SVĚT V KOLIZI: Americký Senát schválil zákon, který umožnuje americkým občanům odejmout vlastnická práva na vodní zdroje --------------- Změny globálního klimatu akcelerují, na jihoamerickém kontinentu roztal 18 000 let starý ledovec

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

11.05.2009 Exkluzivně

       Odborníci z různých zemí světa se shodují v tom, že v současné době neexistuje žádný jiný národ, který by schválil tak přísný zákon týkající se vodních zdrojů co se týče přímého útoku na vlastnická práva občanů. Ti samí odborníci, ale zároveň varují, že to bude v blízké době právě voda, která se stane nejvíce žádaným druhem zboží. Lidský život je na vodě přímo závislý. Ovšem cesta, kterou zvolily Spojené Státy, se jeví jako vysoce nebezpečná a to již ze samotné legislativní podstaty.

 

      Každému logicky uvažujícímu čtenáři musí být jasné, že tento krok americké vlády a dalších sil v pozadí je jen střípkem do kompletní mozaiky reakcí státní moci na potenciálně nebezpečné důsledky vyplývající ze změny klimatu na naší planetě. Již v roce 2004 vydaly speciální britské a americké armádní složky poměrně přísně utajovanou zprávu týkající se avízovaných událostí. Teprve o několik let později se některé její pasáže dostaly na veřejnost, jako například tato:

       "Do roku 2020 bude poměrně velké množství evropských měst nacházejících se při pobřeží zaplaveno. Především půjde o městské celky Velké Británie. Zároveň je třeba počítat s tím, že velkou část severní a střední Evropy zasáhne "sibiřské klima". Mimo to je stále aktuální lokální jaderný konflikt, globální hrozba sucha a hladomor, který bude aktuálním problémem v mnoha částech našeho světa.

       Prakticky všechny modelové analýzy jednoznačně poukazují na fakt, že pokud by přišla neočekávaná změna klimatu, přivedlo by to lidskou společnost na pokraj anarchie. Stále narůstající nedostatek potravin u stále většího počtu obyvatel, tenčící se zásoby pitné vody a stále narůstající nároky na dodávku energie. To všechno jsou vysoce aktuální problémy, které bude muset člověk na počátku 21. století zvládnout."

      Výše uvedená tajná zpráva byla autorizována velmi vlivným poradcem amerického Pentagonu Andrew Marshallem. Tento člověk také stojí za nedovánou "recenzí" americké armády, která měla za úkol změnit její image před zbytkem světa. Změny planetárního klimatu jsou součástí rozsáhlých vědeckých diskuzí uvnitř bezpečnostních struktur.

 

      O těchto aktivitách se veřejnost nikdy nedozví. Mnohé z těchto panelových diskuzí řídil armádní vědec a speciální poradce CIA Peter Schwartz a Doug Randall. Nyní je jasné, že dopady prudkých globálních klimatických změn jsou prioritou americké národní bezpečnosti číslo jedna. Je zřejmé, že tu nejde pouze o Spojené Státy s tím, že analogické aktivity jsou na pořadu dne uvnitř bezpečnostních struktur dalších mocností našeho světa.

       Ovšem poslední událostí na povrchu naší planety naznačují, že avízovaný proces bude mít podstatně rychlejší průběh. Bolívie hlásí, že jejich 18 000 let starý ledovec Chacaltaya již kompletně roztál, Antarktida hlásí, další narůstající bortící se ledovcové struktury, které se odtrhávají od kompletního antarktického masivu.

        Je velmi smutné vidět, jak američtí občané v předtuše něčeho velmi radikálního masivně nakupují zbraně a munici. Je velmi smutné akceptovat fakt, že schválená legislativa prakticky odejmula vodní zdroje svým občanům. Zní to velmi tragikomicky, když si uvědomíme, že tomu bylo velmi nedávno kdy na "Světovém fóru o pitné vodě", které se konalo v Turecku vystoupivši administrace amerického prezidenta Baracka Obami deklarovala použití pitné vody za základní lidské právo.

      Lidstvo se nachází na konci jedné velké etapy svého vývoje. Vzhledem k vývoji událostí a nastalé situaci je více jak zřejmé, že má-li vstoupit do další fáze nyní již "kosmické evoluce" bude muset úspěšně projít zkouškou dospělosti.

     Nastal čas "konce dětství?..".


 

Hlavní zdroj: www.whatdoesitmean.com