SPISY UFO WINSTONA CHURCHILLA A RUSKÉ TAJNÉ ZPRÁVY O KONTAKTECH S MIMOZEMŠŤANY (2)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

21.11.2023 Ufo

V tehdejším Sovětském svazu přistálo 27. září 1989 v tomto velkém městě s téměř milionem obyvatel během dne mimozemské UFO. Přistání viděla řada očitých svědků a některé děti se setkaly s neobvyklými mimozemšťany vystupujícími z přistávajícího UFO. Jiní svědci kupodivu žádné mimozemšťany neviděli, ale pouze přistávající loď. Zmíněnou loď, nebo možná dokonce několik různých mimozemských kosmických lodí, spatřilo mnoho obyvatel na několika místech města Voroněž v průběhu nejméně jednoho týdne na konci září 1989 a většinou přistály na okraji města. Jediná tiskem přijímaná zpráva o tom se zprvu objevila v tehdy respektované "TASS" (Telegrafní agentura Sovětského svazu).

Uvádělo se v ní, že skupina dětí z města Voroněž hrála večer 27. září 1989 v Jižním parku fotbal, když se na obloze objevila zářící koule, změnila se v disk a nakonec tam přistála. Před lodí spatřily velkého mimozemšťana se třemi očima a podivného robota. Mimozemský vetřelec měl svítící oči a děti sledující tuto bizarní scénu se nemohly hýbat. Následovaly různé akce mimozemšťanů, kteří se procházeli po parku a několikrát se před dětmi rozplynuli. Po několika minutách se však znovu objevili a poté ozářili 16letého chlapce tyčovou zbraní, načež se také stal neviditelným. Znovu se pak objevil o chvíli později po odletu mimozemské lodi, když mimozemšťané i jejich loď konečně zmizeli.

Podivný létající objekt pozoroval i poručík Sergej A. Matvejev z místní voroněžské policejní stanice a sovětské "Ministerstvo vnitra" prohlásilo, že pokud se loď znovu objeví, budou vyslány jednotky. Reportéři agentury TASS hovořili s dvanácti mladými očitými svědky a vedli s nimi samostatné rozhovory. Výsledkem bylo, že "sovětská vědecká komise" zahájila oficiální vyšetřování incidentu a že na zmíněném místě přistání zůstaly stopy po otiscích v zemi, podivných kamenných hroudách a radioaktivním izotopu cesia. Podle některých svědectví se po parku potulovala nejedna mimozemská bytost se svým podivným robotem. Děti vyprávěly, ž

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly