TAJEMSTVÍ NA OBĚŽNÉ DRÁZE, ČÁST TŘETÍ

Na našem úžasném zrnku písku ve Vesmíru, kterému se říká Země, žije mnoho mimozemských rodin! Jedna, tvoje a moje, Clarku, prý pochází z velké planety na oběžné dráze kolem obří oranžové hvězdy Aldebaran ve hvězdokupě Hyády poblíž Orionu! Odpověděl jsem, že tu oblast nebes velmi dobře znám! Pokračoval: "Clarku, my dva jsme se podívali, odkud část lidské rasy původně cestovala, aby dorazila sem na Zemi, což je obrovská vzdálenost ve světelných letech!" Moje mysl byla ve stavu naprostého úžasu!

Doktor von Braun si byl zřejmě vědom toho, že hvězdné rasy jsou zde na Zemi. Moje závěrečná poznámka zní:

"Přál bych si, aby tam byl a sledoval se mnou misi raketoplánu, když byl na mém monitoru na KSC zachycen skoro 3 metry dlouhý mimozemský humanoid, skrze který jsem ho pozoroval na palubě otevřených dveří hangáru raketoplánu se svými přáteli, dvěma astronauty NASA v roce 1991".

Otázka, zda existuje všemocná síla, kterou nazýváme Bůh, disponující velkou mocí ve Vesmíru a která stvořila galaxie, hvězdy, planety, komety, asteroidy, lidské či jiné formy života, je vzhledem k výše uvedeným odhalením mlčenlivá. Kosmická tvůrčí síla - univerzální kosmická energie nesmírné tvořivosti, která se vymyká jakémukoli možnému popisu a která nám dala veškerý život. Vážně pochybuji, že TO má fyzickou podobu jakéhokoli muže nebo ženy z lidské rasy. Bůh byl Velkým Architektem naší sluneční soustavy, miliard galaxií a mnoha nových planet, které jsou dnes téměř denně objevovány. Je Bůh čistá elektrická energie? Slunce se zdá být elektrické; v našich lidských tělech existuje malý elektrický náboj.

Když zemřeme, není tento elektrický náboj v našem srdci a mozku znovu uvolněn k cestování Vesmírem, nepřipojí se případně k velkému Solovi, našemu Slunci, s nesčetnými počty minulých "tělesných nábojů" zesnulých lidí v historii? Skutečně umíráme? Myslím, že ne. Náboženství označuje náš odchod za odchod do pekla nebo do nebe. Existují taková místa? Když člověk zemře, vystoupí do Vesmíru a po smrti

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.