ŠEPOTY Z PRÁZDNA (1)

Brian Allan

Brian Allan

autor

05.11.2019 Psychotronika

Co je psychické vedení války, je to něco skutečného a hlavně, funguje to? V první části se Brian Allan podíval na důkazy.

-----------------------------------------------------

V dávných dobách se církev a stát dívaly na magii se směsicí hlubokého podezírání, se strachem a odporem. Ti, kdo praktikovali a studovali její tajné umění, anebo se ho snažili ovládnout, byli často připraveni o život tím nejodpornějším způsobem. Ale dnes se to potají stalo nezjistitelným válečným nástrojem, financovaným tajnými a nevyúčtovanými černými rozpočty a ti, kdo hledají způsoby,  aby to fungovalo, se stali novodobými čaroději. Toto je příběh takových mužů. 

 

Psychická válka

Není pochyb o tom, že každá zpravodajská agentura by zašla jakkoliv daleko, legálně či jinak, ve  své snaze zajistit zájmy země, kterou chrání. Toto zakořeněné zdůvodnění mělo za následek různé způsoby shromážďování informaci, od jednoduchého skrytého pozorování až po sofistikované elektronické špehování a  to poslední, k čemu se uchylují, jsou brutální extrémy psychologického a fyzického mučení. Lidé, kteří řídí tyto organizace a anebo v nich pracují, se projevují mnoha způsoby.  Patří do toho všechno možné: od terénních operátorů, kteří zabijí svůj cíl  “s mimořádným zaujetím” (pro zbytek světa to jsou placení vrahové), až po stínové, bezcitné šéfy v pozadí, s chladnokrevnýma očima. Pak jsou to loutkovodiči, kteří je ovládají a kteří  řídí suchopárnou politiku smrti.

I když v tomto temném světě snad mají své místo vraždy, úplatky a donucovací metody, existuje pár lidí, kteří tu viděli možnost, která by mohla být doposud  nepoužitou a neověřenou alternativní cestou k úspěchu. Metoda, která nese minimální riziko odhalení, k níž je přidanou hodnotou to, že jí nepřítel  nedokáže  zabránit či jí odolat. Tento “nový způsob” představoval použití “psychického nadání”, o kterém se říká, že dříme ve všech lidech a tak byl vytvořen bizarní koncept “paranomálnho boje”. Potenciál pro tuto novou techniku by

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly