ROZSÉVAČI ZLA ANEB O ČEM SVĚT MLČÍ (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

17.11.2011 Společnost

"KDO ZASÉVÁ VÍTR, SKLÍZÍ BOUŘI"
-staré přísloví-


Aktuálně jsem se setkal s velmi nepříjemnou zkušeností spojenou s farmaceutickým průmyslem. Chiméra a noční můra každého slušného člověka opět pozvedla svůj palcát moci tak, aby ukázala skutečný rozměr soudobého fantaskního panoptika bezmocnosti obyčejného člověka na jedné straně a zlovůle na straně druhé. Ovšem touto mou aktuálně poslední zkušeností přetekl onen pověstný pohár, a to naprosto jednoznačným způsobem.

A to znamená, že již nehodlám být shovívavý k pošklebku snad té nejodpornější hydry, která se dokonalým způsobem přicucla na tělo celosvětové společnosti, a to proto, aby vydírala, vysávala a zároveň se pošklebovala obyčejným lidem do tváře na jedné straně a na straně druhé aby totálně podlézavým způsobem pracovala pro Systém a jeho zvrácenou politiku.

Dnes a denně se můžeme setkávat s reklamami na různorodé medicínské výrobky (neboť jde o všechno možné jenom ne o léčiva), které se drzou manipulací s energiemi strachu snaží z lidské populace vysát i ty zbytky energie, která ještě zůstala (včetně té finanční samozřejmě). Nejhorší na celé věci ovšem je, že toto je pouze vrcholek ledovce, jehož skutečný rozměr velká většina lidské populace ani netuší. Na základě mé poslední šílené zkušenosti jsem se rozhodl, že si již absolutně nic nebudu nechávat pro sebe s vírou v lepší časy.

Takže poslouchejte. Podělím se s vámi postupně o vše, co vím, co mi bylo sděleno, alespoň co se výše nastíněného tématu týče. Podělím se s vámi o fakta, ke kterým jsem měl přístup a mnohá z nich jsem mohl zkoumat. Upozorňuji však dopředu, že to není vůbec jednoduché a hlavně příjemné čtení. Na druhou stranu ve skrytu své duše doufám, že to, co napíši, bude přesto mít nějaký smysl a alespoň částečně padne na úrodnou půdu. A začnu z místa, které je nám všem velmi důvěrně známé – strašidlo prasečí chřipky. Nebudu popisovat tuto kauzu z hlediska jejího průběhu, ten konec konců velmi dobře všichni známe. Ne, já vás chci dovést ke kořenům.

V různých zemích našeho světa měli a stále ještě mají výzkumníci přístup k vakcínám proti „H1N1“ a tito výzkumníci prováděli a provádějí vlastní analýzy jejich složek. Byl jsem seznámen se závěry zprávy, pod kterou se podepsala drtivá většina mikrobiologů z Velké Británie, Izraele, Německa, ale i dalších evropských zemí včetně naší České republiky. V závěru dokumentu se nachází jejich stanovisko, které zní velmi jednoznačně:

Na základě prováděných vysoce sofistikovaných testů se ukazuje, že vakcína proti „H1N1“ je JEDOVATÁ.

Jsem přesvědčen o tom, že jste se s touto informací v obecné podobě někde zcela jistě setkali, ale věděli jste o tom, že se pod tento závěr oficiálně podepsaly stovky naprosto špičkových mikrobiologů z celého světa? Že to nevíte? Ale jak je to možné? Komu stojí za to bagatelizovat a v podstatě i zatajovat tuto skutečnost před veřejností?

Ale jistě, americké a světové veřejné mínění nebylo ochotno (nebo nesmělo?) uvěřit názory těchto odborníků. Národní reklamní kampaně a to, že vakcína byla schválena „U. S. správou pro kontrolu jakosti potravin a léčiv“, byly rozhodně přesvědčivější. Po tomto úřadu se ve schvalovacím procesu začaly opičit analogické ústavy mnohých národů včetně našeho tragikomického „SUKLU“ (Státní Ústav pro kontrolu léčiv).

Příprava půdy pro výrobu a distribuci oné látky musela být precizně připravena a samozřejmě za asistence příslušných vlád a zpravodajských služeb. Možná, že vás při této příležitosti bude zajímat, že již někdy v polovině srpna roku 2009 investigativní expertní skupina pro ochranu zdraví zaštítěná „Agenturou pro ochranu zdraví“ „Health Protection Agency“ (HPA) v Kalifornii, která dohlíží na řádění farmaceutického průmyslu, objevila několik svazků dokumentů, které samy o sobě byly jednoznačným důkazem kriminální a podvratné činnosti řady farmaceutických firem spojených dohromady v mezinárodní kartel a které se mezi sebou dohodly takovým způsobem, že každé vlákno tohoto kartelu se začalo zabývat specifickým druhem vakcíny „proti“ tzv. „prasečí chřipce“ „H1N1“.

Do tohoto spiknutí byl například zapojen farmaceutický gigant „Baxter“ (sidlo: Deerfield, stát Illinois v USA) nebo firma „Novavaks“ (sídlo: Bethseda, stát Maryland v USA). „Chyba“, ke které došlo v únoru roku 2009, kdy se toxiny „ptačí chřipky“ „H5N1“ dostaly do vakcín, způsobila opětovné krátké vzplanutí ptačí chřipky. Že jste tuto informaci nevěděli? Že o ní nepsala velká zkorumpovaná oficiální média? Ale no tak? Žijeme holt ve světě, jaký jsme si vytvořili. Že by to někdo šetřil a někdo byl pohnán k zodpovědnosti? Ale no tak… Tady se nepohybujeme ve světě obyčejných lidí, kteří jsou šikanováni státní mocí jako mourovatí kvůli každé maličkosti.

Ovšem do výše uvedeného spiknutí byli zainteresováni mnozí další. Jde především o farmaceutické a biotechnologické společnosti v USA, ale i na jiných místech v zahraničí včetně evropského kontinentu. Bylo zjištěno, že všechny linky vedou ke korporaci „New York a partneři“, která je dále sponzorována silným „chapadlem“ zvaným „David Rockefeller Trust Company“. Tato obskurní instituce zahrnuje hned několik nejvlivnějších a nejbohatších partnerů, mezi které patří „Wall Street“, mediální magnáti Murdoch, Morton Zückerman a Thomas Glauser.

Zdůrazňuji je, aby bylo zřejmé, že od oficiálních médií se obyčejný člověk zákonitě nezávislou pravdu nikdy dozvědět nemůže. Na to probůh jednou provždy zapomeňte. To je jako kdybyste chtěli jít ke zloději pro své ukradené věci s vírou, že se vám přizná a věci vydá. Mimochodem jedním z dalších velmi důvěrných partnerů výše uvedené pikantní společnosti je Jerry Spreer – bývalý předseda „Federální rezervní banky v New Yorku“. Pak že má být „Federální Rezerva“ důvěryhodnou institucí. Je to neuvěřitelné a budete se tomu divit, ale v dnešní době se najde ještě stále dostatek „nadšenců“, kteří tomu stále věří. Upřímnou soustrast.

Dalšího komplice výše uvedeného gangu najdeme v prohlášení ředitele Federálního úřadu pro vyšetřování a není jím nikdo jiný než prezident společnosti „Silverstein Properties, Inc“, „vážený“ pán Larry Silverstein. Že vám je některým toto jméno povědomé? No to bych řekl.

Ještě jse na to nepřišli? Ha, ha, ha…. takže vážení, dotyčný Larry Silverstein je bývalým majitelem dvou budov „World Trade Center“. Jo, jo, těch budov, co spadly na hlavu tisícům nevinných lidí, jen Silversteinovi nikoliv, a ještě za to dostal od pojišťoven velmi tučně zaplaceno. Mimochodem pan Silverstein je v současné době nájemce prostor tzv. „biologického trustu“ Davida Rockefellera.  To není vtip, to je bohužel holá a smutná skutečnost. Navíc Silverstein byl jedním z hlavních podezřelých v probíhajícím vyšetřování pod hlavičkou „Pravda o 911“. To se nám to pěkně zamotává, resp. krásně uzavírá do kruhu. A to jsme ještě ani pořádně nezačali.

Trust Davida Rockefelera řídí a kontroluje směr globálního biotechnologického výzkumu (kdo si myslíte, že dominantně financuje výzkum lidské DNA?), marketing a prodej produktů pro zdravotní péči. Globální důvěra v této oblasti je zcela závislá na všech hlavních amerických a některých nejvlivnějších evropských médiích. To jsou ta média, která se tak horlivě podílela na podpoře výmyslu hrozby geneticky modifikovaných virů prasečí chřipky atp.

Tak toto je můj malý příspěvek k dnešnímu svátečnímu dni. Pokud bude zájem, připravím další kus. Jak jsem již řekl, toto je pouze jen úvod, chci vám odhalit pravdu kolem korporátních manipulativních globálních praktik Systému.

- pokračování dle zájmu čtenářů -
Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly