Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (4)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 30.10.2010 kategorie: Tajné společnosti

Což mě přivádí k otázce od dalšího tazatele (Na vaše další dotazy odpovím později, ale nyní je mi umožněno přímo odpovědět na první bod vaší otázky, aniž bych vás musel prosit o její přeformulování – musím dostát tomu, o čem jsem hovořil na začátku, a sice nesmím porušit Zákon Svobodné vůle a musím hlídat, co přesně vám řeknu, protože se mě na to nejprve musíte správně zeptat.)ATS: Tvrdíte, že pocházíte z 13 původních pokrevních linií, ale projekt mapování DNA jasně prokázal, že veškeré lidstvo pochází pouze ze tří. Znamená to, že nejste člověk?

SR: Další skvělá otázka, děkuji za ni. V jistém smyslu máte pravdu – kdybyste mě totiž potkal normálně na ulici, myslel byste, že jsem člověk jsem. Opakovaně se sem spolu s vámi inkarnujeme, a to už po celé generace, přestože naše pokrevní linie původně z této planety nepocházejí.ATS: Šestice vašich učebních disciplín, jak je popisujete, se velice podobá informacím v knize o Atlantidě, která nám byla předána prostřednictvím channelingu – bylo i tehdy období, kdy členové vašich pokrevních linií sdělovali lidstvu informace?

SR: Ano, opět svým způsobem správně. Tehdy tuto planetu navštívily, řekněme, „entity z jiného světa“ a předaly lidstvu své poznatky o Tvoření a některé „technologie“, a tehdy se také projevila jedna z vašich vlastností, kterou máte dodnes. Lidstvo s informacemi špatně naložilo, což nakonec vedlo ke zkáze Atlantidy. Nyní, když jsem zodpověděl otázku, zda je naše pokrevní linie původem lidská, mohu se vrátit k předchozí otázce a propojit ji s vysvětlením, toho, „kdo je náš Stvořitel“. Pohybuji se sice na tenkém ledě, když odpovídám právě na toto, ale cítím, že to musím říct a doložit zcela jasně a doufat, že mi to pak u nadřízených projde. Pojďme tedy k meritu věci.

Váš Stvořitel, kterého jste si pojmenovali Jahve, není „Bohem“, jak o něm referuje Bible – tedy rozhodně ne „Jediným pravým Bohem“. Je jedním z nižš

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly