SPISY UFO WINSTONA CHURCHILLA A RUSKÉ TAJNÉ ZPRÁVY O KONTAKTECH S MIMOZEMŠŤANY (4)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

28.11.2023 Ufo

V lednu 2014 dokonce prestižní zpravodajský časopis "Forbes" napsal, že íránská zpravodajská služba "Fars News Service" tvrdí, že USA ovládá mimozemská rasa "negativních Nordiků", kteří se ve 30. letech minulého století podíleli i na vzestupu nacistického Německa a pomáhali Německu postavit řadu vyspělých ponorek. Taková zpráva se poprvé objevila v roce 2007 na stránkách "www.pravdareport.com" v článku nazvaném "Nacistické Německo dosáhlo svého technologického náskoku s pomocí mimozemšťanů". Článek napsal ruský novinář Dmitrij Sudakov a je mnohem informativnější než ten od "Forbesu". V ruském článku se píše:

"Adolf Hitler a další nacističtí pohlaváři dostávali předpovědi od pohanských kněží a astrologů. O zájmu Třetí říše o mimozemšťany je známo jen velmi málo. Západní ufologové se domnívají, že toto téma bylo záměrně prohlášeno za tajné, protože velké množství tajných technologií z nacistického dědictví ukořistily země protihitlerovské koalice."

Článek dále vysvětluje, že technologický pokrok nacistického Německa byl umožněn vyspělou technologií mimozemšťanů. Někteří západní historici a ufologové se tímto tématem intenzivně zabývali a zjistili naprosto fantastické věci. Nacističtí vědci úspěšně vyvinuli první jaderné zbraně a obecně dosáhli senzačně vysoké úrovně technologického rozvoje během pouhých několika let. Dále se předpokládá, že k tomuto úspěchu částečně přispěly kontakty s mimozemšťany, které v době Třetí říše zřejmě probíhaly běžně. Než se Hitler dostal k moci, němečtí nacionalisti vypracovali projekty na nalezení původu legendární rasy Árijců a města Šambaly. Doufali, že získají tajné superznalosti, které jim umožní ovládnout svět, a proto byly do Himálají a Tibetu vysílány tajné expedice. Počet těchto výprav se zvýšil, když se v roce 1933 dostali k moci nacisté. Tyto tajné projekty byly velmi aktivní zejména v letech 19351939 a pravděpodobně další tajné mise byly do Asie vysílány i v době, kdy už začala válka v Europě.

Podle tohoto ruského článku byla

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly