ROZUZLENÍ PŘICHÁZÍ Z GALAXIE ANDROMEDY (8)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

28.06.2013 Exkluzivně

Tento "Galaktický Torzní Energetický Segment" je primárním mechanismem, který se podílí na tzv. "energetickém metabolismu" galaktického útvaru. Charakteristika "galaktického energetického metabolismu" pak opět podléhá vlivu a principu bipolarity. Tento proces je tedy rozdělen do dvou cyklických evolučních fází. Jak vypadá jeden kompletní "galaktický metabolický cyklus", se pokusím uvést hned na začátku další části tohoto materiálu.

Je třeba si uvědomit, že galaktické jádro (Hunab - Ku) se skládá ze vzájemně propojené černé a bílé díry. Prostřednictvím černé díry je do prostředí "Torzního Segmentu Galaxie" nasávána vitální, resp. éterická energie, která je vyzařována všemi žijícími formami uvnitř takové galaxie. Uvnitř "Torzního Segmentu" je tato energie transformována v jiné druhy energií, které tvoří základ hmotného uspořádaní galaxie (spirální ramena galaxie, která jsou ve velké míře tvořena hmotným projevem žhavé plazmy, a pak, samozřejmě v dílčí podobě i jinými druhy hmotného energetického formátu, jsou charakteristická pro galaxii, která je ve fázi dospělosti).

Takto přetransformována vitálně- éterická energie uvnitř "Torzního Segmentu" v jádru galaxie je pak vyzařována prostřednictvím druhého energetického pólu "Torzního Segmentu", který je tvořen tzv. "Bílou Dírou". Tento cyklus se neustále opakuje až do chvíle, kdy příslušná galaxie dosáhne období fáze umírání. V tomto časovém úseku je černou dírou v galaktickém centru započat proces intenzivního nasávání plazmatické energie hmotného charakteru, která tvoří základ spirálních ramen. Tím pádem dochází k destrukci těchto galaktických ramen, která jsou postupným procesem neustále vtahována do nitra galaktického středu. Takto získávaná energie se kumuluje uvnitř "Torzního Segmentu" galaxie.

V jisté chvíli se příslušná galaxie nachází opět bez spirálních ramen a na první pohled je velmi podobné tzv. "kulové hvězdokupě". Ovšem při podrobnějším zkoumání zjistíme, že struktura je jiná, včetně teplotního rozhranní centrálních částí umír

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly