Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (9)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 13.11.2010 kategorie: Tajné společnosti

ATS: Co mají představovat okřídlené sochy, které přístup k této vládou zbudované přehradě stráží? Je jakýkoliv soubor nebeské symboliky, který se zde nachází, nějak spojen s agendou Lucifera/mimozemšťanů/transformace/rovnodennosti?

SR: Na to je jednoduchá odpověď. Všimněte si, že nohy, celkem přirozeně, směřují přímo do země, zatímco ruce a konce křídel přímo k obloze. Životní Síla, Energie, proudí do soustav lidské mysli/těla/duše ze země právě jeho nohama. Inteligentní Energie z Nekonečného Stvořitele proudí shůry a do těla vstupuje korunní čakrou. Křídla reprezentují naši (Luciferovu) neodmyslitelnou Božskost. Všimněte si také, že postavy sedí. „Místo, kde sedí/spočívá naše (Luciferova) Síla, spojuje Nebe se Zemí a skrze nás též vše prochází.“ATS: Mám ještě další otázky, a promiňte, jestli už jste to vysvětloval. Patří k pokrevním liniím, o nichž hovoříte, ti nejbohatší lidé, jak se to asi mnozí domnívají, nebo jsou to lidé zdánlivě obyčejní (včetně méně známých politiků, celebrit, atd.), kteří zaniknou v davu, ale i tak slouží vašim zájmům ve vašem velkém plánu?

SR: Jména, která znáte, žádnou opravdovou moc nemají. Pochopitelně se vám zdá, že mají moc obrovskou, protože jste pozemské bytosti a moc takto vnímáte. Oproti našemu bohatství ovšem vypadají majetky miliardářů na Zemi – celebrit a majitelů obřích korporací – jako dětské kapesné. Naše bohatství je Rodinné bohatství, které v naší linii přecházelo po tisíce let z generace na generaci. Skutečným bohatstvím je ale to, když hluboko v srdci víte, že vy a váš Nekonečný Stvořitel jste Jedno. „Hledejte nejprve Boží království (království Nekonečného Stvořitele) a (…) toto vše vám bude přidáno.“ (Matouš 6, 33)ATS: Takže součástí této otázky by mohlo být i to, zda si všichni členové uvědomují svou příslušnost k této pokrevní linii. Nebo jsou i tací, kteří o tomto spojení a rodinném členství nic nevědí? Je jim to v nějakém určitém věku sděleno? Kdy například řekli vá

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly