SPISY UFO WINSTONA CHURCHILLA A RUSKÉ TAJNÉ ZPRÁVY O KONTAKTECH S MIMOZEMŠŤANY (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

20.11.2023 Ufo

V roce 2010 přinesly různé britské noviny, například Daily Star, zprávu, že Anglie opět zveřejnila část svých dříve tajných spisů o UFO. Jeden případ je obzvláště zajímavý, protože odhaluje, že bývalý britský premiér Winston Churchill věděl o UFO! Dr. David Clarke a Andy Roberts, dva novináři z "UFO Magazine", již v roce 2003 zjistili, že mnoho pilotů britského královského letectva - RAF spatřilo během II. světové války nad Německem neznámé létající objekty, kterým se říkalo "Foo Fighters". Tyto létající objekty křížily letovou dráhu britských stíhacích pilotů nebo je dokonce pronásledovaly. Existovalo podezření, že tyto neznámé létající objekty by mohly být pokročilými německými zbraňovými systémy, protože podle britských badatelů UFO Němci na konci války dokonce pracovali na letadlech ve tvaru talíře. Po skončení války byli vyslechnuti i němečtí piloti, kteří také tvrdili, že během svých misí ve vzduchu pozorovali tyto záhadné svítící koule a další podivné úkazy. Němečtí piloti se také domnívali, že se jedná o nové zbraňové systémy jejich nepřátel.

Britský spis o UFO Winstona Churchilla, zveřejněný v roce 2010, vznikl díky tomu, že jeden z jeho bývalých tělesných strážců na smrtelné posteli prolomil mlčení a ohlásil incident, který se stal na konci války. Bývalý tělesný strážce učinil toto prohlášení v roce 1999 a své rodině sdělil, že v letech 19511955 nechal bývalý britský premiér Churchill vést tajné vyšetřování UFO a že také zatajil incident s UFO, k němuž došlo během II. světové války. Podle výpovědi bodyguarda obdržel Churchill zprávu z britského průzkumného letadla, které se tehdy vracelo z mise v Němci okupované Evropě. Posádka tohoto letadla tehdy pořídila fotografie "kovového UFO", které se tiše vznášelo nad letadlem RAF!

Winston Churchill se údajně rozhodl prohlásit tuto zprávu za tajnou po dobu nejméně 50 let, protože on a jeho podporovatelé v tajných společnostech věděli, že zveřejnění takových informací by mohlo potenciálně vést k destabilizaci s

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly