Rozhovor se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem (3)

Penre Wes

Penre Wes

publikováno: 29.10.2010 kategorie: Tajné společnosti

S.R.(pokračování odpovědi z předchozího dílu: Proč myslíte, že jsou pro nás tak důležitá média? Jakožto společnost dáváte v hypnotickém kómatu svou vlastní Svobodnou vůlí souhlas s tím, jak má vypadat celá planeta. Naplňujete si mysl nezdravými duševními pokrmy, které jsou vám servírovány v televizi a na kterých jste už nyní závislí: násilí, pornografie, hrabivost, nenávist, sobectví, neustálé „negativní zprávy“, strach a „teror“. Kdy jste se naposledy zastavili a pomysleli na něco krásného a ryzího?

Planeta je tím, čím je, kvůli vašim kolektivním myšlenkám o ní. Kdykoliv vidíte nespravedlnost a rozhodnete se „raději dívat jinam,“ stáváte se spoluviníky vlastní nečinnosti. Vaše „myšlení“ na podvědomé úrovni vztahu stvoření-Stvořitel umožňuje, aby se takové věci děly. Tím, že myslíte právě takto, a ne jinak, plníte naše záměry. Pro nás je totiž nesmírně důležité, aby byla polarizace této planety v době Velké Sklizně negativní – čili orientována na službu vlastnímu já, egu, a nikoliv pozitivní, orientovaná na službu ostatním. Potřebujeme negativní Sklizeň a vám se velice dobře daří nám to umožnit. Za to jsme vám velice vděční.

V několika nejbližších letech se také s blížící se Sklizní prudce změní počasí a klima. Občas budete svědky běsnění vichřic rychlejších než 300 mil za hodinu, řádit budou vlny tsunami a celosvětově dojde k velkému pustošení a zkáze. Na přelomu let 2009/2010 (tato odppověď je z 10.8.2008, pozn. red.) dojde k zintenzivnění slunečních emisí a tím pádem se začnou rozpouštět polární ledovce, což povede ke zvýšení hladiny světových oceánů a zatopení mnoha přímořských metropolitních oblastí po celém světě.

To je vše, co vám prozatím mohu říci. Nyní se musím odebrat na obřad Obětování.

Ne, ve skutečnosti nemusím. Uvidíme, zda se nám při příštím rozhovoru podaří jít ještě více „do hloubky“. Dívejte se pod povrch, pronikněte až na samotné jádro.ATS: Jak víte, že si vaše pokrevní li

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 700 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly