SENZAČNÍ UDÁLOST!! REDAKCI NAŠEHO INTERNETOVÉHO MAGAZÍNU SE PODAŘILO ZÍSKAT PLNOU VERZI DOKUMENTACE DVOU PATENTŮ DR. M. T. KESHE A JEHO "KESHE FOUNDATION" - VE DVOU SOUBORECH PDF JSOU KE STAŽENÍ A K PROSTUDOVÁNÍ PRÁVĚ ZDE!!!

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

03.11.2012 Exkluzivně

Vzhledem k tomu, že se na našich internetových stránkách Matrixu, ale i v jiných médiích, která se zabývají výzkumem M.T. Keshe a aktivitami jeho "Keshe Foundation" ohledně série jeho patentů, rozpoutala velmi živá diskuze, snažili jsme se ověřit, jak to tedy s těmi patenty je. Naše redakce chtěla s konečnou platností zjistit, jak se věci kolem patentové problematiky pana Keshe ve skutečnosti mají. Svým způsobem nás k tomu podnítilo i stále narůstající přesvědčení, že Nadace pana Keshe sice podala přihlášky svých patentů v řadě zemí, ale tyto přihlášky prý nebyly oficiálně nijak akceptovány. V této chvíli můžeme našim čtenářům sdělit naprosto senzační skutečnost. Díky jednomu našemu spolupracovníkovi, který v terénu odvedl neuvěřitelný kus práce, můžeme vám právě nyní zřejmě jako jediný server v České republice zprostředovat on-line ke stažení plnou verzi dvou oficiálně "PŘIJATÝCH" patentů. Obě dvě dokumentace jsou ve formátu pdf a čtenáři si je mohou volně stáhnout k detailnímu prostudování. Součástí patentové dokunentace je i velmi podrobná obrazová příloha.

První patent se týká velmi specifické antigravitační technologie a dokumenatce obsahuje 63 stran detailně rozpracovaného odborného materiálu. Druhý patent se týká plazmového generátoru a obsahuje zhruba 37 stran detailně rozpracovaného odborného materiálu. Oba dva materiály lze pochopitelně individuálně studovat a můžete je dále šířit v rámci osvěty v této oblasti. Jsme rádi, že jsme Vám - našim čtenářům mohli zprostředkovat tuto exkluzivní příležitost jak se detailním zůsobem seznámit alespoň s částí poměrně rozsáhlého vědeckého projektu, který "Keshe Foundation" koordinuje. Budeme také rádi, pokud se v diskuzi u tohoto materiálu rozpoutá zajímavá a podnětná diskuze. Věříme, že mnozí z čtenářů jsou odborníci na různorodé problematiky, které k této vědecké linii nebudou mít daleko. Možná i právě proto vyvstanou u mnohých z Vás po prostudování následujících odborných materiálů nějaké další otázky na dr. M.T. Keshe. Pokud by tomu tak bylo, pak prosíme o urychlené zaslání těchto otázek, neboť, jak již samozřejmě víte, dne 5. 11.  má náš redaktor domluvený hodinových rozhovor přímo s panem Keshem, a to exkluzivně pro náš Magazín.

Zároveň bychom vás chtěli poprosit, abyste v případě přenosu komplexní patentové dokumentace směrem k dalším médiím ctili novinářkou etiku a vždy jako zdroj, který jako první tento materiál v České republice prezentoval, uváděli internetový magazín Matrix-2001.cz. Děkujeme Vám.  Nyní Vám již nic nebrání v tom, abyste si přílohy ve formátu v pdf stáhli do svého počítače a začali se studiem. Budeme očekávat Vaše reakce.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.