SVĚT V KOLIZI: Ruští experti v oblasti virologie a mikrobiologie předložili prezidentovi Medvedějovi první ucelenou analýzu světového problému zvaný - "mexická chřipka". Rozmotáme gordický uzel virologických her v pozadí? (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

30.04.2009 Exkluzivně

        Jde totiž o to, že v současné době původní virus prasečí chřipky "H1N1" zmutoval v novou variantu, která navíc obsahuje RNA (ribonukleová kyselina) segmenty ptačí chřipky "H5N1" + byla zjištěna přítomnost varianty "H3N2", která byla v minulosti zjištěna na některých místech v Číně, Jižní Koreji a Vietnamu. Ruští specialisti jsou přesvědčeni o tom, že tento virologický "koktejl" nemohl vzniknout přirozenou cestou, jak se o tom v posledních dnech snaží sdělovací prostředky přesvědčit neznalou laickou veřejnost. Jeden ze zdrojů o tom říká toto:

       "Wavne Madsen je bývalý důstojník NSA, který je v kontaktu se špičkovým vědcem, jenž pracuje pro OSN. Tento odborník se dlouhodobě zabýval výzkumem smrtelného viru "Ebola" v Africe stejně jako virové specialitě - "HIV/AIDS". Před několika dny během soukromého setkání se od něho Madsen dozvěděl, že aktuální forma "H1N1" disponuje velmi specifickým vektorem přenosu, který vypovídá o tom, že tento virus je výsledkem zcela konkrétního genetického výzkumu zřejmě za účelem vojenské biologické zbraně."¨

       Překvapení? Nemyslím?.  Pokud výše uvedené informace vezmeme alespoň trochu vážně, pak musím konstatovat, že se k situaci, které jsme dnes svědky, schylovalo již nějaký ten rok dozadu. Pokud si dobře pamatuji, tak již na jaře roku 2005 někteří přední vědečtí pracovníci na poli virologie a mikrobiologie bubnovali na poplach s tím, že existuje uměle vyrobený vysoce nebezpečný chřipkový virus a že jeho existence je spojena s přípravou Spojených Států na instituci stanného práva.

      K hlubokému zamyšlení by nás měl v tomto ohledu vést fakt, že dnes velká většina ze skupiny těchto vědců již nežije, neb buď beze stopy zmizeli, nebo za doposud nevyjasněných okolností zemřeli. Dovolte mi abych na tomto místě odcitoval některé zajímavé skutečnosti ze zdroje, který lze na internetu dohledat pod signaturou: www.wired.com:

       "Před nedávnem byly ve vzorcích odebraných z jihokorejských prasat objeveny geny lidského chřipkového viru, který byl ve vědeckých laboratořích vyprodukován již v roce 1933. "Světová zdravotní organizace" (WHO) z nějakých důvodů tlačí na rychlé dokončení tohoto výzkumu.

       Přítomnost umělého lidského chřipkového viru v prasatech je velmi znepokojujícím faktorem a to hned z několika důvodů. Tak především uměle vytvořený vir lidské varianty chřipky se nemůže přirozenou cestou dostat do prasete. Takže, že by nehoda nějaké laboratoře? Nebo aktivity, které se nebezpečně přibližují tomu, čemu dnes říkáme bioterorismus? Je možné, že prasata byla použita jako živý biologický mutační přechodový prostředek k vytvoření chřipkového viru, u kterého by lidská imunita selhávala a to z toho důvodu, že člověk tomuto novému druhu viru doposud prostě nebyl vystaven?

      Je velmi zajímavé, že se podobně vyjádřil i bývalý mluvčí "WHO", Dick Thompson, když prohlásil, že biologický potenciál prasat se vždy používal jako perfektní "míchačka" pro různé druhy chřipky. Na tomto místě by bylo dobré připomenout, že prasata mají extrémně podobnou DNA stavbu jako člověk a navíc jsou samozřejmě savci, tak jako my.

       Henry Niman je zakladatelem "Recombinomics" a vědec, který se specializoval na aspekty šíření ptačí chřipky. Osobně je přesvědčen, že odpovědné světové organizace by měly okamžitě reagovat, pakliže se přítomnost umělého lidského chřipkového viru v prasatech skutečně objevila."

       Pojďme se vrátit k původní analýze ruských virologů a mikrobiologů. Ve svých závěrech se snaží vysvětlit jistý záhadný fenomén "mexické chřipky" o kterém se stále dokola hovoří, ale zatím se nenašel nikdo, kdo by přišel s rozumným vysvětlením. Jde o podivně vysokou úmrtnost v prostředí mexické populace v kontrastu se situací v USA a na jiných místech světa. V této chvíli víme, že tento jev není způsoben potencionálně horší zdravotní péči v Mexiku atp.

      Rusové odhalili velmi zajímavou skutečnost. Jsou přesvědčeni o tom, že tato anomálie je způsobena "prorentgenováním" americké veřejnosti specifickou odnoží chřipkového viru "H3N8" přičemž spínačem této epidemie ke které došlo zhruba před čtyřmi lety, byli psi. To způsobilo u americké populace aktivaci specifické imunitní složky, která nyní zmírňuje průběh u chřipky mexické. Faktem je, že v červnu roku 2005 proběhlo několik zpráv právě v tomto duchu. Tak například se psalo:¨

      "Psí chřipka kosí chrty na Floridě. Prakticky všechny závodní dráhy v tomto státě byly uzavřeny a to z toho důvodu, že zde byla izolována specifická forma ptačí chřipky "H3N8". Poprvé byl tento virový kmen izolován u psů. Je známo, že dříve byl opakovaně potvrzen u koní také na Floridě, ale ve státě Wisconsin a Kentucky. Je vysoce pravděpodobné, že tento kmen chřipky může být přenosný i na člověka."

      Rusové dále říkají. K tomu, abychom plně pochopili pandemický potenciál současné ptačí chřipky, je třeba nejdříve porozumět tomu, jakým způsobem souvisí s kmenem "H3N8". Ten před několika lety tak tajemně přeskočil z koní přes psy na ptáky a zmutoval ve formu "H5N1". Kritickou roli v tomto smutném příběhu hraje americká armáda a ještě některé další okolnosti jak vidno z následujících řádků serveru "wired.com":

      "Z americké vojenské pevnosti Detrick kde se nachází jedna z největších armádních mikrobiologických a virologických laboratoří zmizeli ampule se vzorky "Venezuelské koňské encefalitidy" (VEE). Jde o vir, který může být potencionálně nebezpečný, jelikož může vyvolat rychlý zápal mozkových blan, který může vyústit v úmrtí. Tento vir může být použit také jako základ pro vývoj biologické zbraně."

      A nyní přejděme na jinou zprávu, která se objevila záhy po té výše uvedené, tapochází ze serveru www.upi.com:

      "Asociace dostihových sportů je zděšená hromadným úmrtím velkého množství koní, které za záhadných a dosud nevysvětlených okolností pošli ve státě Florida. Všechny tyto koně patřili dostihovému týmu Lechuza Caracas, který vlastní venezuelský multimilionář Victor Vargas."

      Takže důležitá otázka. Jde o čistou shodu okolností nebo nikoliv? Pro lepší rozhodování krátká rekapitulace:

-       Venezuelským prezidentem není nikdo jiný než Hugo Chavez

-       Victor Vargas je venezuelský občan

-       Všechny koně, kteří pošli patřili do Vargasovi stáje

-       Americká armáda oznámila zmizení sady lahviček obsahující "Venezuelskou formu koňské encefalitidy" (VEE)

      Shoda okolností, či nikoliv. Já nevím, ale má divný pocit. Konec konců tento případ není jedinou podivností na tomto poli našeho přemítání. Více v další části, kterou připravuji.

-pokračování-


 

Poznámka: Dnes ve Spojených Státech zemřel první člověk na prokazatelně zjištěný vir "mexické chřipky". Šlo o dítě ve věku 23 měsíců, které bylo převezeno do ústřední nemocnice ve městě Houston. Choroba byla v počátečním stádiu. Oficiální média informovala v tom smyslu, že "?i přesto, že byl dítěti podán přípravek Tamiflu - zemřelo?".  Jenže ve skutečnosti by tato věta mohla znít i takto: "??poté co byl dítěti podán přípravek Tamiflu - zemřelo?.".  A tak máme zase o čem přemýšlet. Jinak o Tamiflu a podobných vymoženostech současné lidské kultury připravuji samostatnou reportáž.

V této chvíli zkoumá "Česká chřipková referenční laboratoř" celkem 19 podezřelých vzorků, které mohou vykazovat přítomnost "mexické chřipky". Výsledek se dozvíme zhruba do dvou dní. Tři jedinci jsou hospitalizováni v nemocnicích a šestnáct jich je v domácí izolaci.


 

Když jsem dopisoval tuto reportáž, přišel mi e-mail od jednoho ze čtenářů Matrixu, s tím, že americká FEMA se již delší dobu zásobuje vzduchotěsnými plastikovými rakvemi. Jsou jich údajně statisíce. Přidal také odkazy:

Jeden odkaz na Google. Přepněte si na satelit.

Druhý odkaz s tím, že se skutečně jedná o plastikové rakve.

Na závěr píše: Jsem paranoidni, nebo z toho vseho smrdi vzajemna souvislost? Dekuji za cas, ktery jste venoval cteni me zpravy a preji hodne uspechu do budoucna.

Vas verny ctenar.

Takže posuďte sami.......


 

(c)2009 Jaroslav Chvátal

Hlavní zdroj: whatdoesitmean.com