SEVEROAMERICKÁ MOHYLOVÁ KULTURA (3)

Posvátná místa a léčení energií

Stavitelé mohyl zakládali svá posvátná místa nad vývěry zemských energií. První i současní farmáři, kteří tyto areály a pozemky obsadili, hlásili, že kolem těchto posvátných čtverců a kruhů jsou vyšší výnosy a lepší pastva. Tento fenomén „sladké trávy“ je znám také v Irsku.

Mnoho jílem pokrytých mohyl bylo vypáleno ohněm, aby se spekl vnější jílovitý povrch a zajistila pevnost. Mnohé byly také obloženy kameny, které byly osadníky v údolí Mississippi rozkrádány, protože v krajině bylo málo kamenů, ale byla tam půda bohatá na náplavové usazeniny.

Mapka staveb v Newarku, okres Licking, Ohio
(Zdroj: Squier a Davis, tabulka XXV, naproti str. 67)

Mohyly domorodých Američanů jsou pro dnešní občany stále cennými, funkčními, léčivými místy kvůli tomu, že jsou umístěny na uzdravujících výronech zemské energie. Domorodci, kteří přišli později, pokračovali ve využívaní těchto starých mohyl pro obřady a léčbu, jako například u energeticky silných termálních vulkanických bahenních lázní Indian Springs v údolí Napa v Kalifornii. Energetické proudění také přispívá k tomu, že se těla po smrti zachovala.

V jiných případech působily jako konzervant v energeticky silné Jeskyni duchů/Spirit CaveNevadě vrstvy netopýřího trusu. V močálech Floridy pomohla přirozená kyselost bažin k zachování těl, která byla pohřbena ve stojaté vodě nad energetickými výrony. Domorodí Američané věřili na tato energetická místa tak silně, že když byli napadeni, bojovali své poslední bitvy kolem svých milovaných energetických mohyl.

 

Objev koster v severní Americe

Do příběhu obrů na území severní Ameriky patří svědectví, artefakty a fotografie, sesbírané po dobu 160 let z míst tak rozdílných, jako je ostrov Isle RoyaleHořejším jezeře nedaleko Michiganu, ostrovy the Channel Islands u pobřeží Kalifornie, jeskyně Spirit Cave v Nevadě, Hadí mohyla v Ohiu (viz obrázek v předchozí části) a mohyly Kincaid v Mississippi. Fritz Zimmerman se ve své dvoudílné knize "The Nephilim Chronicles" (Kroniky Nefilim) zaměřuje na  metrologická a astronomická čísla, která jsou patrná ve všech dávnějších i novodobých  výzkumech těchto památek. Následuje seznam prověřených nálezů obřích koster, které byly nalezeny v severní Americe.

• Kanada:

Britská Kolumbie: Great Fraser Midden

Ontario: Dunnville; Toronto

 

• USA

Alabama: Moundville (400 koster, 33 mohyl)

Arizona: Walnut Creek

Arkansas: okres Arkansas; mohyla Chickasawba (nádoby s dlouhým krkem, hieroglyfy)

Kalifornie: ostrovy Channel Islands: ostrov Santa Catalina (3 781 koster blonďatých obrů, kamenné sloupy chrámu Chinigchinich, 60-ti kilová, strojově opracovaná kamenná urna, flétny, stará mapa z břidlicové tabulky; artefakty z muzea v Catalina Island Museum, Avalon);  ostrov Santa Rosa; ostrov Santa Barbara; ostrov San Nicolas, Údolí smrti u hranic s Nevadou, Chrám obrů (32 jeskyní na prostoru  460 000 km2); průsmyk Wingate Pass

Georgia: Cartersville; ostrovy Golden Isles: St Simons Island, Sea Island; okres Greene; řeka Oconee

Illinois: oblast u řek Illinois a Mississippi mezi Galena a Cairo je prošpikována mohylami; Carthage; mohyly Dickson Mounds (3 000 hrobů); okres Lake County, jižně od řeky Waukegan

Indiana: jezero Eagle Lake poblíž Warsaw; Jennings

Iowa: Eagle City, okres Hardin

Kentucky: jeskyně Sparta Cave, okres Pulaski; mohyla Kingston; plantáž Lewis; Petersburg

Maryland: Antietam; Point of Rocks, řeka Potomac

Minnesota: přehrada International Falls Dam; Winona

Mississippi: Cartersville

Missouri: mohyly v okrese Clay County; Poplar Bluff (100 koster a chrám Slunce)

Nevada: Fallon (obři kavkazsko-ainského typu s červenými vlasy a modrýma očima, mumifikováni netopýřím trusem, 7 400 př.n.l.); jezero Lahontan (kachní návnady); jeskyně  Lovelock; jeskyně Spirit Cave

Nové Mexiko: okres Guadalupe; Mesa Rica; Silver City

New York: Long Island; dolní část údolí řeky Hudson; Staten Island

Severní Karolína: okres Caldwell County (42 koster);  údolí Yadkin

Ohio: odhaduje se, že se tam nacházelo 10 000 mohyl, na místech jako: okres Ashtabula; Chillicothe (obři s perlami); Cincinnati (přírodovědecké muzeum v Cincinnati); Fort Hill; okres Muskingum; údolí řeky Little Miami (důkaz o chirurgickém zákroku na lebce); Newark (posvátné kameny Holy Stones a artefakty v Keystone); Salem

Oklahoma: velká přehrada Grand River Dam, Langley

Pennsylvania: mohyla Elrama, Pigeon Creek; North East village (150 obřích koster)

Tennessee: Augusta; Cumberland; Duck River; Little Harpeth River; Little Tennessee River; Natchez

Texas: okres Victoria

Utah: řeka Jordan poblíž Salt Lake City

Virginia: řeka Shenandoah

West Virginia: v r.1883 plukovník P. W. Norris a profesor Cyrus Thomas zkoumali pro Smithsonův institut 50 mohyl a mnoho obřích koster (2 – 2,2m), zejména u Charlestonu, Moundsville (2,5 m vysoká královna s 656 korálky ze slonoviny), jižní Charleston a Wheeling; "Město obrů", Horseshoe Bend, řeka Cheat, okres Tucker

Wisconsin: ostrov Doty Island, Menasha; řeka Fox; Merton; jezero Pelican Lake; Stoddard

Ilustrace pískovcové tabulky mississippské kultury s 
tématikou létání. Pochází z jihovýchodního ceremoniálního
komplexu a je na ní vyřezaná podoba „ptačího muže“.
Tabulka byla nalezena v r. 1971 během
vykopávek na východní straně mohyly Monks
v Cahokii. Je vysoká cca 10 cm.
(Ilustrace: Herb Roe)

Následuje seznam míst na území USA, kde nebyla zaznamenána výška nalezených obřích koster:  

 

Arizona: Lee Canyon

Kalifornia: mohyla Concord v okrese Contra Costa; Carpinteria; Emeryville Shellmound, Temescal Creek; West Berkeley Shellmound, Strawberry Creek; Taft

Florida: Little Salt Spring; Naples; North Port; Republic Grove, okres Hardee; Sarasota; West Bay; Windover Pond, Titusville (mumie z hrobů v močálech, dokonale zachované, datováno 12 000 př.n.l.)

Nevada: jeskyně Gypsum Cave nedaleko Las Vegas

New York: Phoenix, údolí řeky Oswego

Severní Dakota: Mandan; Caney Fork

Oklahoma: Thunderbird

Pennsylvánie: údolí řeky Delaware; jeskyně Avella, okres Washington

Tennessee: jeskyně Cumberland Caverns u města Cairo (mumie v pyramidovitých koších)

Texas: Waco

Virginia: Front Royal

Mohyla Monks, nacházející se v předkolumbovském
mohylovém komplexu Cahokia u Collinsville, Illinois.
V r. 1982 UNESCO označilo toto místo za světové kulturní dědictví.

(Foto: Tim Vickers)

Mohyly Cahokia

Historické sídliště Mohyly Cahokia původně pokrývalo rozlohu cca 15,5 km2 a obsahovalo až 120 mohyl. V době rozkvětu mohl počet obyvatel dosahovat 50 000. Místo se nachází v jihozápadním Illinois poblíž  Collinsville naproti St Louis v American Bottom - jedná se o úrodnou oblast velkou cca 450 km2 na soutoku řek Mississippi, Missouri a Illinois. Do tohoto komplexu patří mohyla  Monks, stupňovitá zemní stavba 30 m vysoká, se základnou 300 x 250 m, pokrývající plochu 56 km2, tedy trochu větší, než je základna Velké pyramidyGize.

Mohyla 72 Woodhenge se skládala ze 48 kůlů umístěných v kruhu o průměru 125 m. V hrobě tzv. “ptačího muže“ byl nalezen obraz hromoptáka nebo sokola, poskládaného z 20 000 korálků. Mohyla byla veřejně znesvěcena a zničena, přitom bylo zničeno, ztraceno, ukryto nebo odstraněno na 100 koster, aniž byl o tom učiněn záznam. Většina zdrojů se o komplexu Cahokia zmiňuje, že byl velký 15 500 km2. To je velmi zajímavé, protože prastará posvátná místa na celém světě měla velikost vycházející z šesti rovných mílí, nikoliv mílí čtverečních.

Takže 6x 5 280 anebo 4x 7 920 rovná se 31 680, což je počet mil představujících rozsah atmosféry od povrchu Země až po Měsíc, nebo,  podle označení pradávné kosmologie  - zemské aury;  jednalo se tudíž o sféru života kolem Země. Také je významné, že se Cahokia nachází na 90°  stupni 06´ minutách západní šířky, v hraniční oblasti mezí znameními Štíra a Střelce.

Ilustrace rituálního obětování uškrcením 53 mladých žen
(ve věku 15 -25 let) u mohyly 72 při pohřbu významné osoby,
nyní označené jako „Ptačí muž“ kvůli korálkové výzdobě
ve tvaru sokola kolem jeho těla. Mohyla 72 je mohyla v místě
Cahokia Mounds site. Jedná se o velké středisko
mississippské kultury, které se dnes
nachází v okrese Madison v Illinois
.

(Ilustrace: Herb Roe)

Bráníme se korumpování dějin

Co je mimořádně důležité, tyto mohyly jsou ve skutečnosti vědeckými nástroji, které musí být pečlivě zachovány, protože jsou umístěny na zemských energetických portálech, které vyzařují teplo, léčení a inspiraci. Vědecké dopady a využití těchto energetických míst nelze vůbec docenit.

Existence obrovské říše velké populace vědecky vzdělaných lidí, kteří dovedli vyměřit přesné čtverce a kruhy, počítat ve stopách, furlonzích a mílích a vytvářet důležité  astronomické linie, a které jejich gigantická velikost spojuje s velmi dávnou dobou, představuje životně důležité období vývoje lidstva a má dopad na všechny vědy. Smithsonův institut tím, že neuznal historický význam mohyl, umožnil, že byly rozorány staré kostry a artefakty, které potvrzovaly autenticitu a věk mohyl. Když vezmeme v úvahu, že zde bylo 100 000 mohyl, zdá se být neuvěřitelné, že se na světlo dostalo jenom pár věcí. To, že nebyly uznány a chráněny, umožnilo de facto zničení těchto sídlišť.

Smithsonův institut a jeho spříznění akademičtí konspirátoři se rozhodli informace ukrýt (což je to samé, jakoby je zničili) a kontrolovat naše vědomosti a vnímání dějin a také objevy, které by otřásly světem. A když Smithsonovci a akademici skrývali tyto informace, co dalšího ještě skrývají? Měli bychom být naštvaní. Každá falsifikace, překroucení, zamlžení a podfuky velmi poškozují dějiny, logiku, vědu a náš světonázor.

Je to medvědí služba historii, že americké mohylové kultuře nebylo přiděleno místo v archivech světa. V mnoha zemích existují pověsti a tradice, jakož i stavby z éry gigantů. Říká se, že Velká pyramida pochází ze zlatého věku obrů, z doby před Velkou potopou. Následkem tohoto popírání je, že ve vývoji vesmírných cyklů byla zrušena koncepce po sobě následujících období. Pedagogům a politikům to umožňuje mít dohled nad teorii o přímém a jednoznačném vývoji lidstva, bez odkazů na cyklické vzestupy a pády všech civilizací. Každý skutek pálení knih a pohřbívání filozofů měl za následek vzestup falešných vládců a fašistické politiky.

Lze říct, že Smithsonův institut udržoval tento komplot, aby nás obelhal a zkonfiskoval důležitou součást světových dějin a amerického lidu; a ještě se USA prezentují  jako světový vůdce v politice a vědeckém pokroku. Stejné tlaky plynoucí ze zájmů velké politiky, chamtivosti korporací a vlastnictví půdy, které vyčerpaly Johna Wesley Powella, jsou silnými hráči i v našem moderním světě, plném skrytých agend, korupce a hamižnosti.

Bohužel, pravda o obrech a severoamerické mohylové kultuře skrývá v sobě příliš mnoho následků, které by odhalily pokrytectví a lži v americkém vzdělávacím systému a americké vládě. Tato záležitost je stále nevyřešena a pomalu se z paměti amerického lidu vytrácí.

-konec- 

------------------------------------------------------------------------

 

Odkazy

• About North Georgia, "Golden Age of Moundbuilders", http://tinyurl.com/ktg3jy7

• Dewhurst, Richard J., The Ancient Giants Who Ruled America: The Missing Skeletons and the Great Smithsonian Cover-Up, Bear & Company, VT, 2014

• Joseph, Frank, The Lost Treasure of King Juba, Bear & Company, VT, 2003

• Smithsonian Institution Archives, http://tinyurl.com/mfnh8mk and http://tinyurl.com/kv52yme

• Squier, Ephraim G. and Edwin H. Davis, Ancient Monuments of the Mississippi Valley, Smithsonian Institution, Bartlett & Welford, New York, 1848, http://tinyurl.com/loanoh8; reissued in paperback with introduction by David J. Meltzer, Smithsonian Books, Washington, DC, 1998

• Zimmerman, Fritz, The Nephilim Chronicles: A Travel Guide to the Ancient Ruins in the Ohio Valley and The Nephilim Chronicles: Fallen Angels in the Ohio Valley, CreateSpace, USA, 2010

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly