Skládání dílků mozaiky: Nová studená válka potká čínské lampiony vznášející se ve větru změny

         Existuje dobře známé čínské prokletí: Nechť žiješ v zajímavých časech. Soudě podle překotného sledu "zajímavých" světových událostí je jasné, že to nejlepší zatím příjde a ať už má prozřetelnost pro nás připraveno cokoli, bude to rozdhoně zajímavější a zajímavější. K čemu tedy došlo během tohoto měsíce, kromě dalšího krveprolití, cynických manipulací a okaté válečné propagandě? Mnohé, zdánlivě nesouvisející, události měsíce července, mohou být chápány jako zhmotnění jednoho ohromného téma: seřazení zemí a různých mocenských skupin do dvou proti sobě stojících gangů, které v jistém smyslu připomínají studenou válku. Možná si vzpomenete, že ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov minulý měsícpoznamenal, že Rusko a USA měly během studené války pro sebe více důvěry a respektu, než je tomu v dnešní době. A měl pravdu, neboť některé událostí nás nutili se zamyslet, zda jsme náhodou nevstoupili do stoje času a nevypadli zpět v 60. letech minuého století. Zde je příklad: Vysoce postavený důstojník amerického letectva v úterý varoval, že "z pohledu Spojených států Amerických" by Rusko "překročilo hranici", pokud by na Kubě umístilo bombardéry s jadernou kapacitou. "Pokud by k tomu došlo, myslím že bysme měli vyslat signál, že nehodláme ustupovat a dále naznačit, že jde o něco co překačuje jistou mez, že z pohledu Spojených států jde o překročení hranice", řekl generál Norton Schwartz, který byl navržen na post náčelníka leteckých sil. Odkazoval na ruskou zprávu v novinách, ve které bylo uvedeno, že armáda zvažuje pravidelné dálkové lety bombardérů na Kubu. [...] Noviny Izvestia v pondělí citovaly nejmenovaného vysokého pracovníka ruských vzdušných sil v Moskvě, který prohlásil, že Rusko může pravidelné dálkové lety na Kubu zahájit jako reakci na plány USA, která chce vybudovat raketový ochranný štít ve východní Evropě. No jo velcí páni, kteří opět začali hrát šachy s jadernými zbraněmi - pokud budeme předpoklát že opravdu alespoň na čas přestali - čímž vystavují život milionů lidí okamžité a hrůzné smrti. Všimněte si že to dokazuje, jak ve skutečnosti nikdy nešlo o souboj politických ideologií. Ne ne, šlo tu o hon za mocí, která je jedinou opravdovou motivací psychopatů.

 

       Takže se vracíme zpět do ošklivého období lidského zkušenostního cyklu, i když cykly se samozřejmě nikdy neopakují v úplně stejné podobě. Toto je nová verze studené války a podle nás za tím stojí určité důvody, a také že existuje mezi oběma stranami, na určité mocenské úrovni, jakási nepsaná domluva. Nepředbíhejme však. Zde je zhruba popis toho, jak vypadá současné uspořádání:


Osa Zla: Spojené státy, Izrael, Velká Británie a také Sarkozyho Francie.

a ve druhém rohu:

Rusko, Čína, Írán, Venezuela, Kuba, Severní Korea.

       Následuje odůvodnění toho, proč si myslíme, že jsou šiky seřazeny tímto způsobem, spolu s vysvětlením bod za bodem:

 

       Raketová horečka

      Condoleeza Riceová podepsala s Českou republikou dohodu o raketové obraně, která na české půdě dovoluje postavit sledující radarovou stanici, která bude součástí rozšířeného amerického raketového štítu. Argument potřeby stanice je takový, že prý je třeba k odražení potencionálních útoků, které nám hrozí od těch dotěrných 'darebáckých' států, však je znáte, patří mezi ně třeba takový Írán, které představují "obecnou hrozbu v 21. století". Condi tvrdí, že radarový systém není namířen na Rusko, ale problém je v tom, že Česká republika se nachází na ruském prahu a, příznejme si to, Írán pro nikoho nepředstavuje žádné reálné raketové ohrožení. Proto se jedná o záležitost, která nemá žádné faktické opodstatnění..

      Rusko reagovalo tím, že vyzdvihlo jak dohoda "zkomplikuje bezpečnostní otázky v globálním měřítku". Ruské ministerstvo zahraničí v prohlášení varovalo, že "budou donuceni reagovat ne diplomatickými, ale vojensko-technickými postupy". Proto se není čemu divu, že i Ruskou se pokouší, jak již bylo zmíněno, přiblížit se k americkému prahu. A proto není divu, že nový ruský prezident Dmitrij Medveděv nepřijímá kritiku američanů v dobrém rozpoložení.

      Všimněte si, že Rusko se dnes v rostoucí míře stále více obává o svoji bezpečnost a volalo po nové bezpečnostní alianci, která by "mohla sahat od Vladivostoku, na ruské východní hranici, až k Vancouveru, jejímiž členy by mohla být Indie a Čína a zabývala by se např. problémem terorismu a kriminality ". Návrh byl zmíněn na setkání velvyslanců NATO a médii byl interpretován jako pokus Kremlinu uzurpovat jiné aliance, kterým dominují USA a Evropa (např. samotné NATO); vysvětlení které ve skutečnosti dává smysl, protože pro ruskou bezpečnost bude plusem, pokud se proti němu Západ nespojí.       Špionážní horečka

      Britské bezpečnostní služby byly zaneprázdněny vlastní propagandistickou kampaní proti Rusku - a Íránu, ale to není nic nového. Pro ně je jistě velmi výhodné, že mohou 'nechat uniknout' informace do médií, aniž by poskytly jména nebo jiné určitosti: zpráva se přijme a žádný anonymní zdroj nemusí za nic převzít zodpovědnost. Noviny The Times publikovaly následující:

      Před prvním setkáním Gordona Browna a prezidenta Medveděva vyplynulo, že Britské bezpečnostní služby oznančily Rusko za třetí nejzávažnější hrozbu které země čelí.

      Představitelé bezpečnostních složek prohlašují, že pouze terorismus al Kajdy a íránské šíření jaderných zbraní, jsou pro bezpečnost země větším nebezpečím než Rusko.

      Jak vyšlo najevo, bezpečnostní služby se obávají, že tři hlavní bezpečnostní agentury Ruska zaplavily zemi agenty.

      Ať žije neuro-linguistické programování! Rusko se nyní uvádí ve stejné větě jako Írán a - zachvění - al-Kajda?, která je univerzálně uznávaná jako vrchol zla. A co víc, článek v novinách The Telegraph tvrdí, že "rozptylování" v podobě boje proti ruské špionáži má za následek, "že je mnohem pravděpodobnější aby jedno z mnoha islámských teroristických spiknutí bylo úspěšně dokončené". No když nemohli Rusy rovnou obvinit ze sponzorování al-Kajdy?, což by bylo zcela absurdní, spokojili s druhým nejlepším: ruští špioni "odvádějí pozornost", proto až vybuchne ve VB další bomba, bude jasné na koho máte shodit vinu!

      Rusku bylo opět jasné co se děje a odpovědělo obviněním Christophera Bowerse, výkonného ředitele UK Trade and Industry, ze špionáže. Tato informace se také objevila prostřednictvím 'mediálních zdrojů', zatímco Ruská Federální bezpečnostní služba (FBS) odmítla postkytnou oficiální vyjádření.

      Zatímco probíhala tato malá propagandová válka, Alex Allan, předseda Joint Intelligence Committee ve VB [zvláštní tajná služba "uvnitř" MI5, která je zaměřena na boj proti terorismu] "závažně onemocněl", upadl do komatu a byl nalezen potřísněn krví. Jeho onemocnění nebylo Counter Terrorism Commandem, které věc vyšetřovalo, považováno za podezřelé. Nicméně když vrchní špion jedné ze světových mocností bez zjevného důvodu upadne do komatu, v době kdy ve světě dochází k tolika zajímavým věcem, by každý měl zpozornět. Jsme v pokušení si tipnout, že jde o něco víc než jen běžné onemocnění, ale co přesně nevíme. V každém případě Allan po deseti dnech nabyl vědomí a oficiální vysvětlení bylo takové, že měl zápal plic a krvácení bylo způsobeno dlouhodobým kašláním.

      Na druhé straně měl britský bulvár svoji vlastní teorii. Ano, uhádli jste to: spekulují, že šlo o ruský pokus o atentát. Je zajímavé, že se spekulace většinou nedostanou do médií, tedy pokud se hypotéza nehodí státnímu zřízení. V takovém případě už jde jenom o to, je neustále opakovat až do omrzení, dokud se lidem nezavrtají do hlavy jako 'fakta'. Vzpomeňme na Sadámovy neexistující zbraně hromadného ničení, které poslouží jako nedávný příklad katastrofických následků.

      Je možné, že napětí spojené s Ruskem je pohým pokračováním mocenských her, které byly široce odkryty v případu Litviněnko, nebo jde o pouhé divadelní rozptýlení. O tomto případu doporučujeme přečíst naši zprávu, se kterou lépe pochopíte zamotané sítě moci, které vedou až na Blízký východ.        Přítel mého nepřítele je můj nepřítel

        V červnu se Rusko, po podespsání dohody v hodnotě $2.5 miliard na výrobu letadel, opět přiblížilo k Íránu. Možná je toto 'sblížení' hlavním důvodem, který stojí za odstartování kampaně Osy zla proti Rusku. Ve skutečnosti nevíme, jak moc blízko k sobě Rusko s Íránem mají, ale je docela zřejmé, že Rusko nehraje podle scénáře určeného pro Střední východ, tak jak jej napsaly Ziocons v Tel Avivu a ve Washingtonu. Což musí rozlítit ty, kteří počítají s proroctvím svého krvežíznívého boha, ke kterému má dojít podle přísného plánu někdy v průběhu příštích pěti let. Na druhou stranu se může stát, že plán který jim byl dán není přesně sledován a celá pointa bude v odvedení pozornosti mas díky "nové studené válce".

       Takže ať je to pravda nebo ne, izraelské armádní 'zdroje' - a zde jsou opět ty zdroje - tvrdí, že Írán od Rusů dostane do roku 2009 pokročilý protivzdušný systém. Podle nich je problém v tom, že "by systém mohl pomoci zastavit jakýkoliv preventivní útok proti iránským jaderným zařízením". Ze strany Izraele jde o tzv. spin [spin je anglické slovo, pro které Websterův slovník uvádí 28 různých významů. Jeden z nich je slangový a označuje zkreslené (biased) a jednostranné podávání skutečností zvláště v médiích. ]: když konečně po letech propagandy stanovily, že je Írán 'zlý', že hodlá vybudovat jaderné zbraně a že preventivní nálety jsou proto 'dobré', tudíž Rusko zlobí když Izraeli ztěžuje situaci. Kromě toho je tu pro útok rychle se blížící konečný termín (2009), tak ať na to izraelské letectvo rovnou vlítne, ať je pokoj! Ne nadarmo trénovaly izraelská vojenská letadla nad Írákem v prípravě zaútočit na Írán! A bez povšimnutí dále neušlo, že Írán testoval rakety v Perském zálivu!

      A k tomu všemu, jak si vůbec Rusové dovolují se sbližovat s Venezuelou a Kubou, s tím 'plevelem' na latinsko-americké zahradě Spojených států?

      Tyto nové aliance se zdají být jedním z hlavních důvodů (je jedno zda probíhají podle scénáře či nikoliv), který stojí za vznikem nové studené války, ale nejsou tím jediným...       Jde o přírodní zdroje, blbečku!

       Další místo, na kterém se Rusko snaží rychle vybudovat přítomnost, je Arktida. Dokonce i vyšší pracovník americké pobřežní stráže varoval, že Rusko v "arktickém závodě" vede. Spolu s testováním nových zbraní a nahromadění vojenských sil v této oblasti kvůli ochraně "národních zájmů", nám byl připomenut strategický význam severního pólu během studené války, který fungoval jako zkratka mezi východní a západní polokoulí. Ale potom jsme narazili na tento článek:

      Nové geologické průzkumy ukazují, že až pětina světových neobjevených, ale těžitelných rezerv plynu a ropy, se nachází pod arktickým ledem. Protože led taje, může se nedotčená divočina proměnit v 'nový Houston'.

      Arktida budoucnosti se bude, spíš než jako bílá divočina, nést ve znamení černého zlata, což tento týden signalizovala nová zpráva o ropných rezervách dálného severu. V prvním zevrubném odhadu zásob ropy a plynu na sever od ropného kruhu, uskutečněným americkými geology, se píše, že se v této oblasti pod ledem může nalézat až pětina neobjevených, přesto dostupných, zásob ropy a přírodního plynu. [...]

      Důležitost zprávy spočívá v tom, že poprvé stanovuje určité množství uhlovodíkového bohatsví, na které si pět zemí obklopujících Arktidu - USA, Rusko, Kanada, Norsko a Dánsko (prostřednictvím provincie Grónska) - již několik let brousí zuby.

      Přírodní zdroje v Arktidě byly přirozeně označeny za skutečný zájem Rusů - za což se, podle generálporučíka Vladimíra Šamanova, vedoucího ředitelství ministerstva vnitra pro bojový výcvik, vyplatí jít do války.

     Tím jsme dostáváme zpět k tématu ropy. Stejně tak jako v případě války v Iráku, spolu s blížící se válkou v Íránu, nejde jen o ropu, nová světová válka jen o ropě a dalších přírodních zdrojích, i když ty patří mezi jeden z hnacích důvodů.

     No každopádně v tomto bodě si trochu zafilozofujeme na téma lidská povaha. Jsou ti psychopati jednoduše tak nenažraní? Konec konců, veškerou moc a peníze, které by si mohli přát, mají, nebo ne? Rozhodně však nezamýšlejí, aby jejich spoluobčané zbohatli, protože mají rádi, když je ekonomická pyramida co nejpříkřejší, aniž by se převrátila. Proto se ptáme, když už tedy získali vše, proč chtějí daleko víc? Jako by brali vše co mohou proto, neboť vědí že konec hry je na dohled.

      A třeba je. Možná vědí že teď je třeba si nahrabat co nejvíc, aby mohli přežít a žít si co nejpohodlněji poté, až začne vesmírné počasí dopadat na naši křehkou planetu. Ano znovu bysme vás rádi upozornili na důkazy, podle kterých je náš kulatý domov - naše velká modrá koule - cyklicky bombardována kometami a ohnivými koulemi a že k tomu pravděpodobně opět dojde, možná dříve než bychom chtěli.      Cirkus G8 - aneb je to skutečné?

      Dva hlavní tábory se přetahují o přírodní zdroje: jsou jimi známí hráči Osy zla (USA, Izrael, VB) a skupina do které patří Rusko, Čína, Venezuela, Írán a Korea. Jak je tedy možné, že během setkání G8 je Medveděv schopen všem ukazovat, jaké velké přátelství panuje mezi ním a gangstery z druhé skupiny Osy zla?

      Není to dojemné? Začali uvažovat o další(ch) válce(kách) a přesto si nemůžou pomoci a kamarádíčkovat se být během setkaní? Kisinger, během své návštěvy u Medveděva, předváděl předchozí měsíc podobné okázalé přátelství.

      Podle selského rozumu je na jednu stranu jasné, že pro zkušené politiky není problém se usmívat do kamer. A to je samozřejmě pravda. Psychopati jsou schopni udělat cokoli pro to, aby vás zničili, přesto se jim nějakým způsobem podaří působit přátelským dojmem a to dokonce i u jejich obětí. Ale počkat! Co když se na situaci pro změnu díváme z druhého konce? Co když takzvaná rivalita není ničím jiným, než jen cirkusové představení určené pro veřejnost a jejich přátelství je opravdové?

      Pokud tomu tak je, potom se rýseje následující obrázek:

      Patokrati vnímají početnější společnost normálních lidí jako své nepřítele. Dále mají schopnost rozpoznat další patologické osobnosti jim podobné a proto se spojují aby si vylepšili šance ve svém vlastním honu za mocí. Nejúspěšnější psychopati, jako například ti stojící v čele vlád, jsou velmi chytří a tudíž je jim jasné, že musí mlžit proto, aby se zbytek mohl dohadovat o tom co se děje. A děje se to, že války jsou tím nejlepším v případě, že se chceme zmocnit cizích zdrojů, zatímco ve stejnou dobu dochází k přebudování celé společnosti tak, aby se dala lépe kontrolovat a ovládat.      Sarkozyho NATO horečka: časový přehled

     Sebevražda během Sarkozyho návštěvy na letišti Ben Gurion, francouzský voják který během armádní přehlídky postřelil civilisty, několik radioaktivních úniků a konečně byla propuštěna Ingrid Betancourt: viva la France! Sarkozy byl nedávno středem zdánlivě nesouvisejících událostí. Ty signalizují jeho angažovanost s Osou zla!

      Dne 24. června: Možná si vzpomínáte na událost na letišti Ben Gurion, kdy se voják, během hlídky na střeše budovy, zastřelil svou M16kou v době, kdy byl Sarkozy vzdálen pouhých 100 metrů. Podle oficiální zprávy šlo o sebevraždu.

      Alternativní hypotéza od SOTT: Mossad poslal Sarkozymu důraznou zprávu: podporuj NATO a stanovenou agendu pro Střední východ.

     Sarkozy se proto rozhodnutý uposlechnout své pány, ale přesto před ním stojí dva velké problémy. Prvním je gaullistická nátura francouzské armády, které znamožňuje jakoukoliv integraci do NATO, druhým je francouzské veřejné mínění, které se staví proti útoku na Írán.

      Dne 29. června: Během vojenské přehlídky v Carcassone zastřelil voják několik civilistů. Voják si údajně spletl ostré náboje se slepými. A to i přesto, že ostré náboje váží mnohem víc, zásobník má odlišnou barvu a jsou při výdeji ze skladu munice jsou systematicky sledovány. Samozřejmě nalezená krabička kondomů, která byla plná ostrých patron, vyvolává další otázky. Podle oficiálního vysvětlení šlo o nehodu v důsledku armádní neschopnosti.

     Alternativní hypotéza SOTT: šlo o umělý incident, který se hodí k zdiskreditování francouzské armády, která nemá mnoho sympatií pro Sarkozyho plány, a dále pro ospravedlnění integrace do NATO.

      1. červenec: Vrchní důstojník francouzské armády generál Cuche odstoupil. Sarkozy přijímá jeho rezignaci předtím, než je provedeno vyšetřování nebo posouzení uádlosti. Sarkozy následně veřejně peskoval představitele armády: "Nejste profesionálové, ale amatéři."

      2. červenec: Francouzsko-kolumbijská politička a rukojmí Ingrid Betancourt, byla kolumbijskými rebely propuštěna na svobodu a zdá se že Mossad hrál v této věci důležitou roli. Oficiální zpráva zní: Mossad při akci vypomohl, aby si zachoval dobré vztahy s Kolumbií a USA (dva američtí rukojmí byli mezi propuštěnými).

      Alternativní hypotéza SOTT: Sarkozy potvrdil svoji povolnost vůči izraelským příkazům tím, že propustil vrchnícho francouzského generála, čímž se o další krok přiblížil k NATO. Mossad mu za to pomohl získat několik bodů v tabulce popularity.

      14. červenec: Den Bastily a sním tradičně spojené oslavy. Poté co Sarkozy urazil armádu, drasticky a jednostranně ořezal rozpočet a potvrdil podřízení NATO, předvedli francouzští vojáci před Sarkozym a jeho privilegovaným hostem Bašárem Asadem, syrským diktátorem, celkem rozpačité představení. Libanonský lid, poté co byl napaden Izraelem, musel být touto zprávou nadšen.

      18. červenec: Bylo ukradeno 28 kilogramů Semtexu . Oficiální zpráva: Nějací lumpové využili nedostatečného zabezpečení a výbušninu ukradli.

      Alternativní hypotéza SOTT: Francouzští občané nepřijmou invazi Íránu, ale teroristická událost podobná 11. září a zničení Světového obchodního centru, ze které budou obviněni islámští teroristé napojeni na Írán, by měla velmi rychle změnit francouzské mínění!

      24. červenec:Francouzský premiér Fillon formálně ohlásil plán snéžit počet vojáků a založení francouzsko-německé vojenské jednotky. Že by rýsující se zárodek evropské armády? (Tyto dva články jsou k dispozici pouze ve francouzštině.) Francouzská armáda to má spočítané. Během příštích tří let bude zrušeno 83. jednotek.

     30. červenec: Podle průzkumu, který provedla CSA a Le Parisien, stoupla důvěra v Sarkozyho na 40%, místo předchozích 36% na konci června.

     Není třeba dalšího vysvětlování, neboť smutný případ kdysi silné a důležité Francie, která se proměňuje v další ozubené kolečko fašistického stroje, je zcela evidentní.       Někteří lidé se nikdy nepoučí: Tony Blair byl opět varován

      Zdá se, že Blairovi nestačilo první varování, proto bylo třeba další připomenutí, aby byl hodnou loutkou. Kdo by to čekal, že se z něho stane takový nevychovaný zlobivý chlapec?

     "Naneštěstí kvůli specifické bezpečnostní hrozbě, kvůli které by nešlo pokračovat, musel pan Blair odložit svoji návštěvu Gazy", prohlásil mluvčí bývalého premiéra o rozhodnutí na poslední chvíli...

     Izraelský diplomatický zdroj řekl, že Blair byl izraelským ministrem obrany Ehudem Barakem informován, "že existuje jisté riziko potencionálního incidentu v momentě, kdy by Blair vstoupil do Gazy"...

      "Povídačka o bezpečnostních hrozbách byla pouhým izraelským výmyslem, který měl překazit návštěvu," řekl Abu Zuhri. "Blair neměl poslouchat taková absurdní tvrzení."

      Problém je v tom, že Blair opravdu nezamýšlí pomoci Palestincům, nebo se postavit sionistům. Je mu víceméně jasné, že se musí chovat slušně ke svým chlebodárcům, to je jasné. Proč se potom izraelci vůbec namáhají, aby zorganizovali podobné přehlídky moci; no pravidla mocenské hry asi vyžadují občasné připomenutí kdo že je tím nejsilnějším.

     Ale chceme abyste svoji pozornost zaměřili na jeden detail, který byl zmíněn v novinovém článku z Jerusalem Post:

     Během Blairovy cesty měl mít Hamas na starost bezpečnost. I když Hamas převážně zkrotil dříve divokou Gazu, nicméně se věří že v Gaze nadále operují neurčité extrémistické skupiny.

      Což nás nutí se zamyslet nad tím, zda toto z ničeho nic zhmotněné nebezpečí, které hrozí od 'neurčitých extrémistických skupin', zda to ve skutečnosti nejsou notorické Musta'ribeen, což jsou arabsky mluvící izraelští udavači, kteří zneužívají vrozené arabské pohostinosti a přátelství. Čímž se dostáváme k dalšímu tématu, tedy k 'neexistující' ale přesto 'vždy přítomné' al-Kajdě?.      Zátah: izraelští a arabští studenti jako agenti al-Kajdy

     Izrael se zřejmě tento měsíc rozhodl, že existuje oblast palestinského či arabského útlaku, která zatím nebyla pořádně prozkoumána. Proč by měli mít pouze USA veškerou slávu za chytání a mučení agentů zlé al-Kajdy?? Šin Bet konec konců naučil odvážné syny USA vše o tom, jak správně zacházet s muslimskou částí světové populace. Kromě toho nikdy neuškodí opět trochu démonizovat Muslimy a o něco pevněji sevřít izraelské Araby, aby nikdy nezapoměli jak jsou Izraeli vydáni na milost.

    Tudíž nejdříve byli dva beduíni z Rahatu obviněni z napojení na al-Kajdu, kteří údajně zamýšleli provést teroristické útoky v Izraeli, a pouhé dva týdny na to, bylo obviněno šest arabských studentů, studujících na Hebrejské univerzitě, ze shromažďování informací na pokus sestřelit během Bushovy návštěvy v Izraeli vrtulník, ve kterém cestovali vysoce postavení činitelé. Nepřekvapuje že se k obviněním která proti nim byla vznesena přiznali. Ale poté co byli pohoštěni Šin Betem by se klidně přiznali např. k nedávné invazi medúz na plážích Tel Avivu.

     Vy snad ne?

     Pro ty čtenáře, kteří nejsou znaveni to číst stále dokola, budeme proto znovu opakovat, že al-Kajda? neexistuje. Jediná al-Kajda která kdy byla objevena, byla falešná 'buňka al-Kajdy' vytvořená Mosadem v Palestině. Pamatujete si Musta'ribeen? Ty budeš prostřednictvím klamu udržovat mýtus palestinského sebevražedného atentátníka a organizovat teroristické útoky proti obyvytelstvu které jsi slíbil ochraňovat.

     Přesto bychom rádi zdůraznilo jeden určitý aspekt v této zprávy: v článku Haaretzu se o případu dvou beduínů zmiňuje následující:

     "Vyšetřování Šin Betu se zaměřilo na Tahera, který se během posledních několika let přiklonil k radikálnímu Islámu. Šin Bet došel k závěru, že prostřednictvím internetu kontaktoval al-Kajdu a souhlasil se zúčastnit steroristických akcí uvnitř Izraele a to tak, že poskytne detaily o pozicích táborů izraelských bezpečnostních složek, strategických zařízení a zaplněných veřejných prostranství na které lze zaútočit."

      Vypadá to že Taher byl napálen nebo zmanipulován pomocí nejstaršího fígle který je známý jako Zátah. Jde o další případ dvou naivních arabů, kteří byli využiti na 'vytváření reality' nepřítele, který jednoduše neexistuje. Pravděpodobně se nikdy nedozvíme skutečné detaily obou případů, ale můžete si přečíst článek Joe Quinna, který pojednává o FBIské verzi tohoto postupu.

     Je víc než zřejmé, že se Izrael snaží seč může, aby utáhl smyčku kolem krku již stěží dýchající palestinské populace. Ale doufejme že veškeré útoky proti tělu nezlomí mysl. A nezapomínejme, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá a to se vším co k tomu patří.      Modus Operandi: podezřelé sebevraždy a vojenská škatulata hejbejte se

      Zatímco vojenské přeorganizování, probíhající pod taktovkou Sarkozyho, naznačuje jistou dávku spěchu, v případě USA probíhá podobný proces již několik let a v jejichž případě lze z některých události vyčíst, že i u tohoto procesu dochází k urychlení. Zpět v březnu odstoupil admirál William J. Fallon a brzo poté byl nahrazen válečným pasákem Davidem Petraeusem. Následně byl gen. Norton Schwartz v červnu jmenován novým náčelníkem vzdušných sil USA a nahradil tak gen. Michaela Moseleyho, který byl v důsledku incidendu "zmizelých jaderných hlavic" v srpnu 2007, ke kterému došlo na základně Minot, propuštěn. A Moseley nebyl jediným kdo odešel, neboť z letectva byl také propuštěn generál USAF a ředitel CIA Michael Hayden, stejně tak i tajemník vzdušných sil Michael Wynne. Ale veškerá ta nekompetentnost, spojená s Minotem, zdaleka ještě nekončí. Nedávno bylo ohlášeno, že tříčlenná obsluha balistických raket usnula, zatímco u sebe měla tajné odpalovací kódy pro jaderné rakety.

       Samozřejmě že nám tvrdí, abychom se ničeho neobávali, neboť šlo o odpalovací kódy, které "byly staré a deaktivované, proto ve skutečnosti nedošlo k narušení bezpečnosti". Vzhledem k tomu k čemu došlo na základně Minot vás prosíme, aby naše pochybnosti ohledně tohoto tvrzení byly uctivě omluveny. Jak přesně se stane, aby tři vojáci usnuli během jedné služby? V tomto případě se nedbalost zdá být až moc "vhodnou" odpovědí. A pokud by to vše nestačilo, před necelým týdnem se objevila zpráva o pravděpodobné sebevraždě brigádního generála Thomase Tinsleyho, který dříve pracoval jako výkonný důstojník pod gen. Moseleyem. Podle zprávy byly jeho manželka a dcera doma, což nasvědčuje tomu, že generála možná něco přinutilo impulzivně spáchat 'sebevraždu' i když i když jiná příčina se nevylučuje. Možná jej tížilo nějaké hrozné tajemství? Nebo šlo o "vnější" vliv, jinými slovy nešlo o žádnou sebevraždu? Vypadá to, že k těmto vhodné načasovaným sebevraždám dochází poslední dobou dost často.      Dolaďování - zazdívání psychopatického právního systému a udržení prezidentské imunity

      V USA není armáda jediným místem, kde probíhá "reorganizace". Kongres se opět plazil před svými patokratickými vládci a to tak že schválil novelu zákona FISA, který uzákoňuje americké vládě vnitrostátní špehování (včetně tajných programů), zajišťuje nové pravomoce a garantuje jakékoli telekomunikační společnosti imunitu. To umožní legální pokračování neokonzervativního pronásledování nevinných amerických Muslimů, přestože existují důkazy že nezákonné špehování probíhá již celé roky. Výmluvně celou situaci popsal Glenn Greenwald pro Salon:

      "...náš politický establishment dělá to, co si navykl dělat: totiž že se stará, aby politická a korporační elita, která úmyslně porušuje naše zákony, byla imunní před důsledky."

      Dále opět vidíme záblesky opravdového Baraka Obamy a to v jeho podpopoře o přepsání zákona. Ve světle podobných orwellovských opatření si Obama hodně věří, pokud si myslí že se volby budou konat. Směr kterým události směřují na Středním východě, by válka s Íránem (může být vyprovokována via tzv. false flag útok) mohla vypuknout předtím, než přijde datum amerických voleb.

      V psychopatické exekutivě, ponerizované legislativě a soudnictví, je vidět další "reorganizace", která probíhá v podobě pravicových autoritářů, kteří se začleňují do řad policejních složek. Zvažte nedávný příval hrůzných policejních útoků s Taserem, ke kterým došlo pouze během minulého měsíce:

21 letý muž zemřel poté co byl 9 krát šokován.

16 letý chlapec byl hospitalizován poté co byl se zlomenou páteří 19 krát šokován.

66 letý duchovní byl šokován kvůli vtipu.

Čerstvě oddaný pár byl šokován a zatčen během svatební hostiny.

Slepá diabetička s rakovinou byla šokována pro "usnadnění nasazení pout"

27 letý muž byl šokován poté co v nemocnici vyhledal ošetření pro infekci nosní dutiny.

17 letý chlapec zemřel poté co byl 37 vteřin nepřetržitě šokován.

 

       Z tohoto malého výběru článků je patrné, že terčem podobné brutality se může stát kdokoli, nezáleží na věku, pohlaví, rase nebo zdravotním stavu. A s "teroristickou" černou listinou, na které je v současné době více než jeden milion jmen, nestoudným zneužívání moci bezpečnostním personálem, rostoucím počtem paravojenských policejních vniknutí do bytů a nebo rovnou zabavení soukromého majetku bez jakéhokoli podezření z provinění, již není žádných pochyb, že Amerika se stala plnohodnotným policejním státem, který pouze čeká na symbolický akt, který z ní učiní fašistickou diktaturu.      Podezřelé požáry, výbuch ve Vancouveru a vládnutí Velkého bratra

     "Řekni mi, kdo jsou tví přátelé a já ti povím, jaký jsi." Tato trocha tradičního moudra je platná jako nikdy předtím, obzvlášť pokud jeden z vaších známých je popsán následovně: 'Nepředvídatelný faktor. Nemilosrdný a vynalézavý. Má schopnost útočit na americké síly a schopnost aby vše vypadalo jako palestinsko/arabský čin.' Pokud máte takové přátele, již není třeba žádných nepřátel.

     Po přečtení předchozích částí by vám mělo být jasné, že je jen otázkou času než dojde k dalšímu tzv. false flag útoku. A času nám moc nezbývá. Ale proč se pouze zaměřovat na jedno místo, když tu jsou další lukrativní příležitosti, které jen čekají na své využití. Jednou z těchto možností je nejbližší soused Ameriky - Kanada. A Kanada bude v roce 2010 hostit olympiádu. Podle všeho je olympiáda plánována jako důležitá akce Velkého bratra, což je v současné atmosféře docela pochopitelné, a tudíž zde budou na nebi kamery a radary, 13000 bezpečnostních pracovníků podpořeni vojenskou zálohou, což v době, kdy je stanné právo velkým hitem, dává smysl.

     Ale protože ďábel je skrytý v detailech, zde je jeden malý příklad nalezený na stránkách Izraelsko-kanadské obchodní komory:

     "Kanaďané začali s přípravami na zímní olympijské hry v roce 2010.

     Obchodní delegace je v kontaktu s osobou, která má na starosti bezpečnostní opatření v organizační komisi pro zimní olympijské hry 2010. S pomocí vývozního institutu bude připravena prezentace, která bude zahrnovat detaily o izraelských společnostech, které jsou schopné dodat produkty, nebo služby, na zabezpečení olympiády."

     Tedy další projekt pro izraelské společnosti, který zahrnuje práci na zahraničních bezpečnostních systémech. Vypadáto se že zrovna tato kočka nemá žádný problém slíznout smetanu. Ale opravdu to není nic překvapujícího, neboť Kanada v květnu podepsala s Izraelem mimořádnou dohodu o "veřejné bezpečnosti".

     Milí kanaďané, cítíte se bezpečně? Možná po přečtení následujících řádků se budete cítit lépe... a nebo ne.

     Dne 14. července byly tisíce obyvatel Vancouveru zasaženi výpadkem proudu, který způsobil podzemní požár a výbuch. Následně 15. července v 300 mil vzdálené Britské Kolumbii došlo k podobnému výbuchu.

     Taková shoda okolností, nemyslíte? Ještě zajímavějším čtením jsou komentáře o této události. Zde je jeden pod článkem od CBC o jedné verzi této události:

     "Protože výpadek proudu byl delší než 24 hodin, většina alarmů by měla vybité baterie. Což je skvělá šance pro CSIS [Canadian Intelligence Security Service] připravit další teroristický útok proti Kanaďanům kteří nejsou konzervativci."

     Je dobré vidět, že tu stále jsou lidé, kteří dávají pozor. A v dalším komentáři najdeme poslední dva odstavce, které podrobněji probírají olympijskou výstavbu ve spojení s 11. září.

     "Pondělní požár v podzemním tunelu v centru Vancouveru způsobil přečasnou dopravní špičku...

     Pod úsměvy společného osudu se ale skrývala otázka: Jak se to mohlo v tak velkém městě stát? Jak k tomu může dojít v moderním západním městě? Ale potom následoval úžas mnohých, že k tomu nedošlo dříve, když v centru probíhá velká přestavba.

     Během posledního desetiletí se rozloha Vancouveru téměř zdvojnásobila a navíc probíhá budování spojené s olympijádou, nové rychlodráhy, výstaviště, atletické vesnice, dvou nových hotelů v centru a tucet stavenišť s bytovými jednotkami.

      A také tu je neodbytná otázka 11. září. Pokud náhodný požár může způsobit tolik zmatku, co by se potom stalo, kdyby došlo k plánovanému a koordinovanému útoku?"

      Zajímavé, nemyslíte? Po mnoho let probíhají ve Vancouveru nepřetržité renovace a rozšiřování a zatím nidky nedošlo k tak velkému výpadku, který by způsobil 'náhodný požár'. Až teď, když je každý zaneprázdněn s olimpijskou výstavbou a kterou ke všemu podporují izraelské bezpečnostní společnosti, dojde během dvou dnů ke dvoum závažným výpadkům. Doufáme že si myslíte to co si myslíme my.      Další zabijácký virus

     Zde je další znepokojující krátký článek který nás zaujal:

     Nově objevený a vysoce smrtelný virový kmen, jehož příznaky jsou podobné nachlazení, ale které mohou rychle vést k závažné respirační krizi. [...]

     Virus byl objeven expertem na infekční nemoci Davidem N. Gilbertem, který si všiml že jinak zdraví pacienti, byli zasaženi tak závažným zápalem plic, že by bez léčby kyslíkem zemřeli. Od prvotních příznaků kašle a horečky byla inkubační doba závažných příznaků pouze jeden až dva dny.

     Od doby, kdy byl virus objeven Gilbertem v Portlandu, Oregonu, byly zaznamenány výskyty na vojenských základnách ve Washingtonu, Texasu a Jižní Karolině.

     Nemoc je druhem adenoviru, ze skupiny která zahrnuje 51 infekčních činitelů, kteří jsou zodpovědní za nemoci jako například nachlazení, infekční zánět spojivek, zánět průdušek a střevní chřipku. Podle všeho došlo k mutaci viru s označením adenovirus 14, čímž se proměnil v životu nebezpečný. U prvního propuknutí, které Gilbert zkoumal, došlo u 30 pacientů k sedmi úmrtím.

      "To je velmi vysoké procento úmrtnosti," řekl Gilbert.

      Jeden by si myslel, že když se objeví virus s příznaky, které se podobají nachlazení a který má "velmi vysoké" procento úmrtnosti, že se v médiích objeví palcové titulky, obzvlášť když média v minulosti pracovala přesčas, aby nás vystrašila ptačí chřipkou. Ne však v tomto případě, neboť jsme se snažili najít další verze tohoto článku, ale nakonec jsme téměř nic nenašli, proto jsme začali mít pochybnosti, zda se nejedná o jednu z těch vymyšlených dezinformačních 'zpráv'z Pravdy nebo od Sorcha Faala. Jeden z našich zdrojů mohl hledat na Nexis a našel tento článek, který pochází z International Medicine News:

      Dr. Paul Lewis na každoročním setkání sdružení Infectious Diseases Society of America sdělil, že během zimy 2006 a jara 2007 způsobil adenovirus 14 mezi obyvatelstvem Oregonu onemocnění dýchacích cest, jehož úmrtnost dosáhla 19%.

      "Přišlo to z ničeho nic," řekl o nákaze Dr. Lewis, lékař zaměřený na veřejné zdravotnictví ve státě Oregon a který je dále pediatrickým lékařem infekčních onemocnění na Oregon Health and Science University v Portlandu. "U pacientů se závažným onemocněním cest dýchacích, bez určené etiologie, by lékaři měli uvažovat o virusech."

      Jeho kolega, Dr. David Gilbert, tuto skupinu virů poprvé identifikoval na jaře 2007 v průběhu vizity na jednotce intenzivní péče v Providence Portland Medical Center, kdy mu bylo divné, aby 4 ze 13 pacientů měli adenovirovou infekci, které jsou běžně mírné a omezené.

      "Zavolali jsme dalším nemocnicím v Portlandu a téměř nám to vyrazilo dech, protože nedávno se u nich vyskytly závažné a smrtelné případy adenoviru," řekl Dr. Lewis.

      Badatelé zkoumali 45 případů adenoviru zaznamenaných v oregonských zdravotnických laboratořích a to v období mezi říjnem 2006 a dubnem 2007. Izoláty adenoviru byly typizovány hexonovým DNA sekvencováním, nebo novou analýzou real-time PCR zaměřenou specificky na adenovirus 14. [novel adenovirus 14-specific real-time polymerase chain reaction assay].

      Více než 75% všech případů adenoviru se vyskytlo u mužů. Ze 45 případů bylo 31 (69%) z nich adenovirus 14, sérotyp který byl poprvé identifikován v roce 1953, ale který byl zaznamenán jen občas a od té doby nikdyy ve velkém měřítku.

      Nicméně citovány článek z Natural News se neobjevil na podezřelých stránkách, odkazoval na skutečné osoby a dále byl podepřen reportáží z listopadu minulého roku, ve které se uvádělo jak v předchozích měsících "nakazila tvz. chřipka ze základního výcviku stovky osob na letecké základně Lackland v San Antoniu. U nejvážnějších případů, kdy zemřel jeden 19 letý účastník, se vina svalovala na nový virus." V dovětku se zmiňovalo, že virus útočil "na zdravé a mladé dospělé osoby".

      Kromě toho co je zřejmé, tedy že šíření zabijáckého viru z vojenských základen je samo o sobě velmi podezřelé, bychom chtěli zmínit podobnost viru a španělské chřipky z let 1918-1919, které rovněž preferovala mladé a zdravé oběti. Kupodivu skupině vědců se v roce 2005 podařilo virus oživit.

      Zatím pravděpodobně jediný důvod, proč je španělská chřipka mnohem nebezpečnější než nový virus, spočívá ve vyšším procentu úmrtnosti. Viry ale mají tendenci mutovat a proto navrhujeme aby byl pečlivé sledován, jenom pro případ že by spojení s armádou nebylou pouhou náhodou a v tomto případě by tu pravděpodobně byl záměr jej šířit mezi obyvatelstvo, obzvlášť když si vzpomeneme na podivná úmrtí předních mikrobiologů. Ke kterým můžeme přidat dalšího.

      Pokud skutečně takový zločinný záměř existuje, potom se zločinci, kteří se na svých pozicích moci činí za oponou, v ničem neodlišují od mafie a stejně jako u mafie by dávalo smysl, aby v případě nutnosti posílali ostatním hráčům násilné a zastrašující signály. Je možné, že nedávný případ dvou francouzských studentů chemie, kteří byli zavražděni v Londýně, byl míněn jako jakýsi druh varování? Je nepravděpodobné, že by práce pouhých dvou studentů měla celosvětový dopad. Ale možná práce sponzorských institucí, London Imperial College a Polytech Clermont-Ferrard, nebo práce akademické obce jako celek, by mohla.

      Vražda studentů byla mimořádná, protože chyběl motiv, zbytečné a extrémní násilí a dále to, že u každého z nich byla jejich práce důležitým tématem pro naší dobu: Laurent Bonomo studoval proteiny, které způsobují infekční nemoci, zatímco Gabriel Ferez se chtěl stát expertem na ekologická paliva.      Jídlo pro auta, ne pro lidi

      Když už se bavíme o ekologických palivech, soustřeďte prosím vaši pozornost na následující informaci:

      Kvůli biopalivům stoupla světová cena potravin o 75%, což je mnohem více než bylo dříve odhadováno, stojí v důvěrné zprávě Světové banky kterou získal Guardian. Usvědčující nepublikované zhodnocní vychází ze zatím nejpodrobnější analýzy, která byla provedeno v ústavu světového finančnictví mezinárodně uznávaným ekonomem.

      Údaj důrazně odporuje tvrzením americké vlády, která tvrdí že paliva rostlinného původu se podílela na růstu cen potravin pouze 3%. Vlády ve Washingtonu a Evropě budou pod silnějším tlakem, neboť využívají paliva rostlinného původu ke snížení skleníkových plynů a dále ke snížení závislosti na dovážené ropě. [...]

      "Vypadá to že politici se snaží potlačovat a ignorovat silné důkazy, že biopaliva jsou hlavním faktorem u nedávného nárůstu cen potravin," řekl zahraničně-politický poradce Oxfamu Robert Bailey. "Je nezbytné abychom znali celkový rozsah. Zatímco se politici soustředí na to jak potěšit průmyslové lobbysty, nemají lidé v chudých zemích na to aby mohli jíst."

      Světová banka odhaduje, že kvůli stoupajícím cenám potravin se celosvětově ocitlo dalších 100 milionů lidí pod hranicí chudoby, která byla příčinou nepokojů od Bangladeše až po Egypt. Ministři vlád zde označili vyšší ceny potravin a paliva za "první opravdovou ekonomickou krizi globalizace". [...]

       A tak to je. Již jsme upozorňovali na to, že světová potravinová krize byla vytvořena těmi, kdo drží otěže světového finančního systému a řídí jej v duchu čistokrevné tzv. Shock Doctrine.[tzv. šoková terapie je jednou z metod které využívá kapitalismus profitující z katastrof, tzv. disaster capitalism, toto a více v knize od Naomi Klein Disaster Capitalism] Všimli jste si že naši politici nechtějí slyšet nic o tom, že biopaliva jsou příčinou potravinové krize? Proč by podporovali něco co škodí lidem argumentem, že to pomáhá životnímu prostředí (a tudíž lidem), i když moc dobře vědí že tomu tak není? Proč je u politiků zemí G8 vidět takový nezájem skoncovat s chudobou?

      No protože to je samozřejmě v jejich nejlepším osobním zájmu!      Konec sázek a každý se podívejte na nebe

      Minulý měsíc [link v češtině]jsme se s vámi podělili s rozpaky ohledně neadekvátního pokrytí možných pozorování našich ohnivých poslů z vesmíru. Ale nevěšte hlavu, nic není ztraceno a tauridský roj se přece jenom konal, i když přece jenom s malým spožděním.

      Den po výročí Tunguzky jsme byli svědky malé ukázky toho, čeho že jsou tito nevítaní návštěvníci schopni. V předchozím článku bylo uvedeno:

      Suché počasí, požáry a samovznícení? Roj tauridských meteorů nakonce nebyl úplným krachem, spiše vznícením:

      Dne 1. června 2008 - Očití svědkové napříč jižní Kaliforníí tvrdí, že viděli předmět který se 'pohyboval velmi rychle napříč severní oblohou' a dopadl nedaleko hor San Bernardino. Oficiálně nejsou žádné konečné odpovědí na to co to bylo.

      Dnes ráno lidé v oblasti od Hollywood Hills až k hranice státu Nevada hlásili, že viděli ohnivou kouli, která proletěla přes oblohu a dopadla nedaleko hor San Bernardino. Ale vysvětlení, která by objasnila co tento záhadnýý objekt byl, není mnoho.

      Požární Dispečink v San Bernardino County nahlásil, že obdrželi tucel telefonátů, které souvisely s objektem popsáným jako ohnivá koule, která se pohybovala vysokou rycholostí a dopadla na severozápad okolo 10:40.

      "Odbrželi jsme docela dost hlášení. První bylo od pána z Lake Arrowhead, který nahlásil ohnivou kouli v obasti Meadow Bay a poté začaly přicházet telefonáty ze všech stran," řekl dozorčí Tom Barnes z dispečinku San Bernardino County. "Jednotky hasičů z Barstow a na I-15 nedaleko hranice státu, hlásily po rádiu předmět na obloze, který se pohyboval velmi rychle napříč serverní oblohou a popsaly jej jako žluto-zelený s pruhy úlomků. Vypadalo to, že shořel předtím, než dopadl na zem."

      Kalifornie byla "shodou okolností" pohlcena, při svém maximu, 1 783 požáry, které propukly po celém státě a spálily přes 527 000 akrů, včetně hor San Bernardino . Hasiči nadále bojují s více než 300 požáry. Přesto se vina svaluje na ze "začátku léta nezvyklé bouřky s blesky".

      Ale Kalifornie nebyla jediným místem, které bylo ten den v plamenech. K podobně podivné události došlo ve Washingtonu, ze které byl také viněn blesk. Ale přeci nemůžeme očekávat, aby noviny psali o něčem, co bude zahrnovat slovo 'meteorit', že? Vše je tím pádem jaksi zajímavější, obzvlášť pokud jeden z těch 'jasných předmětů' může být nespřávně označen za jadernou střelu.

      A když už je řeč o meteoritech: na začátku minulého měsíce prolétl napříč izraelským nebe 'neočekávaný meteor' (přesně to se stává když žádný z astronomů nedává pozor nebo nedělá svoji práci), to vyvolalo paniku, protože si lidé mysleli že na Izrael útočí Írán.

      Izraelské noviny se snažily seč mohly, aby příležitosti využily a přidaly více zmatku tím, že spojily pozorování s íránským raketovým testem. Írán podle spekulací odpálil raketu bez hlavice proto, aby otestoval jestli doletí do Izraele. Samozřejmě že vojenské zdroje se neobtěžovaly, aby tuto vhodnou propagandu, nebem doručenou jako zabelený dárek k narozeniným, vyvrátily.

      Jediné co k tomu můžeme dodat je, že nám byla nabídnuta další cenná ukázka toho, jakým způsobem mohou být podobné události využity k podpoření zabijácké agendy patokratů, obzvlášť když si představíme, že další 'nečekaný meteorit' dopadne na obydlenou oblast a způsobí škodu podobnou té v Kalifornii.

      Údajně stejně předmět byl spatřen jak prolétá přes kyperskou oblohu. Očitá svědectví,spolu se 'spornou' povahou celé události, vedla k velké diskuzi mezi našimi čtenáři. Ale alespoň nikdo netvrdil, že to byla světlice nebo lampion. Ale zrovna v těchto případech se naše snaha určit povahu těchto pozorování stává trochu složitější.

     Protože v současné době panuje velký 'rozruch' kolem UFO (čemuž se budeme podrobně věnovat níž) obsahují mnohé zprávy o 'předmětech na nebi' matoucí detaily a prodto se musíme zamyslet, zda několikanásobná souběžná pozorování 'světlic', nejsou znamením možné meteorické bouře nebo jiného druhu neočekávaného a stejně nepřátelského návštěvníka?

     Se vším co se na nebi tento měsíc děje, si klidně můžeme vybrat číslo a zatočit ruletou.

     A zatímco snivě hledíte do nebe, podělíme se s vámi v této části o poslední kousek informace, která naznačuje že lidstvo není jediný koho čekají změny. Vypadá to, že naše planeta v současné době prochází údržbou. Dávejte pozor a nestůjte pod lešením.

     Nová studie tvrdí, že rychlé změny vířívých pohybů tekutého vnějšího jádra Země, oslabují na některých místech planety magnetické pole.

     Spoluautor studie Nils Olsen, geofyzik z dánského Národního vesmírného centra v Kodani, řekl:"překvapující je, že v magnetickém poli Země dochází k rychlým, téměř náhlým změnám".

     Objev podle něho naznačuje, že podobně rychlé změny probíhají v tekutém kovu, který se nachází 1 900 mil (3 000 km) pod povrchem.      Lampiony útočí

     V případě že jste si nevšimli, tak kolem UFO panuje posledni dobou velký rozruch. Většina událostí je hlášena z VB, ale i na dalších místech se něco děje, např.v Kanadě a Blízkém východě. Buď to nebo budete muset uvěřít, že po celém světě z ničeho nic stoupla popularita lampionů, které jsou pravidelně vypouštěny, aby téměř každou noc pluly po večerním nebi. Nejnovějším oficiálním vysvětlením skupiny pozorování oranžových těles na obloze jsou "papírové lucerny". Není pochyb že se podobné vysvětlení stane, spolu s běžnějším vysvětlením že jde o "planetu Venuší", "meteorologické balóny" a "bahenní plyn", novou oblibenou odpovědí skeptiků, čemuž můžete na základě svého svobodného rozhodnutí klidně věřit.

      Pokud však jste na druhou stranu stejně jako my přesvědčeni, že existuje dostatek důkazů o tom, že velký počet pozorování se tradičním způsobem nedá vysvětlit, potom vís může zajímas informace, že počet pozorování v Británii byl v průběhu léta 'nezvykle' vysoký, že v Kanadě došlo během roku 2007 k velkému nárůstu pozorování, a že astronaut z Apolla 14, Edgar Mitchell, veřejně označil UFO za skutečná a že vysoce postavení lidé to vědí a že se zkoumají nalezená těla mimozemšťanů.

      Poslední dobou byl počet pozorování UFO a podobných jevů tak vysoký, že bude možná nejlepší sepsat seznam těch, které jsme během zhruba posledních pěti dnů zachytili. Například:

Kanada: Pozorování Sasquatch způsobilo pozdvižení ve městě Grassy Narrows (Pozorování Big foota jsou často spojená s pozrováním UFO.)
Argentina: zmrzačená zvířata v Rosario del Tala (Zmrzačená zvířata jsou také často spojena s UFO.)
Podivná světla na izraelském nebi: volají pánové Mossadu?
UFO pozorována nad Stevenage, Anglie
VB: oranžové UFO záhadou nad Birminghamem
VB: záhadné rychle letící těleso zaskočilo UFO experty
VB: záhadná světla nad Sheffieldem
Další záhadná světla spatřena na obloze ve VB
Podivná světla na obloze zrychlila mnohým po celé Británii tep
VB: Nad naší zahradou prolétlo UFO!

      I když si nemůžeme být jistí tím, co se opravdu skrývá za tímto jevem, přesto jsme si docela jisti, že nejde o nic co by vyzývalo k oslavě, bez ohledu na to jak moc sváteční je lampion. Vše je právě naopak, jak zajisté zjistí každý kdo nezaujatě studoval fenomén UFO, tedy že inteligenci která se za ním skrývá, nezáleží na prospěchu lidstva.      Krátká zmínka o skandálu

      Když už jsme u tématu podivných, hrozivých a široce opomíjených témat o kterých se nemluví, chtěli bychom učinit krátké oznámení o zprávě, která by měla být skandálem.

      "Podle amerického ministerstva spravedlnosti, bylo během posledních 12 měsíců nahlášeno 797 500 pohřešovaných dětí. Ministerstvo odhaduje, že každý den je nahlášeno asi 2 100 pohřešovaných dětí."

      To je víc než dost na to, aby nás to šokovali i zděsilo. A to se jedná pouze o USA. Jak k tomu dojde, aby mohl stát ročně ztratit 800 000 dětí? O tomto tématu chceme získat více informaci a budeme vděční pokud někdo z vás má zdroje aby se na to podíval.      Cui bono?

      Ti z vás, kteří pravidelně čtou SOTT již vědí, že k tomu abychom se dostali k pravdě, je třeba se proklestit mnoha vrstvami lží a manipulace. Ale v mnoha případech jsou lži tak hluboké, že v určitém bodě začne proces odkrývání různých úrovní zahrnovat neúplné odpovědi, které spolu na první pohled nesouvisí. Ale protože víme, že tento svět je řízen jednotlivci, kteří se živí mocí a absolutní kontrolou, je potom jasné, že existuje zatím neodhalená úroveň mistrů loutkařů, kteří dávají přednost roli zákulisních manipulátorů a stratégů. A protože 'mezi zloději není žádná čest', nejsou pro ně hráči na pódiu, spolu se zbytkem populace, ničím jiným než šachovými figurkami, které využívají k jedinému účelu: podpořit požadovanou agendu.

      Každopádně naše předchozí ohodnocení pravděpodobně nebylo něčím, co byste již dávno nevěděli, že? Internet je plný stránek, které mluví o 'stínové vládě', 'novém světovém pořádku', 'Illuminátech', atd. Každá z nich nabízí svůj jedinečný pohled na to jak jsme manipulováni. My se nehodláme ubírat tímto směrem, ale každopádně si protentokrát dopřejeme a budeme trochu spekulovat o poněkud vysoké pravděpodobnosti další skryté vrstvy v současných světových událostech. Vypadá to, že nakonec bude možné spojit ty neúplné odpovědi. Samozřejmě budeme mít na paměti, že ať už jsou plánovači kdokoli, tlačí své plány podle řádu.

      Existuje velmi dobřé známý strategický postup: nechat svého spojence, aby udělal vaši špinavou práci. Ale co se stane poté, když váš spojenec, i když skutečně mocný, není ničím jiným než jen idiotem? Podívejme se zda nebude možné někoho takového najít s tím, že se zaměříme na obvyklé hráče z Osy zla.

      Není lepšího způsobu jak ovládat obyvatelstvo než skrz žaludek. Každý musí jíst. Dnes je výroba potravin centralizována, obilnice světa bojují buď to s nevídanými záplavami, suchem, nebo jsou napadeny plísní a geneticky modifikovanými semeny (tvz. terminator seeds), které tu s námi zůstanou a kdy se jistí politici nebudou rozpakovat vybít několik miliard lidí, aby se mohli klanět před svými pány ať už jsou kýmkoli. Vypadá to že na Svalbardu otevřeli právě včas pro případ, že tu bude ještě předtím než dopadnou komety pěkná mela...

      Dopady komet? Promiňte, nechali jsme se unést. Ale zpět k tématu. Kdo je tedy zodpovědný za tento zmatek, tedy kromě známého viníka, tedy bankovní systém?

      Během našeho posledního rozhovoru, Andrzej M. Lobaczewski odhalil docela zajímavou informaci:

Ot: A kdo je podle vás na vrcholu? Co máte na mysli když mluvíte o "řádu"?

Od: "Řád"? No, nemůžu vědět kdo je uvnitř "řádu".

Ot: No ale něco si o něm musíte myslet, jaký je tedy váš názor?

Od: Mám jistý názor. No, tento "řád" je cetrem [patokratického bratrství], který sídlí v Anglii poblíž Londýna... Trilaterární komise patří do tohoto centra.

 

      Musíme přiznat, že získávání objektivních fakt o těchto typech bylo a je velmi těžké. Nicméně se můžeme jenom dohadovat o tom, jaká rozhodnutí jsou uskutešňována někde na chodbách londýnských bank. A možná nám k zaplnění některých prázdných míst poslouží historie, stejně jako si 'oni' zaplňují své bankovní účty. (a pokud nemohou dělat to, budou se činit 'po staru')?

      Historie nás vrací do doby Balfourovy deklarace, kdy si mnozí osvícení politici mysleli, že by bylo dobrým nápadem usadit Židy (čtěte sionisty) v Palestině. Ale za jakým účelem? Jaký jiný smysl může mít dosazení zcela odlišné kultury do převážně arabské oblasti, než aby se zabránilo místním strukturám moci (četným arabským zemím) aby se stály příliš mocnými, navíc když mají ohromné množství potencionálních zdrojů? Mělo by být jasné, že se schylovalo k válce. Nebo to bylo záměrem po celou dobu?

      V dnešní době se nacházíme v situaci, kdy stále se stupňující atmosféra válečného štvaní, má záměrně Izraeli dodat jistotu k zaútočení na Írán, avšak ve skutečnosti nikdo nepočítá s tím, že Izraeli poskytne jinou než symbolickou pomoc v naději, že všechno to válčení jednoduše povede ke snížení populace - jak Arabů tak Židů - téměř na nulu (mžná i na nulu), aby se "velmoci" mohly chopit ropy. Protože jestliže chtějí zdroje, tak je za každou cenu budou mít.

      Myslíte si že přeháníme?

      Není žádným tajemstvím, že USA jsou ovládány pro-sionistickou lobby a k tomu navíc je povzbuzuje VB. Jedná se o něco, co by mohlo USA v budoucnu oslabit, ne-li rovnou zničit. Pokud USA kvůli Izraeli zaútočí na Írán, potom není žádných pochyb, že u nich dojde k přepnutí sil a určítě nastane kolaps.

      Cui bono?

     Zdá se že rostoucí cena ropy je řízena a má sloužit jako záminka genocidy. Všímněte si, jak se od každého z nás očekává, že budeme něco obětovat i kdyby to zanemnalo že budeme jíst méně!

     Tyto události budou mít nepochybně dopad na další nezbytné věci, jako například omezení naší možnosti cestovat. Co když budou aerolinky donuceny přestat létat, nebo se zvednout ceny do té míry, že létat bude moci jen bohatá elita, protože cena ropy bude příliš vysoká? Co třeba že jen bohatí budou jíst. Pouze bohatí budou moci dělat to co budou chtít, protože cena ropy, ze které se odvíjí cena všeho, bude neustále stoupat. Což jim ale nebude bránit v tom, aby letecky přepravili své Lamborghini 6500 mil na výměnu oleje.

     Pozor, my ale nejsme žádní konspirační panikáři.

     Přesto nemůžeme nadále ignorovat jasné známky jasných manipulací. I ti nejchytřejší z nás jsou chyceni v tomto velkolepém diplomatickém cirkusu. Zdá se že je načase využít důvtipu a naší schopnosti vidět objektivní stav reality.

     Co když oni (mocní v Londýně nebo na jiném místě) využívají cenu ropy k tomu, aby mohli věci řídit? A co když podněcování k válce je vymyšleno tak, aby byl Izrael, a možná i USA, nalákán do další zbytečné války, aby byla zdecimováno jak arabské, tak i izraelské obyvatelstvo, zatímco hlavní cílem je chopit se co největšího počtu zdrojů předtím, než bude pozdě? Příliš pozdě v tomto případě znamená předtím, než budeme muset čelit větším problémům v podobě blížící se vesmírné katastrofy.

 

      Kouzel čas!

     Snad jste si nemysleli, že bychom skončili tento díl 'skládání dílků' tak ponuře. Naděje je přesně to, co nám pomáhá udržet tento náš malý maják.

      Navzdory veškeré té temnotě existuje ve věcech, které trpělivě čekají na to, až budou objeveny, mnoho krásy a kouzla. A rádi se s vámi podělíme o jednu takovou věc - fotku jednoho nádherného červencového kruhu v obilí.

      Děkujeme vám a dobrou noc.


Původní zdroj: Connecting the Dots: A New Cold War Meets Chinese Lanterns Flying in the Wind of Change

Převzato: http://na-severu.blogspot.com/