Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (5)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 05.11.2010 kategorie: Tajné společnosti

A na otázku, zda mohu upřesnit, co se míní onou nadcházející Sklizní, na tu taky odpovím. Vaše planeta dodržuje zákony Stvoření určené vaším galaktickým Logem. Galaxie prochází časovými cykly, známými jako precese rovnodennosti. Jak jsem již řekl, pokud se chcete dozvědět více podrobností (a velice přesných podrobností) o fungování Galaxie, nastudujte si mayský kalendář. Zde pro přehlednost uvedu jen některé jeho základní prvky a charakteristiky.

Mayové znali a využívali astrologický cyklus zvaný „precese rovnodennosti“. Jde o přibližně 26 000 let trvající období, během něhož Země projde všemi dvanácti zodiakálními znameními a v každém setrvá asi 2 152 let. Každý z těchto astrologických věků reprezentuje jeden měsíc v Kosmickém kalendáři. Tento „mayský“ cyklus také koresponduje s 26 tisíc let trvající souvztažností Slunce (slunečního Logu) a Alcyonu, což je centrální hvězda souhvězdí Sedmi Sester neboli Plejád.

Konec tohoto cyklu je doslova předzvěstí Nového světového řádu a Nového (s)tvoření. „Vzniknou Nové nebe a Nová Země“ a přijde doba Velké sklizně. Když končí Sklizní menší (kratší) cykly, pokračuje život na planetě normálně dál, když však skončí Velkou sklizní velké (delší) cykly, nastane konec života ve 3. Dimenzi. Nahlížejte na to jako na „velký vesmírný úklid“ a hloubkové pročistění, kdy si planeta odpočine a obnoví síly.

Až tento Životní cyklus skončí, „vše zhyne a vše bude vytvořeno znovu“. Z kolektivního hlediska lidstvo v současné době roste a vyvíjí se v Bytosti, jejichž kódování jste v sobě dlouho neprojeveně nosili. Avšak podobně jako je tomu u každého porodu (zrodu), není to ani matka ani dítě, kdo vše řídí, ale samotný Prvopočáteční proces Zrození, které tak odvíjí svůj vlastní osud.

Takže 21. prosinec 2012 tedy nebude dnem, kdy náhle a jednorázově zhasnou všechna světla a vše se drasticky změní, ale spíše je to tak, že je to právě NYNÍ, kdy zažíváme proces přechodu z jednoho Věku svět

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly