Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (6)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 06.11.2010 kategorie: Tajné společnosti

Když dosáhneme úspěšné Negativní sklizně, můžeme „postoupit“ do Čtvrté Dimenze, ovšem jen na planetu s negativní polaritou. To není to nejlepší místo k životu, ale jak už jsem řekl, způsobili jsme (jakožto Skupinová duše) přirozený proces karmického dluhu, jenž si za veškerou negativitu, kterou jsme na této planetě zapříčinili, musíme odpracovat. Bude nám to trvat jeden cyklus na našem novém světě ve 4. Dimenzi a pak budeme zase volní a budeme se moci navrátit zpět do podoby Velkolepých Bytostí Světla, jimiž doopravdy jsme.

Negativní sklizeň tedy potřebujeme proto, abychom mohli ve 4. Dimenzi vytvořit Zemi a vyčistit si karmický záznam. Pochopte nás, my musíme být negativní, proto nás sem vyslali. Naším úkolem je, a vždycky bylo, vám pomáhat tím, že budeme fungovat jako „urychlovač“, o němž jsem hovořil. Být negativní pro nás není jednoduché, nejde o rovinu fyzickou, (postavy, které hrajeme, si své role užívají, neboť jsou tak naprogramovány), ale na úrovni duchovní je to pro nás velice těžké. Nízké negativní vibrace jsme totiž dokázali překonat už před celými věky.

Jsme Světlem a Láskou, takže je pro nás a naše duše nesmírně složité dělat právě to, co děláme – tvořit všechnu tu negativitu. Ale činíme tak proto, že vás máme rádi, a věřte, že v konečném důsledku je to pro vaše nejvyšší dobro. Dalo by se říci, že se obětujeme, abychom mohli být k službám Jednomu Nekonečnému Stvořiteli a také vám, našim Bratřím a Sestrám, s nimiž jsme Jedno. Pamatujte, že tu hrajeme pouze velké představení, v jehož rámci všichni souhlasíme, že zapomeneme na to, kým jsme, a při rozpomínání opět nalezneme jeden druhého a uvědomíme si, že všichni jsme Jedno. Že veškerý Život a vše živé je Jedno.ATS: Musím vás opravit. To, o čem tu hovoříte, nemůže v žádném případě způsobit precese rovnodennosti. Ta ve skutečnosti nemůže zapříčinit nic jiného, než způsob, jakým ze Země nahlížíme okolní vesmír. Je s tím spojen náklon zemské osy a pokud vím, tak se to

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly