SETKÁNÍ S NEVIDITELNÝMI SVĚTY: INDIVIDUÁLNÍ CESTA OBJEVOVÁNÍ (1)

Wyllie Timothy

Wyllie Timothy

autor

02.12.2019 Esoterika

Byl velmi nemocný a odpoledne si uvědomil, že umírá. Na okamžik jej zmate, když je vytržen ven ze svého bolestí trýzněného těla. Podívá se dolů a může spatřit své tělo ležet pár stovek metrů pod sebou.

----------------------------------------------------

 Když se zahledí vzhůru, nachází se v malé kabině, snad v nějakém druhu jednokolejného vozu. Osm nebo deset dalších osob tu sedí pohodlně bok po boku. Černý muž naproti němu jemně hraje na trubku. Uvědomí si, že tato skupinka lidí umírá zároveň. Na konci kabiny se po jeho levici objevuje jasné, ale neoslňující světlo. Ve světle je náznak nějaké siluety. Promlouvá k němu mužský hlas, důvěrný a zcela neodsuzující. Neví, jestli zaznívá uvnitř jeho hlavy, nebo zda jej slyšeli i ostatní. „Hlas“ ho ujišťuje, že skutečně umírá, avšak v tomto případě mu bude dána možnost buď pokračovat, nebo se vrátit do svého předchozího života. K jeho přetrvávajícímu údivu je mu následně řečeno, že již dokončil to, co měl vykonat. Je mu 33 let. Může si svobodně vybrat.

Po několika okamžicích naprosto jasného vědomí se rozhodne vrátit do života. Načež se kabina rozpustí, až je celé jeho zorné pole naplněno zpěvem oslavujících andělů. Je doprovázen svými dvěma andělskými společníky, napříč širokou plání a vzat do velké budovy, aby byl vyléčen. O něco později, po prohlédnutí všeho okolo a sdělení, že si nebude moci vzpomenout na to, co zde vidí, se vrátil do svého těla a cítil se opět zcela zdravý. Prochází se po pláži v Izraeli, když se začíná snášet soumrak. Chvíli posedí na velké skále a upřeně sleduje příboj. Právě v okamžiku, kdy zapadá slunce a vzduch se mění téměř do fialova. Vlny se valí se zpěněnými vrcholky a rozbíjejí se v oblacích jemné vodní tříště, která visí ve vzduchu, než ji smete další vlna.

Jeho mysl je prázdná, zatímco nepohnutě hledí do fialového oparu. Přesto se celý otřese, když si náhle uvědomí, že sleduje skupinu deseti či dvanácti bytostí, velmi vysokých – asi dvojnásobek výšky lidí – s několika dětmi me

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly