SVĚT V KOLIZI: Policejní hon na prestižního vědce Josepha Moshe v ulicích Los Angeles ----------------------------- Hrozba bombového útoku na Bílý Dům zřejmě jen zástěrka skrývající pravé důvody tohoto zatčení

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

20.08.2009 Exkluzivně

Podle těchto zpráv je Joseph Moshe Bar jedním z vědců, který se zabývá vývojem biologických zbraní, přičemž byl v poslední době údajně ovládán buňkou „Mosadu“ se sídlem v Los Angeles. Právě v tomto městě měl výše uvedený vědec za úkol monitorovat účinky experimentu s vakcínou proti prasečí chřipce, který probíhal ve výše uvedeném městě a to na té nejchudší populaci po rouškou poskytnutí bezplatné zdravotní péče. Vzpomeňme na podobný zcela skandální případ, který by před několika týdny odhalen v Polsku.

Podle dalších informací byl experiment prováděn přímo ve „Sportovním Centru“ Los Angeles“ a to pod záštitou „Remote Area Medical Volunteer Corporation“ financovaná přímo CIA. Mosh, poté co byl varován s tím, že mu ze strany CIA bezprostředně hrozí smrt, snažil se co nejrychleji dosáhnout budovy izraelského konzulátu v Los Angeles.

Z tohoto důvodu řídil své vozidlo poměrně ve vysoké rychlosti a to hned několik městských bloků od konzulátu. Mezitím se izraelští úředníci snažili získat nějaký okamžitý kontakt na média, tak aby mu byl poskytnut tzv. „spotlight“ se snahou odvrátit nebezpečí jeho smrti.

V souvislostech na výše uvedené okolnosti je jistě zajímavé poznamenat, že Moshe měl asi jednu hodinu náskok před federálními policejními jednotkami, které se ho snažili zastavit během divoké honičky v západních oblastech Los Angeles. Mezitím na televizních kanálech běžely (z pohledu americké veřejnosti) absurdní informace o tom, že Moshe se snažil „vyhodit“ Bílý Dům do povětří.

Nicméně jak ukazuje foto níže, podařilo se nakonec vozidlo Josepha Moshe zablokovat, přičemž federální police doslova bombardovala vnitřek vozidla kanystry prášku „CS“ (nejde o slzný plyn, ale podobnou vysoce účinnou formu v práškové podobě).

Záhy však policejní jednotka zůstala v šoku, neb Moshe na účinky tohoto speciálního přípravku nijak nereagoval. Velitel zásahové jednotky poručík Ruben de la Torre později uvedl do tisku, že nikdo nemohl pochopit, jak mohl Moshe útok tímto přípravkem vydržet. Neexistuje prý žádný způsob jak toto vysvětlit.

Jiné informace uvádí, že Mossad, stejně jako ruská FSB nebo americká CIA u svých nejdůležitějších agentů vytváří genetickou imunitu právě proti prášku „CS“ a podobným přípravkům.

Jaký byl ve skutečnosti důvod zatčení Jospha Moshe? Je jasné, že informace o „bombovém útoku na Bílý Dům“ jsou jen ne zrovna moc dobře povedenou informační zástěrkou pro tu nejširší veřejnost prostřednictvím kontrolovaných médií.

Ve skutečnosti odpověď na výše uvedenou otázku nemusí být zrovna složitá. Joseph Moshe je vědec, který se specializuje na biologické zbraně. S největší pravděpodobností jeho úloha spočívala v monitorování účinků vakcíny proti prasečí chřipce včetně získávání informací z tajných dokumentů z prostředí klinických studií uvedené vakcíny.

Z prostředí přísně utajovaných informací již před několika dny unikly jiné velmi fatální zkušenosti. Díky tomu dnes víme, že očkování právě testovanou vakcínou v sobě nese mnohá rizika. Špičkoví neurologové informovali americkou vládu o tom, že očkování může vyvolat smrtelnou nervovou chorobu. Jde o tzv. „Guillain – Barre Syndrom“ (GBS).
„GBS“ způsobuje paralýzu dýchání, která může nakonec přerůst v komplexní kolaps organismu. Jak jsem již naznačil, dne 29. července zaslalo přes 600 špičkových neurologů vládám vyspělých zemí dopis, ve kterém upozorňují na vážná rizika spojená s testovanou vakcínou. Jde o velmi důležitý počin, který mimo jiné je známkou toho, že i na té nejvyšší úrovni existuje znepokojení nad tím, že vakcína může způsobit vážné zdravotní komplikace.

Zdá se, že kolem tzv. „prasečí chřipky“ na jedné straně a vakcíny na straně druhé je v současné době rozehrána, velmi vysoká hra a to na velmi vysokých místech. Po pravdě řečeno, nejsem si vůbec jist tím, zda v této hře existuje nějaký vítěz. Je možné, že nakonec poražení budeme všichni.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.