

Příklad takového vidění ukazuje obrázek níže. Vlevo nahoře je znázorněn pohled na auru zpředu, vpravo nahoře je pohled dovnitř a ilustrace v dolní části ukazuje pohled zezadu. V tomto případě jedna moje přítelkyně upadla na ledě a poranila si rameno. Když jsem s ní pracovala, viděla jsem „aurické krvácení“ v přední části ramena - zde unikala energie. Vzadu byly energetické linie kolem trapézového svalu propletené a potřebovaly narovnat. Přiložila jsem pravou ruku nad místo „krvácení“, abych ho zastavila, a urovnala jsem energii vzadu. Jakmile jsem to udělala, mohla jsem vidět rozdrcený konec pažní kosti, což bylo později potvrzeno rentgenem. Toto půlhodinové sezení vyléčilo „krvácení“ a pomohlo narovnat spleť energetických linií, a to pak vedlo k rychlejšímu zahojení rozdrcené kosti.


Jiný příklad můžeme vidět na dalším obrázku níže. Jednalo se o cystu na vaječníku o velikosti tenisového míčku - asi 7 cm v průměru. Třetího ledna (A) byla barva, kterou jsem viděla, tmavě modrošedá. Cysta už byla diagnostikovaná lékařem, ale zánětlivé onemocnění pánve, které se projevovalo tmavě červenou barvou v auře, ještě ne. Do 15. ledna (B) se cysta zmenšila na 4 cm a lékař také potvrdil pánevní onemocnění. Do 21. ledna (C) měla cysta 2 cm, ale ztmavla a byl k ní připojen podivný spirálovitý útvar. Pacientka držela pročisťovací dietu, která odstraňovala problém. (V té době jsem neřídila léčení, pouze jsem pozorovala jeho průběh.)  Dne 29. ledna (D) se cysta zvětšila, což bývá na začátku menstruace obvyklé, a to na 3 cm. Do 6. února (E) se zmenšila na 1 cm; dne 3. března (F) byla úplně pryč a na jejím místě byla dobrá, zdravá premenstruační energie. Při všech těchto pozorováních odpovídala velikost cysty výsledkům lékařských vyšetření.


Vzhledem k tmavé barvě cysty pozorované 21. ledna jsme spolu s lékařem doporučili pacientce, aby brala antibiotika. Je totiž známo, že takovýto zánět může, pokud trvá příliš dlouho (v tomto případě se jednalo o tři roky), vyvolat rakovinu, čemuž jsme chtěli zlikvidováním infekce zabránit. Pacientka dodržovala po celou dobu léčení pročisťovací dietu a mohla se dost možná zbavit infekce i bez antibiotik, ale nechtěli jsme riskovat. Podle mého vnitřního vidění byla cysta téměř černá. Rakovina v raném stadiu má tmavě šedomodrou barvu a jak postupuje, mění se v auře na černou. Později se v černé objeví bílá místa. Když tyto bílé body začnou bublat a vřou jako malé sopky, dostává se rakovina do stadia metastází. V našem případě byla cysta příliš tmavá, nemohli jsme tedy dlouho čekat, jak zapůsobí dieta.

Obrázek níže (A) ilustruje další případ zánětlivého onemocnění pánve, cysty na vaječníku a fibroidního tumoru. Pokud použijete vyšší smyslové vnímání, snadno rozlišíte cysty od fibroidních tumorů, které mají červenohnědou barvu.

Na obrázku (B) ukazuje příklad použití vnitřního vidění na dálku. Na konci jednoho z mých kurzů mě požádala jedna studentka, zda bych mohla léčit její přítelkyni, která má dva fibroidy. Jakmile žádost vyslovila, okamžitě se před mým vnitřním zrakem objevila pánevní oblast její přítelkyně. Nakreslila jsem na tabuli, co jsem viděla. Po dvou měsících, když jsem ji začala léčit, se správnost mé kresby potvrdila. To, co jsem tehdy viděla, se také shodovalo s diagnózou stanovenou lékařem. Měla dva relativně malé fibroidní tumory, které se do aury promítaly jako skvrny červenohnědé barvy.

Jeden byl vpravo nahoře na vnější straně dělohy, zatímco druhý byl o něco níže nalevo a částečně zasazen v děloze. Co jsem však na dálku neviděla, ale zjistilo se až v průběhu léčení, byla trhlina v přední druhé čakře, která zřejmě vznikla při odnětí levého vaječníku. Skoro jisté je, že čakra byla narušená předtím, než byl vaječník odstraněn, a byla příčinou dysfunkce. Chirurgický zákrok způsobil v čakře jistě ještě větší trauma. Situaci navíc komplikovalo i to, že ženy obvykle z oblasti odoperovaného vaječníku stáhnou energii, aby nepocítily emocionální bolest z jeho ztráty. Tento způsob blokování energie brání přirozenému procesu léčení v této oblasti těla a nakonec trauma ještě více zhoršuje.


PŘEDVÍDÁNÍ CESTOU VNITŘNÍHO VIDĚNÍ

Uvedu příklad předvídání nebo varování od spirituálních učitelů; stalo se to, když jsem jednoho dne šla na návštěvu k přítelkyni. Byla jsem tři bloky od její kanceláře, když mi bylo sděleno, že tam není, protože jí hrozí infarkt, a že potřebuje moji pomoc. Zjistila jsem, že kancelář je zamčená, a tak jsem šla za ní do bytu. Nalezla jsem ji v bolestech - levou paži držela u těla. Ráno strávila na lékařské pohotovosti, kde jí dělali kardiogram. Obrázek níže ukazuje, co mi odhalilo mé vidění.


V hrdle a v solárním plexu byla zadržená emocionální bolest, v srdeční oblasti byla nahuštěná energie, která prostupovala její tělo, a potom odcházela přes zadní aspekt srdeční čakry ven. Pátý hrudní obratel byl vychýlen nalevo. Tento obratel sice není připojený k nervům, které inervují srdce, ale je umístěn při kořeni srdeční čakry. Viděla jsem také oslabení aorty právě nad srdcem. Pracovali jsme spolu na vyčištění stagnující energie okolo srdce. Tím, že jsem s ní sdílela její bolest, uvolnily se emoce zadržené v hrdle a v solárním plexu. Začala plakat. Temná energie se prosvětlila, obratel se vrátil na své místo. Cítila se mnohem lépe. Když jsem odcházela, oslabení v aortě ještě přetrvávalo, ale postupem času se značně zlepšilo.

-pokračování-
Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.