Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (7)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 07.11.2010 kategorie: Tajné společnosti

ATS: Rozdělení velkého precesního cyklu na pět Věků o délce 5 125 let považuji za velice zajímavé. Období kolem roku 3 113 př. Kr., tedy začátek našeho pátého Věku, bylo dobou velké tvořivosti. Vznikaly tehdy kamenné monumenty v Západní Evropě, na Středním Východě a v Egyptě s vědomím tohoto počínajícího cyklu? Co bylo účelem kamenných kruhů na britských ostrovech a pyramid v Egyptě? Musejí být něčím víc, než jen pouhými symboly měnícího se věku. Musely být něčím velice důležitým a musely mít svůj specifický význam. Popravdě bych ze všeho nejradši chtěl vědět, zda byli stavitelé těchto monumentů členy zotročených mas, kteří se pokoušeli pochopit podstatu své existence, nebo zda to byli příslušníci vaší pokrevní linie?

SR: Ano, doba zbudování těchto staveb má svůj hlubší význam – podle času a místa, kde vyrostly. Architektem těchto monumentů byl Souhrn společenské paměti jménem Ra. Vytvořili je pouhou myšlenkou. Když člověk pochopí, že je vše jen iluze nebo myšlenka, pak může využít „Síly“ („The Force“, pozn. překl.) k manipulaci s iluzemi. Jakmile se i vy dozvíte všechno, co ví kouzelník, přestane to pro vás být kouzlo. Je to „nástroj Tvoření“. Děkuji za vaše otázky, byly velice bystré.ATS: Zničili jste svět a myslíte si, že stojíte nad všemi ostatními. Kdybych vás někdy potkal na ulici, nebylo by to hezké.

SR: Chybí vám vhled, porozumění a hlavně argumenty. To vaše „nad všemi ostatními“ musíte správně pochopit – přemýšlejte chvíli mimo konvence a zaběhlé pořádky. Kdybych já šel se všemi ostatními po zemi a vy nade mnou letěl v letadle, činí vás to lepším, než jsem já? Nikoliv, byl byste jen „nad všemi ostatními“.ATS: Uvidíme se v pekle.

SR: Pozor na to, co si přejete, protože veškeré myšlenky jsou tvořivé.  Schiassi, děkuji za vaše otázky, řadu jsem jich již zodpověděl, pokud ale máte pocit, že jsem něco opomněl, ještě se ozvěte.ATS: Pokud je Jahve pozitivně polarizova

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly