SKALÁRNÍ FYZIKA, ENERGIE NULOVÉHO BODU A VÍŘIVÝ ÉTER (3)
Oscilace plazmy a koherence energie nulového bodu
Dostáváme se tak k jedinému možnému závěru ohledně samotného zvonu:
Jestliže přerušovaný pohyb jediného jádra (atomu) může aktivovat energii vakua, co se stane, když budeme uvádět do pohybu velkou masu? To je totiž přesně ten případ, kdy se to děje v plazmě během iontově-akustické rezonance. To jest, pokud Němci dokázali objevit jev nízkoenergetické transmutace - a záznamy odposlechů z Farm Hall naznačují, že ano - a spojit tuto ideu se spinově koherentní plazmou nebo s nábojovou polarizací plazmy, což by shodně naznačoval Gerlachův výzkum, pak je to jen krůček k ideji, že způsob, jak maximalizovat tento fenomén, spočívá ve velké agregaci hmoty - jako u plazmy -a v další stimulaci této aktivace prostřednictvím pulzování radioaktivní substance, což demonstroval předchozí výčet ohledně Mössbauerova jevu. Všechny tyto faktory svědčí o tom, že Němci pomocí zvonu experimentovali se samotnou strukturou a stavbou hmoty, energie, gravitace a časoprostoru, a to z různých důvodů: kvůli pohonným a zbraňovým systémům, a tak dále.
Grayova trubice pro skalární kompresi
V Kingově knize je prověřován ještě další přístroj, u nějž lze vysledovat nápadné konceptuální paralely se zvonem, a tím je Grayova „trubice pro skalární kompresi“.
Konceptuální podobu se zvonem lze pochopit ze srovnání Kingových komentářů s obrázkem nahoře:
V roce 1986 (a ještě roku 1987) Gray patentoval obvod a trubici. Trubice je zásadním prvkem a vykazuje charakteristické znaky podobné katodovým spínačům a trubici, jež vyvinuli Correa a Moray. Tenká anoda, vedoucí dolů středem osy trubice, obsahuje jiskřiště. Anoda je obklopena cylindrickou dvojitou mřížkovou katodou se dvěma mřížkami elektricky navzájem propojenými. Tato dvojitá mřížka se chová jako dutá katoda a obsahuje žhavou plazmu. Je to klíčový komponent… Pulzování studeného proudu vychází z rozžhavené plazmy uvnitř této katody. Princip Grayovy trubice pro skalární kompresi je pak zřejmý z tohoto následujícího nákresu:
King tvrdí, že okolní cylindrická dvojitá mřížková katoda podporuje radiální, dovnitř směřující iontový rázový impulz. To by mohlo ukazovat na „skalární kompresní“ pulz, když je pozitivní polarizační vlna symetricky namířena směrem dovnitř, aby obklopovala anodu. Výraz „skalární“ znamená skalární potenciál, který se objevuje tehdy, když se vyruší protikladné vektory elektrického pole. Kvůli symetrii jsou vektory radiálního elektrického pole z iontů v dokonalém protikladu, čímž vzniká jehlový impulz, přechodný skalární potenciál, když pulzují směrem dovnitř. Podoba s Witkowskiho vlastní rekonstrukcí principu fungování zvonu je zcela zřejmá, stejně jako konceptuální podobnost s Witkowskiho vlastním nákresem zvonu, který zobrazuje krátký vodič nebo kabel vycházející z vrcholu zařízení, jako by šlo o zvětšenou verzi Grayovy trubice.
Protiběžící elektromagnetická pole, koherence energie nulového bodu a kontrabarický stav
Fyzik Wheeler si myslel, že fluktuace u energie nulového bodu -nebo dáváte-li přednost pojmu „oscilace v éteru“ - jsou „základem veškeré hmoty a energie v našem vesmíru“. Když je tato „fluktuace v éteru“ spinově koherentní - když se totiž „v nicotě objevuje vír“ pak je v normálním prostoru detekována jako elementární částice. V tomto ohledu nabízí King svoje vlastní shrnutí inženýrských principů, jež se týkají nejen koherence energie nulového bodu, ale také klíčové oblasti stimulování žhavého plazmatu, oné nutné „ingredience“ v alchymii fyziky éteru:
➢Je vyžadován přerušovaný pohyb jader žhavého plazmatu; toto žhavé plazma se musí nacházet v maximálně možném stavu polarizace nábojů (spinová koherence);
➢Žhavá plazma musí mít patřičný tvar a musí být symetricky zhuštěna;
➢Žhavá plazma by měla být udržována v kompenzačních elektromagnetických polích, to jest, musí jít o pole s nulovým vektorem; toho se nejlépe dosahuje pomocí
➢Protiběžících rotací a „vířivými formami“
Z těchto bodů jsou tři obzvláště kritické pro stimulaci žhavého plazmatu. Prvně je tu přerušované elektrické pulzování (o němž je třeba předpokládat, že se bude rychle opakovat, má-li být plazma udržována v potřebném stavuj zde máme jiné vysvětlení hučivého zvuku připomínajícího „včelín“, s nímž - jak nás o tom zpravuje Witkowski - byl zvon spojován, poněvadž takový zvuk je charakteristický pro velmi rychlé zapínání a vypínání stejnosměrného proudu). Druhým zásadním prvkem jsou „kompenzační elektromagnetická pole“, a třetím jsou protiběžící elektromagnetická pole dosahující symetrické komprese pomocí rotování.
Zvážíme-li velmi pečlivě tento seznam, bude hned jasné, že operační modus zvonu a jeho konstrukce, jak je popisoval Witkowski, obsahují všechny tyto prvky vyjma onoho přerušovaného a opakujícího se pulzování. Dokonce i z Witkowskiho popisu a spekulativní rekonstrukce jeho operačního módu a konstrukčních parametrů se dostaneme do blízkosti zařízení se záměrně navrženou kvantovou koherencí. Jestliže člověk zahrne k mé vlastní domněnce přerušovaných a opakujících se elektrických impulzů ještě i víření - vznikající rychlým zapínáním a vypínáním stejnosměrného proudu je obrázek toho zařízení a jeho fungování téměř úplný. (A s nimi se naopak dá počítat, že jsou v rezonanci s iontovou akustickou rezonancí tajemné látky „Xerum 525“.)
-pokračování-