SVĚT V KOLIZI: Masivní výpadek elektřiny v Jižní Americe má své utakované souvislosti ------- V tomto důsledku série přípravných testů ke spuštení LHC opět zastavena ------- Letoun A330-300 neznámou silou přesunut o 5000 kilometrů

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

17.11.2009 Exkluzivně

Zajímavá zpráva se objevila v některých médiích s tím, že masivní výpadek distribuce elektrické energie, který před několika dny zasáhl státy Jižní Ameriky, byl způsoben tzv. „časovou vlnou“ (v podstatě se jedná o gravitační vlnu, které mohou způsobit zakřivení v časoprostoru). Zdroj této anomálie se nacházel v oblasti bolivijských And v místě, které je známé jako Tiahuanaco. Přesně zde se nachází prehistorický artefakt známý jako „Brána Slunce“.

Jde o monolit, který je vytesán z jednoho zhruba deset tun těžkého bloku andezitu. Toto místo bylo prý zároveň spouštěčem velmi anomálních událostí v komplexu největšího urychlovače částic na světě, který je znám pod názvem „Large Hadron Collider“ (LHC) ve Švýcarsku. Toto zařízení oficiálně řídí „Evropská organizace pro jaderný výzkum“ (CERN).

Podle těchto zpráv dne 1. listopadu 2009 vědci CERN v rámci přípravy na restartování série důležitých operací, v šoku zjistili, že jejich testovací aktivity byly narušeny jakýmisi gravitačními vlnami, které prostupovaly zemským magnetickým polem. Sledováním jejich pohybu bylo zjištěno, že vychází přesně z oblasti bolivijských And, kde se nachází „Sluneční Brána“.

O čem se pochopitelně také napíše, je skutečnost, že tyto vlny se ve formacích soustředných kruhů počaly šířit nad celou Jižní Amerikou, přičemž přetnuly dráhu letounu „Iberworld Airbus A330-300", který vlastní společnost „Air Comet“ a to ve chvíli sestupu letounu v bolivijském Santa Cruz.

V důsledku střetu s gravitační vlnou se letoun během okamžiku ocitl o neuvěřitelných 5500 mil asi (8900 km) daleko na zcela jiném místě se stejným jménem – Santa Cruz, ale na Kanárských ostrovech.

Nikdo nedokázal tento incident oficiálně vysvětlit a sdělovací prostředky ne měly prakticky žádnou šanci se dostat jak k pilotům letounu, tak ke 170 cestujícím. Ti byli posléze po 17-ti hodinách zdržení odesláni náhradním spojem do Bolívie.

V důsledku této doposud nevysvětleného jevu byl odpovědným vědeckým kolektivem „LHC“ v CERNu opět vyřazen z provozu, přičemž ze selhání oficiálně obvinili hejno ptáků, které mělo poškodit jakési „nespecifikované“ venkovní zařízení. (Se stupidnější historkou skutečně již vyrukovat nedokázali).

Navíc se po tomto incidentu ozval ředitel pro výzkum a vědecko-technické výpočty Sergio Bertulocci (pracující v CERNu), který důrazně varoval s tím, že činnost „Titanicu LHC“ (jak je nyní přezdíván) může být příčinou pro nás doposud nepředstavitelných a neznámých vědeckých jevů, které mohou souviset s tzv. „hyperdimenzionální fyzikou“.

Zjistilo se také, že i po vypnutí LHC se v prostředí Jižní Ameriky stále vytváří další a další „dimensionální distorze“. Zdá se také, že monolit Sluneční Brány jako kdyby aktivoval jakousi „digitální komunikaci“ s tisíci pyramidálními stavbami po celé Jižní Americe. Vše je v této části kontinentu doprovázeno opakovanými výpadky elektrické energie, které do dnešního dne odřízly od normální činnosti desítky milionů obyvatel tohoto regionu.

Úředníci brazilské vlády, ale i dalších států se snaží zakrýt skutečnou příčinu opakovaného masivního výpadku energie tvrzením, že za celou věc „atmosférické výboje spojené se silným deštěm a větrem“. Státní zástupci v Brazílii spustili rozsáhlá vyšetřování a požadují, aby státní úředníci do konce tohoto týdne podali vysvětlení k tomu, co se vlastně stalo.

Navíc se nyní zdá více jak zřejmé, že série účinků „gravitačních vln“ v Jižní Americe ještě není zdaleka u konce. Během několika posledních dní se v oblasti Chile, Bolívie, Paraguay, Brazílie a Argentiny prudce zvýšila seizmická aktivita.

Nejvíce zasažené jsou místa, kde se nachází vykopávky prastarých měst. Jde především o incké ruiny v blízkosti Calama na břehu řeky Loa, které byly zasaženy zemětřesením o síle 6,5 Richterovi stupnice a bolivijský region Tiahuanaco, který byl zasažen zemětřesením o velikosti 5,8 Richterovi stupnice.

Na tomto místě by bylo dobré upozornit na to, že na americkém kontinentu se nachází jedna z největších koncentrací starověkých posvátných míst a pyramid na světě. Zejména v Brazílii byly v tomto ohledu učiněny v posledních letech objevy doslova vyrážející dech.

Od roku 1996 jsou v tomto státě systematicky objevovány velká pyramidální pole, která jsou podstatně starší než klasické lokality v Egyptě. Veřejnost o těchto skutečnostech není informována, jelikož je, z nám doposud neznámých důvodů, na všechny informace ohledně tohoto výzkumu vydána přísná cenzura.

Jeden z posledních objevů odkryl komplex 12-ti brazilských pyramid, které se nachází v blízkosti peruánských And. Andy jsou nejdelším a nejstarším a také nejméně prozkoumaným pohořím na světě.

Myslím si, že to co se nyní děje v prostředí Jižní Ameriky a události spojené s LHC jsou předzvěstí něčeho většího. Něčeho skutečně velkého…..

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.