SVĚT V KOLIZI: Boj vrcholí, prezident Obama prý obdržel přímé ultimátum "Buď rezignuješ na svou dosavadní politiku, nebo se připojíš ke Kennedymu" ------------ Největší koncentrace lodí v dějinách námořnictva nedaleko Singapuru

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

26.09.2009 Exkluzivně

Hrozba CIA týkající se toho, že se „Obama připojí ke Kennedymu“, pokud nebude kapitulovat na předložené požadavky je jasným subtilním odkazem na to, co se stalo americkému prezidentovi Johnu F. Kennedymu, který se odvážil postavit proti „jestřábům“ z CIA a elitářským kruhům usilující o vizi ohledně „Nového Světového Pořádku“ a který se navíc odvážil obnovit hlubší přátelské vztahy s tehdejším SSSR.

Smutným důsledkem těchto aktivit byl smrtelný atentát na Kennedyho ze dne 22. listopadu 1963 a následné sesazení jeho spojence a tehdejšího sovětského vůdce Nikitu Sergejeviče Chruščova o necelý rok později v říjnu 1964. Je zřejmé, že radikální události týkající se likvidace obou dvou nejmocnějších mužů světa měla společného jmenovatele.

Je velkou otázkou, jak dalece je americká společnost zasvěcena do pozadí událostí, jež nakonec vyústily v tragické selhání vnitrostátní politiky, na jejímž konci byla smrt prezidenta. Kennedy tehdy apeloval na Chruščova, aby se nenechal událostmi uvnitř USA strhnout k neuváženým krokům. Faktem je, že v roce 1962 se Kennedymu podařilo zajistit tajné dokumenty, které usvědčovaly CIA a Pentagon z plánování teroristických útoků proti vlastním Spojeným Státům. Tento rozsáhlý a přísně tajný plán, o kterém pochopitelně nebyl informován ani prezident Kennedy nesl krycí název: „Operation Northwoods“.

„Operace Northwoods byla navržena v rámci dlouhodobě připravovaného plánu, jehož příprava vyvrcholila v roce 1962. Hlavní roli zde hrála americká CIA, která iniciovala sérii aktivit, které měly za úkol simulovat teroristické akce na území Spojených Států. Hlavním cílem bylo v americkém obyvatelstvu vyvolat podporu válce proti Kubě, kde již vládl Fidel Castro. Součástí plánu bylo vyvolat rozsáhlé projevy násilí v oblasti Miami na Floridě, ale i v jiných městech, nebo dokonce i ve Washingtonu. Operace Northwoods byla obzvláště pozoruhodná tím, že počítala dokonce i s leteckými únosy a bombové útoky, které by následovaly za použití falešných důkazů, které by vinu za teroristické útoky svedly na cizí vládu – v tomto případě na Kubu."

Dříve tajné dokumenty o operaci „Northwoods“ byly původně zveřejněny dne 18. listopadu 1997 a to prostřednictvím „John F. Kennedy Assassination Records Review Board“. Jde o federální agenturu, která dohlíží na uvolnění vládních záznamů týkající se atentátu na Johna F, Kennedyho.

Jak vidno bývalý prezident  Bush ml. po svém prvním zvolení na post prezidenta v roce 2000 s velkou rychlostí oprášil strategii „Operace Northwoods“, kterou narouboval na bezprecedentní akci v 11. září 2001 a tím de facto zapojil USA do globální války, která v různých obměnách trvá dodnes a která i když se to na první pohled nezdá, trvale změnila tvář našeho světa.

Domníváme se, že svého času Kennedy o plánech „Operace Northwood“ pověděl Chruščovovi a ten nebyl hloupý a velmi rychle vyslal na Kubu nosiče jaderných raket a do blízkosti východního amerického pobřeží svaz jaderných útočných ponorek přičemž varoval CIA a Pentagon, že v případě pokusu o spuštění provozu „Nortwoods“ nebude mít SSSR na výběr a bude muset zahájit útok na Ameriku.

Naštěstí pro celý svět, CIA a Pentagon nakonec ustoupily od tohoto děsivého plánu a na poslední chvíli tak došlo k odvrácení globálního nukleárního konfliktu, ale jak již bylo uvedeno výše za velkou osobní cenu jak Kennedyho, tak i Chruščova na druhé straně rodin včetně jejich rodin. Bohužel přesto všechno je dnes více jak jisté, že síly jejichž prodlouženou rukou je jak CIA, tak Pentagon mezitím seskupily a upevnily svou moc, přičemž nás ve spirále synchronicity v době nedávné opět přiblížily k událostem analogickým z období na počátku šedesátých let 20. stol.

Poslední rozhodnutí amerického prezidenta Obami skutečně naznačují, že jemu loajální federální síly zahájily frontální útok proti CIA a dalším frakcím stojícím za „New World Order“ jež působí především z tajné základny v Denveru (stát Colorado). Zde využívají především rozsáhlé podzemní prostory zdejšího mezinárodního letiště.

Na tomto místě by bylo vhodné poznamenat, že americká „Ústřední zpravodajská služba“ (CIA) přesunula své řídící centrum pro vnitrostátní špionážní operace do Denveru již v roce 2005. V této souvislosti jsou zajímavé i informace, které poskytl agent francouzské „Direction Générale de la Sécurité extérieure“ Charlotte Mazoyer na kterého byl mimochodem proveden atentát a který jistou dobu působil v utajení na území jihoamerického státu Ecuádor a který podával pravidelné informace týkající se komplexního odchodu amerických sil včetně technologie. Celá řada těchto prostředků byla přitom přesunuta právě do prostor mezinárodního letiště v Denveru.

Podstatně mysterióznější událost se odehrává na druhé straně světa, kde právě v těchto chvílích nedaleko přístavu v Singapuru dochází k největšímu utajenému setkání lodí ve světové námořní historii. Koncentrace plavidel je zde tak vysoká, že co do počtu vysoce překračuje společný potenciál námořnictva USA a Velké Británie. V podstatě nikde není možné zjistit informace o důvodech tak masivní koncentrace lodí na jednom místě. Navíc se ukázalo, že na jejich palubách v podstatě není ani živáčka, paluby zají prázdnotou.

Před nedávnem proběhla australským tiskem velmi zajímavá zpráva, která hovoří o tom, že právě Singapur by se měl v roce 2050 stát tzv. „hlavním městem“ nového geografického profilu zemí v rámci ustanovení „NWO“. Bez zajímavosti není ani fakt, že obří singapurské letiště „Changi Airport“ je jedním z mála na světě, které je schopné pojmout kapacitu letů z mezinárodního letiště v Denveru, které má nejdelší vzletové dráhy ve Spojených Státech a skrze které je možné evakuovat až 1 milion lidí během jednoho dne.

Staré přísloví říká, že „tam kde je kouř je i oheň“. Nyní je otázkou zda tento oheň bude pouze pálit, nebo ukazovat cestu. Možná, že na odpověď nebudeme muset čekat nijak dlouho.Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.